Ogłoszenia

Muzyka

Agnieszka

Lekcje gry na fortepianie/pianinie

Hej, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu umiejętności gry na fortepianie albo jesteś uczniem szkoły muzycznej i potrzebujesz dodatkowych zajęć, które pomogą Ci utrwalić wiedzę to zapraszam Cię na . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Nauka gry na saksofonie

Zapraszam na naukę gry na saksofonie zarówno dzieci jak i dorosłych, początkujących i zaawansowanych saksofonistów do II stopnia szkoły muzycznej włącznie. Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia, . . .

50 zł
za 60 min

Alina

Nauka gry na pianinie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Udzielam lekcji gry na pianinie i w zakresie przedmiotów muzyczno-teoretycznych (kształcenie słuchu, itp.). Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapraszam. . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min

Michał

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji  - jest to projekt, mający na celu organizacje zajęć edukujących z gry na gitarze sześciostrunowej. Posiadamy rekomendacje i zaświadczenia. Jesteśmy w trakcie tworzenia . . .

59 zł
za 60 min

Artur

Lekcje perkusji hobby/pro. PL or EN. Fortepian podstawy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się uczyć  profesjonalnie  lub  hobbystycznie . Jestem aktywnym muzykiem działającym na polskiej scenie muzycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min

Maja

Podzielę się swoją pasją. Mam jej dużo!

Cześć! Jestem studentką IV roku gdańskiej Akademii Muzycznej na specjalizacji gra na skrzypcach. W tej dziedzinie obroniłam również tytuł licencjata. Muzyką zajmuje się od 15 lat. Chętnie podzielę się s . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Lekcje gry na pianinie/organach

Witam! Nazywam się Wiktoria, jestem tegoroczną absolwętką PSM II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku oraz studentką Uniwersytetu Śląskiego na wydziale pedagogiki. Jestem miłą, cierpliwą i wyr . . .

40 zł
za 45 min

Michał

Kształcenie słuchu - korepetycje muzyczne, pomoc w nauce

Dzień dobry, Jestem absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Łodzi. Aktualnie kontynuuję naukę w szkole muzycznej drugiego stopnia. Oferuję korepetycje z zakresu kształcenia słuchu oraz rytmiki ( . . .

35 zł
za 60 min