Ogłoszenia

Otwock

Maja

Korepetycje z matematyki w Otwocku lub online :)

Zaczyna się nowy rok szkolny i wizja najbliższego sprawdzianu z matmy nie jest zbyt optymistyczna? Chcesz nadrobić zaległości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty a . . .

40 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Jestem studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim ( Miedzykierunkowe Studia Ekonomiczno- Menadżerskie), więc z matematyką na poziomie zaawansowanym mam odczynienia na codzień.  Korepetycji udzie . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje Matematyka Sobienie-Jeziory

Udzielę indywidualnych korepetycji z matematyki. Zajęcia mogą odbywać się regularnie lub tylko w razie potrzeby (np. powtórka do sprawdzianu / pomoc w pracy domowej). Więcej informacji udzielę SMS-em pod num . . .

50 zł
za 45 min

Marcin

Korepetycje z angielskiego z dojazdem do klienta

Witam. Udzielałem korepetycji jako student filologii angielskiej, aktualnie zrezygnowałem z tego kierunku z powodów osobistych aczkolwiek chętnie pomogę w nauce angielskiego od podstaw lub odświeżeniu wiedzy . . .

35 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Hola! Zapraszam na ciekawe lekcje hiszpańskiego. Pomogę w nauce od podstaw jak i na wyższych poziomach. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek i egzaminów. Mam ponad 10 lat doświadczenia w udzie . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Szachy - obudź małego geniusza!

Szachy - niegdyś gra królów, dziś królowa gier Jeśli Twoje dziecko ma problem ze skupieniem uwagi, usprawnij jego koncentrację systematyczną grą w szachy! Nie masz cierpliwości do tej gry – daj . . .

50 zł
za 60 min

Kirkor

Korepetycje z matematyki

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej lub średniej (podstawa). Możliwość dojazdu do ucznia lub e-lekcji. . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z fizyki, biologii, matematyki i chemii- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z fizyki, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. biologia, chemia, matematyka . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z chemii, biologii, matematyki i fizyki- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z chemii, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. biologia, matematyka, fizyka . . .

40 zł
za 60 min