Ogłoszenia

Myślenice

Sylwia

Jestem doktorantką na kierunku literaturoznawstwo na Wydzial...

Jestem doktorantką na kierunku literaturoznawstwo na Wydziale Polonistyki UJ, wcześniej ukończyłam tam filologię polską sp. nauczycielską. Od dwóch lat pomagam uczniom na wszystkich stopniach edukacji w oprac . . .

25 zł
za 60 min

Edyta

Podróż do Włoch w 60 minut! :)

Ciao! Mam na imię Edyta i jestem studentką ostatniego roku Italianistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bardzo chętnie podzielę się pasją do języka i kultury najpiękniejszego kraju na świecie. W ciągu . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Pomoc od zaraz, aby chemia nie stanowiła dla Ciebie problemu...

Pomoc od zaraz, aby chemia nie stanowiła dla Ciebie problemu :) Od 3 lat udzielam pomocy z chemii na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowaniach do sprawdzianó . . .

30 zł
za 60 min

Danuta

Witam serdecznie Zapraszam na lekcje języka angielskiego. Pr...

Witam serdecznie Zapraszam na lekcje języka angielskiego. Pracuję w szkole językowej, prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Mogę zagwarantować postępy i s . . .

45 zł
za 60 min

Wiktor

Spotkania dla osób mieszkających na obszarze miasta Myślenic...

Spotkania dla osób mieszkających na obszarze miasta Myślenice - także niedalekie miejscowości. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawan . . .

20 zł
za 60 min

Dominik

Absolwent filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego...

Absolwent filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie udzieli korepetycji na różnych poziomach zaawansowania. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem: 504 449 742 . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min