Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Marcelina

pomoc w nauce, zajęcia ogólnorozwojowe, terapia ręki

Mam na imię Marcelina. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyłam także następujące studia podyplomowe: Pedagogika specjalna w zakre . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Nauka czytania metoda sylabową, liczenia, mówienia

Nauczyciel, oligofrenopedagog, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, oferuje naukę czytania metodą sylabową, liczenia, mówienia. Zapraszam dzieci już od 2 roku życia. Pomoc w odrabianiu prac domowych. . . .

40 zł
za 60 min

Angelika

korepetycje w nauczaniu początkowym

Oferuję indywidualną pracę z uczniem, pomoc w nadrabianiu zaległości, naukę czytania, pisania i liczenia oraz odrabianie bieżących lekcji. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. . . .

40 zł
za 45 min

Barbara

Doświadczona POMOC w odrabianiu zadań i przygotowywaniu do sprawdzianów!

Witaj, jesteś zapracowanym rodzicem? Nie masz pewności czy Twoje dziecko porządnie przygotowuje się do zajęć, prac klasowych albo po prostu potrzebuje pomocy? Trafiłeś idealnie! Jestem osobą, która posia . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. Udzielę również korepetycji na terenie całej Polski, wówczas online.  E-mail annasawicka1 . . .

50 zł
za 60 min