Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Pawel

Paweł Turek

Oferuję korepetycje uczniom z klas I-VIII. Zapraszam na korepetycje uczniów mających trudności w nauce. Wykazuję się dużą cierpliwością i empatią w czasie prowadzonych zajęć. Gwarantuję indywidualny do . . .

45 zł
za 60 min

Karolina

Czy Twoje dziecko:"Duka"?Myli literki?Mówi niewyraźnie?...

Czy Twoje dziecko: "Duka"? Myli literki? Mówi niewyraźnie? Zgaduje wyrazy? Nienaturalnie trzyma kredkę? "Bazgrze jak kura pazurem"? Zapomina jak wyglądają literki? Sylabizuje, ale nie składa słowa? Ma zale . . .

80 zł
za 60 min

Ania

Zajecia edukacyjne przedszkole i szkoła podstawowa

Zajęcia i warsztaty edukacyjne przeznaczone dla dzieci z przedszkola, zerówek i klas 1-3. Pracuję indywidualnie, grupowo, stacjonarnie i online.     nauka czytania pisania liczenia   &nbs . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna 1-5

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-5 udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - trudności u nauce u dziecka - odrabianie lekcji . . .

80 zł
za 60 min

Marlena

KOREPETYCJE dla dzieci klas 1-3 oraz 5/6 latków, pomoc w nauce

Jestem pedagogiem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie pomogę Twojemu dziecku w rozwoju ważnych umiejętności. Do zajęć podchodzę w sposób indywidualny, uwzględnia . . .

80 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

70 zł
za 60 min

Andżelika

Z ogromną pasją i zaangażowaniem udzielę wsparcia uczniom klas I-III zgodnie z ich potrzebami.

Szanowni Państwo, jestem doświadczonym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją udzielę uczniom z klas I-III oraz dzieciom przedszkolnym wsparcia na różnym polu . . .

50 zł
za 60 min

Urszula

Korepetycje dla uczniów klas I-III

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, dodatkowo studia podyplomowe - terapia pedagogiczna. Pracuję z uczniami zarówno zdolnymi (przygotowuję do konkursów, pogłębiam już zdobytą wiedzę) jak i posiadającymi p . . .

60 zł
za 60 min

Iwona

Korepetycje edukacja wczesnoszkolna klasy 1-3, klasa 4 oraz język angielski

Jestem dyplomowaną nauczycielką, aktywną zawodowo. Udzielam korepetycji z zakresu kształcenia zintegrowanego, języka angielskiego.  Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Specjalizuję się w pracy . . .

60 zł
za 45 min

Lena

Zapraszam na zajęcia, które ruszają od marca!

Już od marca, w każdy piątek rusza dla Waszych pociech Gabinet Terapii Pedagogicznej Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci, które posiadają mniejsze lub większe problemy rozwojowe.  Pozwól swoje . . .

50 zł
za 60 min