Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

KOREPETYCJE DLA UCZNIÓW KLAS I-III I MŁODSZYCH

Udzielam korepetycji dzieciom klas 1-3 i młodszym. Oferuję swoją pomoc w nauce pisania, czytania i liczenia. Pomogę również w odrabianiu prac domowych, powtórzeniu bieżącego materiału oraz nadrobieniu zale . . .

50 zł
za 60 min

Agata

Nauczanie początkowe- korepetycje

Dzień dobry, jestem studentką pedagogiki wczesnej edukacji. Bardzo chętnie pomogę Twojemu dziecku w opanowaniu materiału. Dzięki mojej pomocy Twoje dziecko polubi naukę! . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Pomoc edukacja wczesnoszkolna

Dzień dobry, chętnie pomogę w odrobieniu zadań domowych z edukacji wczesnoszkolnej.  . . .

30 zł
za 60 min

Malwina

KOREPETYCJE DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III

Nauczycielka kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego oraz pedagog specjalny oferuje: Pomoc w odrabianiu lekcji dla uczniów klas 1-3 Pomoc w nauce czytania i pisania Pomoc w opanowaniu mater . . .

40 zł
za 60 min

Tamara

Korepetycje dla dzieci - angielski, edukacja wczesnoszkolna, fizyka

" korepetycje dla dzieci ze szkół podstawowych: jęz. angielski, edukacja wczesnoszkolna, fizyka" Twoje dziecko potrzebuje pomocy w nauce? Nie czekaj! Zadzwoń! Razem pokonamy trudności szkolne! W ofercie: . . .

35 zł
za 60 min