Ogłoszenia

Muzyka

Anna

Profesjonalne lekcje gry na pianinie/Professional piano classes

*Możliwe zajęcia online. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Udzielam profesjonalnych lekcji gry na fortepianie/pianinie w oparciu o gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (na . . .

120 zł
za 60 min

Eryk

Lekcje gry na fortepianie - Stare Miasto, Nowy Kleparz

Mam na imię Eryk jestem szczęśliwym muzykiem, który od ponad 7 lat pomaga spełnić marzenia - gry na fortepianie :)   COŚ O MNIE? Możecie mnie spotkać w teatrze, kawiarni, youtube, bądź na n . . .

70 zł
za 45 min

Anna

Nauka śpiewu,gry na gitarze,pianinie

Doświadczony mgr muzyki udzieli lekcji śpiewu,gry na gitarze,pianienie,instrumentach klawiszowych. Serdecznie zapraszam w każdym wieku. Proszę o kontakt tel.606 150 211 . . .

50 zł
za 45 min

Justyna

Lekcje gry na pianinie

60 zł
za 45 min

Monika

Nauka gry na gitarze, ukulele, wiolonczeli, podstawy pianina, kształcenie słuchu

Działam na terenie Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Bytomia i okolic. Od września możliwość rozliczania fakturowego. Witam:) Jestem nauczycielem gry na wiolonczeli, gitarze, ukulele oraz z pods . . .

80 zł
za 50 min

Nataliia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie, keyboardzie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub u mnie w mieszkaniu ( ul.Bartyckа): - 45 min - 70 zł - 60 min - 80 zł M . . .

70 zł
za 45 min

Szymon

Lekcje pianina w domu i online!

Jestem 18-letnim kompozytorem muzyki filmowej/nowoczesnej muzyki klasycznej. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Warszawie, oraz uczęszczałem 2 lata do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia . . .

60 zł
za 60 min

John

Znajdźmy Twój styl na Gitarze :) ONLINE lekcja gratis

Udzielam lekcji online, na platformie ZOOM lub Skype Gram już..... no z 10 lat będzie. Pierwotnie na elektryku, potem też złapałem akustyka. Potrzebujesz pomocy w nauce tego przepięknego instrumentu? Miewasz . . .

50 zł
za 50 min

Piotr

Lekcje gry na gitarze ONLINE. Lekcja próbna gratis!

Oferuję lekcje gry ONLINE na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej   - Lekcja próbna GRATIS!!!    - Dla osób które już grają, chcą podszkolić warsztat i nauczyć się nowych rzecz . . .

40 zł
za 45 min

Agnieszka

Lekcje gry na fortepianie/pianinie

Hej, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu umiejętności gry na fortepianie albo jesteś uczniem szkoły muzycznej i potrzebujesz dodatkowych zajęć, które pomogą Ci utrwalić wiedzę to zapraszam Cię na . . .

70 zł
za 60 min