Ogłoszenia

Logika

Maciej

Logika dla humanistów prawo, administracja, pedagogika itd. cała Polska

Logika dla humanistów. Zapraszam uczniów, studentów prawa, administracji, filozofii do skorzystania z mojego wieloletniego doświadczenia w \oswajaniu logiki\.  Nazwy, relacje, analiza syntaktyczna, rachunek . . .

100 zł
za 60 min

Malgosia

Korepetycje logika dla Humanistów

Jestem asystentem z 23-letnim stażem. Nieustannie prowadzę zajęcia ze studentami,  a także praktykę prywatną w zakresie rozwiązywania zadań. W dobie pandemii  szczególnie zachęcam studentów do z . . .

160 zł
za 60 min

Krzysztof

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do naucza...

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania matematyki udzieli korepetycji z tego przedmiotu na wszystkich poziomach: od szkoły podstawowej aż do studentów pierwszych lat studiów. Wysoka skute . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

Logika, filozofia, etyka - korepetycje z doktorantem

Witaj. Jestem absolwentem studiów licencjackich oraz magisterskich w zakresie filozofii. Obecnie przygotowuję doktorat w tej dyscyplinie.  Oferuję pomoc w zakresie przyswojenia materiału z zakresu logiki. . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje LOGIKA

Witam, jestem studentką 4 roku prawa. Z chęcią pomogę Ci rozwiązać zadania jak również przygotować Cię do egzaminu/zaliczenia.  Informacji udzielę pod numerem telefonu - 509983059 . . .

40 zł
za 60 min

Andrzej

Logika dla studentów prawa

Oferuję naukę logiki dla studentów prawa, a treść nauczania to głównie tautologie, prawa logiczne de Morgana oraz inne podobne tematy. Chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń lub napisz. . . .

100 zł
za 60 min

Przemysław

Korepetycje z elementów logiki i teorii mnogości - doktorant matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Oferuję skuteczną pomoc o dowolnym charakterze (pomoc z zadaniami z bieżącego materiału, przygotowania do sprawdzianów, rozjaśnienie wszelkich niejasności lub po prostu przyjazne pokazanie matematyki) w zakr . . .

100 zł
za 60 min

Przemysław

Korepetycje z LOGIKI - online / stacjonarnie (Łódź)

Jeżeli jesteś studentem/-ką humanistyki lub nauk społecznych (prawo, administracja, psychologia, socjologia, pedagogika itp.) i kolokwium czy egzamin z logiki spędza Ci sen z powiek, chętnie pomogę Ci w nauce . . .

80 zł
za 60 min

Żaklina

Korepetycje logika Wrocław

Zapraszam na korepetycje z logiki. Miła i bezstresowa atmosfera, możliwie przystępny i łopatologiczny sposób nauczania. Gwarantuję, że zrozumiesz :) Spotkania osobiście u mnie, lub też online. Posiadam . . .

100 zł
za 60 min

Zadanie praca

Dzień dobry, szukam kogoś kto byłby w stanie zrobić zadanie z logiki, które polegałoby na zrobieniu analizy poprawności wnioskowania na przykładzie, który bym przesłała  . . .

200 zł
za 60 min