Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Agata

Trenerka wokalna serdecznie zaprasza na zajęcia ze śpiewu i emisji głosu (stacjonarnie i online).

Cześć, jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na kierunku wokalistka jazzowa i muzyka estradowa. Stypendystką miasta Gdańska i MKiDN, laureatką konkursów i liderką projektów muzyc . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu

Dzień dobry! Jestem zawodową śpiewaczką operową. Oferuję profesjonalne lekcje śpiewu w gatunku wokalu klasycznego jak również estrady oraz jazz. Pracuję zarówno z dorosłymi i z dziećmi. Posługuję s . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Nauka Śpiewu / Vocal Coaching (PL/ENG)

Jestem singer-songwriterem i psychologiem, zadbam o Ciebie, twoją uważność i dobry kontakt :) Nauczę Cię jak rozwinąć głos, świadomie korzystać ze swojego ciała, znaleźć własny muzyczny styl i jak pi . . .

120 zł
za 50 min

Magdalena

Emisja głosu - śpiew

Prowadzę kształcenie głosu w zakresie emisji głosu, nauki panowania nad głosem, uczę śpiewania ulubionych piosenek. Kształcę śpiew w muzyce rozrywkowej i klasycznej (śpiew operowy), a także uczę śpiewu . . .

80 zł
za 50 min

Ola

Nauka śpiewu (PL/ENG). Lekcje indywidualne

Cześć, jestem koncertującą wokalistką jazzową oraz nauczycielem śpiewu. Jestem absolwentką wokalistyki jazzowej (studia licencjackie) w Universität der Künste Berlin (Jazz- Institut Berlin), wokalistyki ja . . .

120 zł
za 60 min

Maria

Lekcje śpiewu/ Trenerka głosu

Zajmuję się: - nauką śpiewu na wszystkich poziomach (styl klasyczny, rozrywkowy i musical); - emisją głosu dla wokalistów i aktorów; - przygotowaniem kandydatów do szkół muzycznych oraz wyższych ucz . . .

100 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

80 zł
za 45 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

80 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Zuzanna

Nauka śpiewu

Chcesz śpiewać? Zapraszam do kontaktu! Nauczę Cię, jak posługiwać się swoim głosem! Chętnie pokażę Ci co zrobić żeby wzmocnić Twój głos, rozszerzyć skalę i krok po kroku wyjaśnić wszystkie aspekt . . .

80 zł
za 60 min