Ogłoszenia

Myślenice

Jakub

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich

Witam Wszystkich. Mam 20 lat i jestem studentem Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.  Bardzo chętnie poprowadzę zajęcia wyrównawcze z matematyki oraz przygotuję do matury podstawowej lub rozszerzone . . .

40 zł
za 60 min

Edyta

Podróż do Włoch w 60 minut! :)

Ciao! Mam na imię Edyta i jestem studentką ostatniego roku Italianistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bardzo chętnie podzielę się pasją do języka i kultury najpiękniejszego kraju na świecie. W ciągu . . .

35 zł
za 60 min

Dominik

Absolwent filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego...

Absolwent filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie udzieli korepetycji na różnych poziomach zaawansowania. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem: 504 449 742 . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Pomoc od zaraz, aby chemia nie stanowiła dla Ciebie problemu...

Pomoc od zaraz, aby chemia nie stanowiła dla Ciebie problemu :) Od 3 lat udzielam pomocy z chemii na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniach do sprawdzianó . . .

30 zł
za 60 min

Danuta

Witam serdecznie Zapraszam na lekcje języka angielskiego. Pr...

Witam serdecznie Zapraszam na lekcje języka angielskiego. Pracuję w szkole językowej, prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Mogę zagwarantować postępy i s . . .

45 zł
za 60 min

Wiktor

Spotkania dla osób mieszkających na obszarze miasta Myślenic...

Spotkania dla osób mieszkających na obszarze miasta Myślenice - także niedalekie miejscowości. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawan . . .

20 zł
za 60 min