Ogłoszenia

Muzyka

Michał

Michał Mroczek - ONLINE, Harmonia, KS, Jazz, Analiza, Formy, Aranżacja, Instrumentacja, Literatura, Historia Muz.

Cześć :) Od 2013 roku jestem korepetytorem przedmiotów teoretycznych i praktycznych. Jeśli chciałbyś zdobyć profesjonalną wiedzę w zakresie kształcenia słuchu , historii muzyki , harmonii klasycznej . . .

120 zł
za 60 min

Piotr

Zapraszam na profesjonalne i bezstresowe lekcje gry na fortepianie + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, nazywam się Piotr Zalewski. Jestem aktywnym kompozytorem, pianistą i producentem muzycznym. Posiadam ponad 10- letnie doświadczenie w nauczaniu gry na fortepianie\pianinie oraz wszelkich instrumentach . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzici i dorosłych

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,ukulele,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

70 zł
za 45 min

Łucja

Korepetycje z muzycznych przedmiotów teoretycznych / Nauka gry na flecie poprzecznym (Kraków/online) (PL/EN)

/PL/ Serdecznie zapraszam do mojego studia na lekcje muzyki i fletu poprzecznego! Oferuję moje długoletnie doświadczenie jako artystka estradowa i pedagog oraz służę pomocą na wszystkich poziomach zaawansowa . . .

85 zł
za 60 min

Katia

Lekcje pianina Gliwice / On-line

Zapraszam serdecznie do mojej klasy muzycznej ! Jestem absolwentką Gimnazjum-College`u Artystycznego im. Akhremchika (klasa fortepianu, Mińsk)  oraz Białoruskiego Uniwersytetu Pedagogicznego (kierunek muzycz . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

profesjonalne lekcje gitary dla każdego !

jestem absolwentem szkoły muzycznej gram na gitarze zawodowo od 4 lat  —— udzielam korepetycji na terenie warszawy otwocka i okolic  józefowa  michalina  falenicy  anin . . .

45 zł
za 60 min

Michał

Kompozycja i teoria muzyki

Chcesz zacząć tworzyć własną muzykę? A może już ją tworzysz i chcesz wnieść do niej coś nowego i oryginalnego? Kochasz grać i szukasz sposobu jak to zapisać i przekuć w dobry utwór? Jeśli tak, to . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

Nauka gry na FORTEPIANIE nowoczesna metoda, 10 lat doświadczenia w wielu krajach!

Witajcie rodzice i studenci! :) Jestem nauczycielką gry na fortepianie od dziesięciu lat, pracowałam w wielu krajach, przy użyciu różnych metod kształcenia, co umożliwiło mi zaobserwować mocne i słabe . . .

90 zł
za 45 min

Krzysztof

Zajęcia z Gry na Gitarze

100 zł
za 60 min

Krystian

KS, Zasady Muzyki, Jazz, Fortepian, Saksofon

Zapraszam na korepetycje z Kształcenia Słuchu oraz Zasad Muzyki . Mogę również pomóc w nauce podstaw Fortepianu , Saksofonu  i  Jazzu . Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów muz . . .

40 zł
za 60 min