Ogłoszenia

Logika

Krzysztof

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do naucza...

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania matematyki udzieli korepetycji z tego przedmiotu na wszystkich poziomach: od szkoły podstawowej aż do studentów pierwszych lat studiów. Wysoka skute . . .

60 zł
za 60 min

Maciej

Logika dla humanistów. Zapraszam uczniów, studnetów prawa, a...

Logika dla humanistów. Zapraszam uczniów, studnetów prawa, administracji, filozofii do skorzystania z mojego wielololetniego doświadczenia w \\"oswajaniu logiki\\". . . .

80 zł
za 60 min

Malgosia

Korepetycje logika dla Humanistów

Jestem asystentem z 23-letnim stażem. Nieustannie prowadzę zajęcia ze studentami,  a także praktykę prywatną w zakresie rozwiązywania zadań. W dobie pandemii  szczególnie zachęcam studentów do z . . .

180 zł
za 60 min

Mateusz

Logika, filozofia, etyka - korepetycje z doktorantem

Witaj. Jestem absolwentem studiów licencjackich oraz magisterskich w zakresie filozofii. Obecnie przygotowuję doktorat w tej dyscyplinie.  Oferuję pomoc w zakresie przyswojenia materiału z zakresu logiki. . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje LOGIKA

Witam, jestem studentką 4 roku prawa. Z chęcią pomogę Ci rozwiązać zadania jak również przygotować Cię do egzaminu/zaliczenia.  Informacji udzielę pod numerem telefonu - 509983059 . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Logika na studiach i w liceum

co najczęściej trapi studentów i osoby z liceum? diagramy Venna kwadrat logiczny sylogizmy tautologie wynikanie logiczne implikacja, alternatywa, koniunkcja definicje zakresy nazw i jest tego jeszcze tro . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Logika, tautologie, sylogizmy, entymematy, kwadrat logiczny

Kategorie syntaktyczne, rachunek zdań, tautologie, kwadrat logiczny, diagramy Venna, kwantyfikatory, zdania kategoryczne, sylogizmy, entymematy, kwadrat modalny, deontyczny, predykaty, zbiory. Proszę NIE pisa . . .

150 zł
za 60 min

Michał

Zadanie analiza poprawności wnioskowania

Dzień dobry, szukam kogoś kto byłby w stanie zrobić zadanie z logiki, które polegałoby na zrobieniu analizy poprawności wnioskowania na przykładzie, który bym podesłał. . . .

200 zł
za 60 min

Basia

logika relacje równania rekurencyjne moce zbiorów grafy kombinatoryka prawdopodobieństwo teoria liczb

Ukończyłam Wydział Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku informatyka. Aktualnie jest u mnie dużo studentów z różnych miast i wielu uczelni. Zadaję ciekawe zadania domowe na różne tematy, n . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

Magister fizyki

Magister fizyki udzieli korepetycji z fizyki, matematyki, algebry liniowej, analizy matematycznej logiki . . .

50 zł
za 45 min