Ogłoszenia

Luboń

Maja

Zajęcia językowe

Zapraszam na zajęcia z języka hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego. Jestem doświadczoną lektorką i tłumaczką.Posiadam wyższe wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne.Prowadzę zajęcia z osobami . . .

70 zł
za 60 min

Natalia

Jestem doświadczoną nauczycielką języka francuskiego. Chętni...

Jestem doświadczoną nauczycielką języka francuskiego. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z uczniami, przekazując im swoją fascynację tym językiem. Przekonaj się, że francuski nie jest trudny! Zapewniam ci . . .

35 zł
za 60 min

Paulina

Udzielę korepetycji lub nauki języka angielskiego. Posiadam ...

Udzielę korepetycji lub nauki języka angielskiego. Posiadam doświadczenie, zapewniam własne materiały. Mam dużą cierpliwość i staram się utrzymywać miłą atmosferę na zajęciach:) . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Konwersacje, lekcje indywidualne, lekcje wymowy, korepetycje...

Konwersacje, lekcje indywidualne, lekcje wymowy, korepetycje. Magister filologii angielskiej z kilkuletnim stażem w nauczaniu zaprasza. Oferuję własne materiały, przyjemną atmosferę i poważne podejście do zag . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielę korepetycji z matematyki osobom uczęszczającym do po...

Udzielę korepetycji z matematyki osobom uczęszczającym do podstawówki bądź gimnazjum. Jestem studentką czwartego roku Energetyki na Politechnice Poznańskiej, a matematyka jest moją pasją. . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Chętnie udzielę korepetycji dla dzieci/młodzieży od lat 6-15...

Chętnie udzielę korepetycji dla dzieci/młodzieży od lat 6-15. Jeżeli zamierzasz wybrać się do Anglii czy innego anglojęzycznego kraju, chętnie nauczę cię podstaw potrzebnych do porozumiewania się. Z przyj . . .

10 zł
za 60 min

Ilona

Korepetycje- matematyka

Witam! Jestem studentką czwartego roku Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Poznańskiej. Bardzo chętnie udzielę korepetycji uczniom klas szkół podstawowych i gimnazjum. Pomogę nadrobić zaległ . . .

30 zł
za 60 min

Ania

Korepetycje z MATEMATYKI profesjonalnie i skutecznie, posiad...

Korepetycje z MATEMATYKI profesjonalnie i skutecznie, posiadam doswiadczenie oraz uprawnienia do nauczania w szkole, cena 45. Zapraszam 501862601 Plewiska, Skórzewo, Komorniki, Luboń, Palędzie, Dąbrówka, Rosnó . . .

45 zł
za 60 min

Ewa

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem, posiadam uprawnien...

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem, posiadam uprawnienia egzaminatora, chętnie pomogę uczniom mającym problemy w nauce chemii lub przyrody. . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Daj się przekonać, że chemię można zrozumieć i polubić :) Ma...

Daj się przekonać, że chemię można zrozumieć i polubić :) Mam 15-letnie doświadczenie w tym przekonywaniu :) . . .

40 zł
za 60 min