Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Anna

Nauka śpiewu

Profesjonalna nauka prawidłowej emisji głosu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Możliwość zajęć stacjonarnych i online. Zajęcia wokalne w Akademii Śpiewu są idealnym rozwiązaniem dla osób, które o . . .

180 zł
za 60 min

Robert

Profesjonalny wokalista oferuje lekcje nauki śpiewu (wokalu) i emisji głosu w atrakcyjnej i bardzo niskiej cenie!

Profesjonalny i zawodowy wokalista z bogatym i dużym doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym po 12 latach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oferuje zdalne (online) lub stacjonarne (z możliwością . . .

2 zł
za 60 min

Weronika

Nauka śpiewu/ Trening głosu

Serdecznie zapraszam na lekcje śpiewu. Zobaczycie Państwo jak przyjemna jest to forma spędzania czasu i szybko się od tego uzależnicie. Do tego dowiecie się, jak ważne jest zdrowe wydobywanie głosu. Nauczymy . . .

110 zł
za 60 min

Elzbieta/Lunia

Lekcje spiewu i emisji glosu

Jestem profesorem śpiewu i emisji głosu. Moje długoletnie doświadczenie jako śpiewaczka operowa w Théâtre Royal de la Monnaie w Bruxelles oraz jako profesor śpiewu z powodzeniem wykorzystuję w pracy nad gł . . .

80 zł
za 60 min

Basia

Nauka śpiewu / Stare Miasto

O mnie? Jestem absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wcześniej kształciłam się muzycznie w Ist. szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz IIst. w klasie wokalnej. Zjeździłam . . .

100 zł
za 60 min

Joanna

NAUKA ŚPIEWU

Zajęcia Wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupowe i indywidualne. Z podziałem na poziom zaawansowania. Kompleksowa opieka wokalna- od nauki techniki śpiewu, emisji głosu, dykcji, artykulacji, nauka t . . .

0 zł
za 45 min

Zuzanna

Zajęcia wokalne, nauka śpiewu

Zapraszam na zajęcia wokalne.  Wiek bez ograniczeń. Zapraszam osoby które chcą zacząć przygodę ze śpiewaniem, jak i te które chcą rozwijać swoje umiejętności, lub przygotować się do konkursów, . . .

90 zł
za 60 min

Kasia

Zajęcia wokalne, lekcje śpiewu, emisja głosu

Cześć! Mam na imię Kasia, jestem wokalistką z wieloletnim stażem, a w dzieleniu się swoimi doświadczeniami znajduję ogromną radość. Dlatego serdecznie zapraszam na lekcje wokalne dzieci (od 8 roku życi . . .

80 zł
za 60 min

Kasia

Zajęcia wokalne, nauka śpiewu, emisja głosu

Cześć! Mam na imię Kasia, jestem wokalistką z wieloletnim stażem, a w dzieleniu się swoimi doświadczeniami znajduję ogromną radość. Dlatego serdecznie zapraszam na lekcje wokalne dzieci (od 8 roku życia) . . .

80 zł
za 60 min

Swietlana

Profesjonalna nauka śpiewu | Praca z głosem poprzez ciało

100 zł
za 60 min