Ogłoszenia

Muzyka

Maciej

profesjonalne lekcje gitary dla każdego !

jestem absolwentem szkoły muzycznej gram na gitarze zawodowo od 4 lat  —— udzielam korepetycji na terenie warszawy otwocka i okolic  józefowa  michalina  falenicy  anin . . .

45 zł
za 60 min

Michał

Kompozycja i teoria muzyki

Chcesz zacząć tworzyć własną muzykę? A może już ją tworzysz i chcesz wnieść do niej coś nowego i oryginalnego? Kochasz grać i szukasz sposobu jak to zapisać i przekuć w dobry utwór? Jeśli tak, to . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzici i dorosłych

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,ukulele,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

70 zł
za 45 min

Paulina

Nauka gry na FORTEPIANIE nowoczesna metoda, 10 lat doświadczenia w wielu krajach!

Witajcie rodzice i studenci! :) Jestem nauczycielką gry na fortepianie od dziesięciu lat, pracowałam w wielu krajach, przy użyciu różnych metod kształcenia, co umożliwiło mi zaobserwować mocne i słabe . . .

90 zł
za 45 min

Krzysztof

Zajęcia z Gry na Gitarze

100 zł
za 60 min

Michał

Michał Mroczek - ONLINE, Harmonia, KS, Jazz, Analiza, Formy, Aranżacja, Instrumentacja, Literatura, Historia Muz.

Cześć 😊 Jestem teoretykiem muzyki, kompozytorem, pianistą, aranżerem, a przede wszystkim pasjonatem sztuki. Moja muzyczna podróż rozpoczęła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Krzysztofa . . .

100 zł
za 60 min

Krystian

KS, Zasady Muzyki, Jazz, Fortepian, Saksofon

Zapraszam na korepetycje z Kształcenia Słuchu oraz Zasad Muzyki . Mogę również pomóc w nauce podstaw Fortepianu , Saksofonu  i  Jazzu . Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów muz . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Profesjonalne lekcje pianina

Jestem studentka na kierunku fortepian jazzowy na Policealnym Studium Jazzowym im. Henryka Majewskiego w Warszawie. Ukończyłam Akademie Muzyczną w Gdańsku oraz pierwszy stopień szkoły muzycznej im. Grażyny Ba . . .

100 zł
za 60 min

Szymon

Korepetycje z kształcenia słuchu

Zapraszam przedszkolaków na podstawy muzyki, uczniów szkół podstawowych oraz drugiego stopnia na korepetycje z kształcenia słuchu. Mam słuch absolutny, miałem świetne wyniki w szkole z kształcenia słuchu, . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Studio Wokalne Działowa Art

Magdalena Waszkiewicz: Nauczyciel śpiewu oraz emisji głosu wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, managerka, fundatorka i prezeska Fundacji Działowa-Art., nauczycielka emisji głosu. metodą EG . . .

120 zł
za 60 min