Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej pomoże u...

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej pomoże uczniom klas I-III szkoły podstawowej, którzy mają trudności w nauce. Pomoże również w odrabianiu prac domowych oraz w nadrabianiu zaległości. Istn . . .

15 zł
za 60 min

Marta

Terapeutka pedagogiczna pomoże Twojemu dziecku w odrabianiu ...

Terapeutka pedagogiczna pomoże Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji, lepszej koncentracji oraz poprowadzi terapię ( reedukację) z dziećmi z dysleksją lub zagrożonych dysleksją. . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Witam, Udzielę pomocy w pracach i zadaniach domowych oraz w ...

Witam, Udzielę pomocy w pracach i zadaniach domowych oraz w nauce. Znam biegle język francuski i dobrze angielski. Pomoc w każdych przedmiotach - język polski, matematyka, przyroda, języki obce oraz czytanie/pis . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i terapeuta pedagogicz...

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i terapeuta pedagogiczny. Skończyłam studia o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Chętnie pomogę dzieciom, które mają problemy z nauką - czytanie, p . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem studentką Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Mam s...

Jestem studentką Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Mam stały kontakt z dziećmi na poziomie podstawówki w rodzinie i drużynie harcerskiej, którą prowadzę. . . .

10 zł
za 60 min

Natalia

pomoc w odrabianiu lekcji

Pilnie poszukujemy osoby do pomocy przy odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do dalszej edukacji szkolnej, pełen zakres 7 klasy podstawowej. Ważne, aby była dyspozycyjna od września w godzinach popołudniowych, . . .

25 zł
za 60 min