Ogłoszenia

Muzyka

Michał

Kompozycja i teoria muzyki

Chcesz zacząć tworzyć własną muzykę? A może już ją tworzysz i chcesz wnieść do niej coś nowego i oryginalnego? Kochasz grać i szukasz sposobu jak to zapisać i przekuć w dobry utwór? Jeśli tak, to . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Michał Mroczek - ONLINE, Harmonia, KS, Jazz, Analiza, Formy, Aranżacja, Instrumentacja, Literatura, Historia Muz.

Teoretyk muzyki, pianista, aranżer, pasjonat sztuki. W 2017 roku ukończył w Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu. Obroniona w 2019 roku praca licencjack . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzici i dorosłych

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,ukulele,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

60 zł
za 45 min

Szymon

Korepetycje z kształcenia słuchu

Zapraszam przedszkolaków na podstawy muzyki, uczniów szkół podstawowych oraz drugiego stopnia na korepetycje z kształcenia słuchu. Mam słuch absolutny, miałem świetne wyniki w szkole z kształcenia słuchu, . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Studio Wokalne Działowa Art

Magdalena Waszkiewicz: Nauczyciel śpiewu oraz emisji głosu wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, managerka, fundatorka i prezeska Fundacji Działowa-Art., nauczycielka emisji głosu. metodą EG . . .

100 zł
za 60 min

Natalia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub w studio Urban Music przy Żurawia 6/12 w samym Centrum  - 45 min - 130 zł Jest mo . . .

130 zł
za 45 min

Jan

Kształcenie słuchu | Harmonia | Teoria muzyki | Historia muzyki

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie dyrygentury symfoniczno-operowej. Swoje umiejętności doskonaliłem podczas kursów mistrzowskich u takich pedagogów jak Marin . . .

80 zł
za 60 min

Michał

Lekcje skrzypiec i altówki

Od półtora roku jestem nauczycielem akademickim. Do zakresu moich obowiązków należy edukowanie w zakresie gry na instrumencie zarówno tej solowej jak i kameralnej. Udzielam lekcji gry na altówce oraz skrzypc . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

korepetycje muzyka

30 zł
za 60 min

Anna

Profesjonalne lekcje gry na pianinie/Professional piano classes

*Możliwe zajęcia online. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Udzielam profesjonalnych lekcji gry na fortepianie/pianinie w oparciu o gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (na . . .

120 zł
za 60 min