Ogłoszenia

Muzyka

Monika

Nauka gry na gitarze, ukulele, wiolonczeli, podstawy pianina, kształcenie słuchu

Działam na terenie Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa. Witam:) Jestem nauczycielem gry na wiolonczeli, gitarze, ukulele oraz z podstaw pianina. Nauczam kształcenia słuchu i prowadzę zajęcia umuzykalniaj . . .

80 zł
za 50 min

Nataliia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie, keyboardzie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub u mnie w mieszkaniu ( ul.Bartyckа): - 45 min - 70 zł - 60 min - 80 zł M . . .

70 zł
za 45 min

Szymon

Lekcje pianina w domu i online!

Jestem 18-letnim kompozytorem muzyki filmowej/nowoczesnej muzyki klasycznej. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Warszawie, oraz uczęszczałem 2 lata do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia . . .

60 zł
za 60 min

John

Znajdźmy Twój styl na Gitarze :) ONLINE lekcja gratis

Udzielam lekcji online, na platformie ZOOM lub Skype Gram już..... no z 10 lat będzie. Pierwotnie na elektryku, potem też złapałem akustyka. Potrzebujesz pomocy w nauce tego przepięknego instrumentu? Miewasz . . .

50 zł
za 50 min

Piotr

Lekcje gry na gitarze ONLINE. Lekcja próbna gratis!

Oferuję lekcje gry ONLINE na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej   - Lekcja próbna GRATIS!!!    - Dla osób które już grają, chcą podszkolić warsztat i nauczyć się nowych rzecz . . .

40 zł
za 45 min

Agnieszka

Lekcje gry na fortepianie/pianinie

Hej, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu umiejętności gry na fortepianie albo jesteś uczniem szkoły muzycznej i potrzebujesz dodatkowych zajęć, które pomogą Ci utrwalić wiedzę to zapraszam Cię na . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Nauka gry na saksofonie

Zapraszam na naukę gry na saksofonie zarówno dzieci jak i dorosłych, początkujących i zaawansowanych saksofonistów do II stopnia szkoły muzycznej włącznie. Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia, . . .

50 zł
za 60 min

Alina

Nauka gry na pianinie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Udzielam lekcji gry na pianinie i w zakresie przedmiotów muzyczno-teoretycznych (kształcenie słuchu, itp.). Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapraszam. . . .

50 zł
za 60 min

Nikodem

Kształcenie Słuchu, Harmonia, Zasady Muzyki dla dzieci i młodzieży szkolnej!!!

Jestem uczniem klasy maturalnej w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Wrocławiu. Z muzyką mam do czynienia od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach, fortepianie oraz przygotowuję się do zawodu dyrygenta sym . . .

30 zł
za 45 min

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min