Ogłoszenia

Logika

Małgosia

Korepetycje logika dla Humanistów

Jestem asystentem z 22-letnim stażem. Nieustannie prowadzę zajęcia ze studentami,  a także praktykę prywatną w zakresie rozwiązywania zadań. W dobie pandemii  szczególnie zachęcam studentów do z . . .

150 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje LOGIKA

Witam, jestem studentką 4 roku prawa. Z chęcią pomogę Ci rozwiązać zadania jak również przygotować Cię do egzaminu/zaliczenia.  Informacji udzielę pod numerem telefonu - 509983059 . . .

40 zł
za 60 min

Mateusz

Logika, filozofia, etyka - korepetycje z doktorantem

Witaj. Jestem absolwentem studiów licencjackich oraz magisterskich w zakresie filozofii. Obecnie przygotowuję doktorat w tej dyscyplinie.  Oferuję pomoc w zakresie przyswojenia materiału z zakresu logiki. . . .

100 zł
za 60 min

Maciej

Magister fizyki

Magister fizyki udzieli korepetycji z fizyki, matematyki, algebry liniowej, analizy matematycznej logiki . . .

50 zł
za 45 min

Łukasz

Logika

Jestem doktorem nauk fizycznych, dodatkowo ukończyłem 2 kierunki studiów: matematykę i informatykę. Mam ukończony kurs pedagogiczny. Oferuję korepetycje na każdym poziomie. . . .

50 zł
za 60 min

Bogdan

Logika - rozwiązywanie zadań

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą Olimpiady Matematycznej. Oferuję rozwiązywanie zadań z logiki. Przygotowuję rozwiązania z opisem i wyjaśnieniem, dzięki czemu są one zrozumiałe . . .

20 zł
za 60 min

Grażyna

Logika

Studiuję filozofię (2 stopień). Zajmuję się wykorzystaniem logiki formalnej w rekonstrukcji myśli filozoficznej. Jeżeli chcesz przygotować się do egzaminu z logiki, logika wydaje ci się trudna lub jesteś . . .

30 zł
za 60 min

Ola

Korepetycje z logiki prawniczej

[KOREPETYCJE - LOGIKA, MATEMATYKA]  Jestem studentką V roku prawa. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie podstawowym, licealnym, a także z logiki, szczególnie studentom Prawa i Administracji. Ofe . . .

70 zł
za 60 min

Rafał

Logika - Piaseczno, Konstancin-Jeziorna

Chętnie pomogę w nadrobieniu, zrozumieniu i opanowaniu materiału z logiki, klasycznej, prawniczej itp. Zapraszam do kontaktu. . . .

80 zł
za 60 min

Tymoteusz

LOGIKA MOŻE BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ :)

Dzień dobry. Z wielką przyjemnością (bo takową jest dla mnie LOGIKA i mam nadzieję sprawić, że dla was również nią będzie) podejmę się roli korepetytora, aby podzielić się swoim doświadczeniem i wie . . .

50 zł
za 60 min