Ogłoszenia

Muzyka

John

Znajdźmy Twój styl na Gitarze :) ONLINE lekcja gratis

Udzielam lekcji online, na platformie ZOOM lub Skype Gram już..... no z 10 lat będzie. Pierwotnie na elektryku, potem też złapałem akustyka. Potrzebujesz pomocy w nauce tego przepięknego instrumentu? Miewasz . . .

50 zł
za 50 min

Piotr

Lekcje gry na gitarze ONLINE. Lekcja próbna gratis!

Oferuję lekcje gry ONLINE na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej   - Lekcja próbna GRATIS!!!    - Dla osób które już grają, chcą podszkolić warsztat i nauczyć się nowych rzecz . . .

40 zł
za 45 min

Agnieszka

Lekcje gry na fortepianie/pianinie

Hej, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu umiejętności gry na fortepianie albo jesteś uczniem szkoły muzycznej i potrzebujesz dodatkowych zajęć, które pomogą Ci utrwalić wiedzę to zapraszam Cię na . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

Nauka gry na saksofonie

Zapraszam na naukę gry na saksofonie zarówno dzieci jak i dorosłych, początkujących i zaawansowanych saksofonistów do II stopnia szkoły muzycznej włącznie. Jestem absolwentką szkoły muzycznej II stopnia, . . .

50 zł
za 60 min

Alina

Nauka gry na pianinie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Udzielam lekcji gry na pianinie i w zakresie przedmiotów muzyczno-teoretycznych (kształcenie słuchu, itp.). Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapraszam. . . .

50 zł
za 60 min

Nikodem

Kształcenie Słuchu, Harmonia, Zasady Muzyki dla dzieci i młodzieży szkolnej!!!

Jestem uczniem klasy maturalnej w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Wrocławiu. Z muzyką mam do czynienia od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach, fortepianie oraz przygotowuję się do zawodu dyrygenta sym . . .

30 zł
za 45 min

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min

Michał

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji  - jest to projekt, mający na celu organizacje zajęć edukujących z gry na gitarze sześciostrunowej. Posiadamy rekomendacje i zaświadczenia. Jesteśmy w trakcie tworzenia . . .

59 zł
za 60 min

Artur

Lekcje perkusji hobby/pro. PL or EN. Fortepian podstawy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się uczyć  profesjonalnie  lub  hobbystycznie . Jestem aktywnym muzykiem działającym na polskiej scenie muzycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min