Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Marcelina

pomoc w nauce, zajęcia ogólnorozwojowe, terapia ręki

Mam na imię Marcelina. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyłam także następujące studia podyplomowe: Pedagogika specjalna w zakre . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-4 udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - odrabianie lekcji - zajęcia grafomotoryczne - n . . .

60 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

50 zł
za 45 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

60 zł
za 60 min

Małgorzata

Nauczanie wczesnoszkolne

Witam serdecznie! Chętnie pomogę rozwinąć umiejętności Twojej pociechy. Czytanie, pisanie, język angielski, wszelkie podstawy nauczania. Posiadam dwuletnie, szkolne doświadczenie w pracy z dziećmi w wi . . .

45 zł
za 60 min

Joanna

Nauka czytania, pisania, pomoc w nauce

Nauczyciel zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej udzieli prywatnych lekcji z zakresu: - nauki liter - czytania  - nauki pisania / ćwiczeń grafomotorycznych . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Nauczanie początkowe

Mili Państwo, Oferuję zajęcia wyrównawcze dla uczniów szkoły podstawowej: -opieka naukowa, -pomoc w nadrabianiu zaległości, -pomoc w przygotowaniu do zajęć lekcyjnych. Dzięki studiom kognitywistyczny . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Nauczanie wczesnoszkolne dla dzieci

Witam! Udzielę korepetycji i pomocy w nauczaniu wczesnoszkolnym, podstawowym. Posiadam doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi, a poprzez innowacyjne sposoby nauczania dzieci wraz z moją pomocą uczą się . . .

50 zł
za 60 min