Ogłoszenia

Muzyka

Michał

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji  - jest to projekt, mający na celu organizacje zajęć edukujących z gry na gitarze sześciostrunowej. Posiadamy rekomendacje i zaświadczenia. Jesteśmy w trakcie tworzenia . . .

59 zł
za 60 min

Artur

Lekcje perkusji hobby/pro. PL or EN. Fortepian podstawy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się uczyć  profesjonalnie  lub  hobbystycznie . Jestem aktywnym muzykiem działającym na polskiej scenie muzycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min

Marcin

Nauka gry na pianinie

Nazywam się Marcin Siwiec, moją pasją jest uczenie gry na pianinie . Sądzę, że potrafię nauczyć każdego kto tylko zechce trochę popracować. Czasami nawet myślę, że nauczyłbym grać dżdżownicę g . . .

40 zł
za 45 min

Julia

Korepetycje ze skrzypiec i przedmiotów muzycznych

Witam Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia klasy skrzypiec. Udzielę korepetycji online mniej więcej na poziomie szkoły I stopnia, tym osobom, które potrzebują pomocy w grze na skrzypcach, bądź w . . .

25 zł
za 45 min

Dawid

Lekcje gry na gitarze, nauka gry na gitarze i ukulele Online Gdynia Gdańsk Sopot

Witam, nazywam się Dawid. [MOŻLIWOŚĆ LEKCJI ONLINE - udostępniam również materiały do nauki online, cena lekcji online 40zl/h] Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, ukończyłem ró . . .

50 zł
za 60 min

Mikołaj

Lekcje/nauka gry na gitarze z zawodowym gitarzystą :)

Cześć! Mam na imię Mikołaj i jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to jesteś we właściwym miejscu.  Zapraszam na lekcje gry na gitarze online :) Kim jestem?     &n . . .

75 zł
za 60 min

Paulina

lekcje pianina dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych - Kraków

Witam serdecznie, Udzielam prywatnych lekcji gry na pianinie dla osób początkujących bądź średnio-zaawansowanych, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, cie . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

lekcje skrzypiec na wszystkich poziomach zaawansowania

Witam serdecznie, Udzielam prywatnych lekcji gry na skrzypcach dla osób początkujących bądź średnio-zaawansowanych, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jestem czynną, koncertującą skrzypaczką, osobą o . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauka gry na pianinie lub keyboardzie ON-LINE

Serdecznie zapraszamy na lekcje gry na pianinie lub keyboardzie on-line za pomocą komunikatora Messenger lub Skype. Nasze zajęcia skierowane są zarówno do osób początkujących jak i tych, którzy już pewien . . .

65 zł
za 45 min