Ogłoszenia

Luboń

Maja

Zajęcia językowe

Zapraszam na zajęcia z języka hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego. Jestem doświadczoną lektorką i tłumaczką.Posiadam wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne.Prowadzę zajęcia z osobami . . .

70 zł
za 60 min

Agata

Korepetycje z języka angielskiego

Oferuję indywidualne lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym jak i tym starszym. Pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów i egzaminów, kładę duży nacisk na podstawowa gramatykę, czytanie, pis . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z j.niemieckiego

Udzielam korepetycji z j. niemieckiego i j. angielskiego od dwudziestu lat, na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczę dzieci i dorosłych. Przygotowuję również do matury.  Korepetycje tylko z dojazdem do . . .

70 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z j. angielskiego

Udzielam korepetycji z j. angielskiego i j. niemieckiego od dwudziestu lat, na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczę dzieci i dorosłych. Przygotowuję również do matury.  Korepetycje tylko z dojazdem do . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z chemii

Udzielam korepetycji z chemii, matematyki i fizyki od dwunastu lat, na poziomie szkoły podstawowej. Korepetycje tylko z dojazdem do ucznia. Cena - szkoła podstawowa: 60zł/h (godzina zegarowa) tel: 785 602 439 . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z fizyki

Udzielam korepetycji z fizyki, matematyki i chemii od dwunastu lat, na poziomie szkoły podstawowej. Korepetycje tylko z dojazdem do ucznia. Cena - szkoła podstawowa: 60zł/h (godzina zegarowa) tel: 785 602 439 . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z matematyki

Udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i chemii od dwunastu lat, na poziomie szkoły podstawowej. Korepetycje tylko z dojazdem do ucznia. Cena - szkoła podstawowa: 60zł/h (godzina zegarowa) tel: 785 602 439 . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z j. angielskiego

Udzielam korepetycji z j. angielskiego od dwunastu lat, na poziomie szkoły podstawowej. Korepetycje tylko z dojazdem do ucznia. Cena - szkoła podstawowa: 60zł/h (godzina zegarowa) tel: 785 602 439 . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje z chemii i fizyki

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej. Udzielam korepetycji z chemii i fizyki od piętnastu lat.  Zakres: szkoła podstawowa – szkoła średnia (tylko poziom podstawowy). Korepetycje tylko z dojazde . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje z fizyki i chemii

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej. Udzielam korepetycji z fizyki i chemii od piętnastu lat.  Zakres: szkoła podstawowa – szkoła średnia (tylko poziom podstawowy). Korepetycje tylko z dojazde . . .

70 zł
za 60 min