Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Lena

Zapraszam na zajęcia, które ruszają od marca!

Już od marca, w każdy piątek rusza dla Waszych pociech Gabinet Terapii Pedagogicznej Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci, które posiadają mniejsze lub większe problemy rozwojowe.  Pozwól swoje . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

pomoc w nauce, zajęcia ogólnorozwojowe, terapia ręki

Mam na imię Marcelina. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyłam także następujące studia podyplomowe: Pedagogika specjalna w zakre . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna 1-5

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-5udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - odrabianie lekcji - zajęcia grafomotoryczne - na . . .

70 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

50 zł
za 45 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

60 zł
za 60 min

Joanna

Edukacja początkowa, terapia

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeutą ręki, trenerem umiejętności społecznych. Chętnie pracuję z uczniami w zakresie rozwijania uzdolnień, zainteresowań, zapobiegania niepowodzeń szkolnyc . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Nauczanie początkowe

Jestem nauczycielem, który pracował zarówno z dziećmi w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym. Prowadzę zajęcia w kreatywny, otwarty sposób, w przyjaznej atmosferze. Dostosowuje się do dziecka indywidual . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Klasy 0,1-3

Witam serdecznie  Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem. Bardzo chętnie udzielę korepetycji . Materiał: klasa 0 do 1-3. Wspomaganie czytania, pisania, matematyka. Wspomaganie koncentracji. Rozwijanje my . . .

40 zł
za 60 min