Ogłoszenia

Muzyka

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min

Michał

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji

Lekcje Gitary Sztuka Inspiracji  - jest to projekt, mający na celu organizacje zajęć edukujących z gry na gitarze sześciostrunowej. Posiadamy rekomendacje i zaświadczenia. Jesteśmy w trakcie tworzenia . . .

59 zł
za 60 min

Artur

Lekcje perkusji hobby/pro. PL or EN. Fortepian podstawy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się uczyć  profesjonalnie  lub  hobbystycznie . Jestem aktywnym muzykiem działającym na polskiej scenie muzycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Fortepian dla każdego

Istnieje wiele powodów, aby grać na fortepianie. Dla wielu moich uczniów nauka gry na fortepianie stanowi świetną rozrywkę! Ponadto otwiera umysł, poprawia koordynację oraz ogólny stan samopoczucia. Dzięk . . .

50 zł
za 45 min

Anna

Lekcje gry na pianine / keyboardzie

Witam serdecznie! :) Serdecznie zapraszam chętne dzieci do nauki gry na  pianinie / keyboardzie  . Uczę gry od podstaw dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Prowadzę również lekcje gry . . .

45 zł
za 60 min

Anna

Lekcje gry na skrzypcach

Witam serdecznie! :) Serdecznie zapraszam chętne dzieci i młodzież do nauki gry na  skrzypcach . Program nauczania dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia. Zakres lekcji obejmuje zarówno naukę gry . . .

45 zł
za 60 min

Aleksandra

Muzyka - korepetycje Łódź: kształcenie słuchu, analiza, harmonia, literatura, dyrygowanie!!!

Nazywam się Aleksandra Orczykowska, ukończyłam dyrygenturę chóralną (mgr) w łódzkiej Akademii Muzycznej, studiuję także dyrygenturę symfoniczną. Z chęcią pomogę zrozumieć i pokochać muzykę ;) Udz . . .

40 zł
za 45 min

Adam

Lekcje nauka gry na gitarze

Witam. Nazywam się Adam, mam 27 lat. W 2006 roku gitara po raz pierwszy znalazła się w moich rękach, a niedługo po niej dołączyły do niej harmonijka ustna, wokal i mandolina. Zapraszam na lekcje gry . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka gry na pianinie/fortepianie/keyboardzie [też ONLINE]

50 zł
za 45 min

Julia

Korepetycje z muzyki. Głównie: kształcenie słuchu, rytmika. POZIOM PODSTAWOWY

Mam 15 lat Skończyłam  8 letnią szkołę muzyczną I st Przez 9 lat uczyłam się grać na skrzypcach.  Przedmioty z których jestem w stanie prowadzić korepetycje: kształcenie słuchu - . . .

25 zł
za 45 min