Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Ania

Zajecia edukacyjne przedszkole i szkoła podstawowa

Zajęcia i warsztaty edukacyjne przeznaczone dla dzieci z przedszkola, zerówek i klas 1-3. Pracuję indywidualnie, grupowo, stacjonarnie i online.     nauka czytania pisania liczenia   &nbs . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna 1-5

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-5 udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - trudności u nauce u dziecka - odrabianie lekcji . . .

80 zł
za 60 min

Andżelika

Z ogromną pasją i zaangażowaniem udzielę wsparcia uczniom klas I-III zgodnie z ich potrzebami.

Szanowni Państwo, jestem doświadczonym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją udzielę uczniom z klas I-III oraz dzieciom przedszkolnym wsparcia na różnym polu . . .

40 zł
za 60 min

Urszula

Korepetycje dla uczniów klas I-III

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, dodatkowo studia podyplomowe - terapia pedagogiczna. Pracuję z uczniami zarówno zdolnymi (przygotowuję do konkursów, pogłębiam już zdobytą wiedzę) jak i posiadającymi p . . .

60 zł
za 60 min

Iwona

Korepetycje edukacja wczesnoszkolna klasy 1-3, klasa 4 oraz język angielski

Jestem dyplomowaną nauczycielką, aktywną zawodowo. Udzielam korepetycji z zakresu kształcenia zintegrowanego, języka angielskiego.  Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Specjalizuję się w pracy . . .

70 zł
za 45 min

Lena

Zapraszam na zajęcia, które ruszają od marca!

Już od marca, w każdy piątek rusza dla Waszych pociech Gabinet Terapii Pedagogicznej Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci, które posiadają mniejsze lub większe problemy rozwojowe.  Pozwól swoje . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

pomoc w nauce, zajęcia ogólnorozwojowe, terapia ręki

Mam na imię Marcelina. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyłam także następujące studia podyplomowe: Pedagogika specjalna w zakre . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

50 zł
za 45 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min