Ogłoszenia

Nauczanie początkowe

Marcelina

pomoc w nauce, zajęcia ogólnorozwojowe, terapia ręki

Mam na imię Marcelina. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyłam także następujące studia podyplomowe: Pedagogika specjalna w zakre . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-4 udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - odrabianie lekcji - zajęcia grafomotoryczne - n . . .

60 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Nauczanie początkowe - korepetycje

Nauczycielka nauczania  początkowego z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi klas 1-3. Od wielu lat prowadzę zajęcia  dla dzieci z trudnościami w nauce: czytanie,pisanie, liczenie . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje: szkoła podstawowa

Udzielę korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej. Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam małe dzieci. W czasie wakacji jestem wychowawcą na obozach surviv . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Opieka nauczyciela i wspomaganie dziecka w nauce szkolnej.

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz ogólne trudności w nauce - chętnie podejmę się pomocy w rozwiązaniu tych problemów.  Jeżeli nie masz czasu, aby odrabiać z dziec . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Doświadczona nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pomoże w ...

Jestem doświadczoną nauczycielką (praca w szkołach publicznych  i prywatnych w klasach I- III). Proponuję uczniom pomoc w rozwiązywaniu zadań tekstowych, szybkim liczeniu, w problemach z czytaniem, p . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Szukasz pomocy w nauce dziecka?

Szukasz wsparcia dla Twojego dziecka? Trudność sprawia Mu pisanie lub czytanie, a może liczenie? Nauka zdalna nie pomogła Mu w osiągnięciu właściwego poziomu umiejętności? Chętnie pomogę :)  W szk . . .

50 zł
za 60 min

Daria

Dysleksja, pomoc w nauce, terapia ręki

Jestem magistrem pedagogiki, nauczycielką z kilkuletnim stażem w prowadzeniu zajęć dodatkowych dla dzieci. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, posiadam tytuły trenera TUS, terapeuty ręki I i II stopnia, ba . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Nauczanie wczesnoszkolne korepetycje wakacyjne

Nazywam się Maja Lutoborska, mam prawie 18 lat. Udzielam korepetycji już 4 rok, mam też duże doświadczenie w opiece nad dziećmi. Jestem zainteresowana korepetycjami wakacyjnymi dla dzieci w podstawówce, któr . . .

25 zł
za 60 min