Ogłoszenia

Muzyka

Natalia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub w studio Urban Music przy Żurawia 6/12 w samym Centrum  - 45 min - 125 zł Jest mo . . .

125 zł
za 45 min

Michał

Lekcje skrzypiec i altówki

Od półtora roku jestem nauczycielem akademickim. Do zakresu moich obowiązków należy edukowanie w zakresie gry na instrumencie zarówno tej solowej jak i kameralnej. Udzielam lekcji gry na altówce oraz skrzypc . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

korepetycje muzyka

30 zł
za 60 min

Anna

Profesjonalne lekcje gry na pianinie/Professional piano classes

*Możliwe zajęcia online. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Udzielam profesjonalnych lekcji gry na fortepianie/pianinie w oparciu o gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (na . . .

120 zł
za 60 min

Eryk

Lekcje gry na fortepianie - Stare Miasto, Nowy Kleparz

Mam na imię Eryk jestem szczęśliwym muzykiem, który od ponad 7 lat pomaga spełnić marzenia - gry na fortepianie :)   COŚ O MNIE? Możecie mnie spotkać w teatrze, kawiarni, youtube, bądź na n . . .

70 zł
za 45 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,pianinie

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

50 zł
za 45 min

Justyna

Lekcje gry na pianinie

60 zł
za 45 min

Monika

Nauka gry na gitarze, ukulele, wiolonczeli, podstawy pianina, kształcenie słuchu

Działam na terenie Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Bytomia i okolic. Od września możliwość rozliczania fakturowego. Witam:) Jestem nauczycielem gry na wiolonczeli, gitarze, ukulele oraz z pods . . .

80 zł
za 50 min

Szymon

Lekcje pianina w domu i online!

Jestem 18-letnim kompozytorem muzyki filmowej/nowoczesnej muzyki klasycznej. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Warszawie, oraz uczęszczałem 2 lata do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Nauka gry na saksofonie

Zapraszam na naukę gry na saksofonie zarówno dzieci jak i dorosłych, początkujących i zaawansowanych saksofonistów do II stopnia szkoły muzycznej włącznie. Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia, . . .

50 zł
za 60 min