Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Magda

Pomoc w nauce-szkoła podstawowa

Pomogę w nauce i odrabianiu lekcji uczniom szkoły podstawowej. Dodatkowo prowadzę zajęcia z języka angielskiego (lub litewskiego) dla dzieci w formie gier i zabaw. . . .

35 zł
za 60 min

Wiktoria

Pomoc w nauce/ korepetycje

Z ogromną przyjemnością pokażę Twojemu dziecku, że nauka nie jest straszna, a nawet może być przyjemna! Jestem studentką trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna na U . . .

40 zł
za 60 min

Jowita

Nauczanie początkowe

Witam, jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, nerologopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą wczesnego wspomagania, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z 18 letnim stażem pracy. Prowadzę . . .

90 zł
za 50 min

Justyna

Korepetycje edukacja wczesnoszkolna

Witam, z wielką przyjemnością udzielę Państwa dziecku korepetycji. Uwielbiam pracę z dziećmi, mam w tej kwesti doświadczenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o telefon. . . .

25 zł
za 60 min

Vanessa

Pomoc dzieciom w nauce i odrabianiu lekcji

Jestem studentką aktorstwa w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i absolwentką klasy humanistycznej w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Batorego w Warszawie. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi jako opieku . . .

50 zł
za 60 min