Ogłoszenia

Otwock

Maja

Korepetycje z matematyki w Otwocku lub online :)

Zaczyna się nowy rok szkolny i wizja najbliższego sprawdzianu z matmy nie jest zbyt optymistyczna? Chcesz nadrobić zaległości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty a . . .

40 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Jestem studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim ( Miedzykierunkowe Studia Ekonomiczno- Menadżerskie), więc z matematyką na poziomie zaawansowanym mam odczynienia na codzień.  Korepetycji udzie . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy angielskiego

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce języka angielskiego od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury podstawowej i rozszerzonej. W grę wchodzą zarówno spotkania o . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy fizyki

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce fizyki od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury. W grę wchodzą zarówno spotkania on-line jak i stacjonarne. . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy matematyki

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce matematyki od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury podstawowej. W grę wchodzą zarówno spotkania on-line jak i stacjonarne. . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Chemia

Aktualnie jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie, klasę o profilu biol-chem-mat. Z m . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Matematyka podstawowa- szkoła podstawowa i liceum

Aktualnie jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim.  Ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie, klasę o profilu biol-chem-ma . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Student Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z języka polskiego

Dzień dobry; Nazywam się Adam i proponuję korepetycje z języka polskiego. Język polski to moja specjalność, a literatura to moja pasja. Maturę rozszerzoną z języka polskiego zdałem z wynikiem 83%. Ze mn . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Student dziennikarstwa udziela korepetycji z WOS-u

Witam; Nazywam się Adam i proponuję korepetycje z zakresu wiedzy o społeczeństwie (czyli WOS-u). Moim niewątpliwym atutem jest fakt, że wiele spośród zagadnień tego przedmiotu (socjologia, prawo, politolog . . .

45 zł
za 60 min