Ogłoszenia

Logika

Tymoteusz

LOGIKA MOŻE BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ :)

Dzień dobry. Z wielką przyjemnością (bo takową jest dla mnie LOGIKA i mam nadzieję sprawić, że dla was również nią będzie) podejmę się roli korepetytora, aby podzielić się swoim doświadczeniem i wie . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Logika bez tajemnic

Witaj. Jestem absolwentem studiów licencjackich w zakresie filozofii, a obecnie kontynuuję edukację tego samego kierunku na poziomie magisterskim.  Alma mater: UKSW Obecnie: Uniwersytet Warszawski Oferuj . . .

30 zł
za 60 min

Bogdan

Logika - rozwiązywanie zadań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą Olimpiady Matematycznej. Oferuję rozwiązywanie zadań z logiki. Przygotowuję rozwiązania z opisem i wyjaśnieniem, dzięki czemu są one zrozumiałe . . .

20 zł
za 60 min

Maciej

Logika dla humanistów. Zapraszam uczniów, studnetów prawa, a...

Logika dla humanistów. Zapraszam uczniów, studnetów prawa, administracji, filozofii do skorzystania z mojego wielololetniego doświadczenia w \\"oswajaniu logiki\\". . . .

80 zł
za 60 min

Andrzej

LOGIKA (i inne przedmioty)- z dojazdem!

LOGIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z innych działów matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Dojeż . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Logiki i semiotyki nauczę każdego, kto ma niewątpliwe szczęś...

Logiki i semiotyki nauczę każdego, kto ma niewątpliwe szczęście być zmuszonym do ich zdawania. . . .

45 zł
za 60 min

Marcin

Jestem absolwentem filozofii i studentem prawa na UŁ. Posiad...

Jestem absolwentem filozofii i studentem prawa na UŁ. Posiadam doświadczenie w nauczaniu na poziomie gimnazjalnym, licealnym i akademickim. Przygotowuję do egzaminu z logiki, jak i przedmiotów pokrewnych na wszys . . .

40 zł
za 60 min

Przemysław

Nauczyciel: doktorant UO. Korepetycje z logiki przeznaczone ...

Nauczyciel: doktorant UO. Korepetycje z logiki przeznaczone dla uczniów oraz studentów prawa, kierunków humanistycznych i nauk społecznych oraz osób prywatnych. Sylogistyka, rachunek zdań, rachunek predykatów, . . .

35 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie u doświadczonego...

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie u doświadczonego nauczyciela . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

Mam bogate doświadczenie, uczę przeszło 10 lat i śmiało mogę...

Mam bogate doświadczenie, uczę przeszło 10 lat i śmiało mogę mówić o skuteczności swoich zajęć. Wiele sytuacji to potwierdza, a uczniowie, których prowadziłam przez lata są najlepszym tego dowodem. Znam . . .

70 zł
za 60 min