Ogłoszenia

Otwock

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Jestem studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim ( Miedzykierunkowe Studia Ekonomiczno- Menadżerskie), więc z matematyką na poziomie zaawansowanym mam odczynienia na codzień.  Korepetycji udzie . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Hola! Zapraszam na ciekawe lekcje hiszpańskiego. Pomogę w nauce od podstaw jak i na wyższych poziomach. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek i egzaminów. Mam ponad 10 lat doświadczenia w udzie . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Szachy - obudź małego geniusza!

Szachy - niegdyś gra królów, dziś królowa gier Jeśli Twoje dziecko ma problem ze skupieniem uwagi, usprawnij jego koncentrację systematyczną grą w szachy! Nie masz cierpliwości do tej gry – daj . . .

50 zł
za 60 min

Kirkor

Korepetycje z matematyki

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej lub średniej (podstawa). Możliwość dojazdu do ucznia lub e-lekcji. . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z fizyki, biologii, matematyki i chemii- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z fizyki, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. biologia, chemia, matematyka . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z chemii, biologii, matematyki i fizyki- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z chemii, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. biologia, matematyka, fizyka . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z biologii, chemii, matematyki i fizyki- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z biologii, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. matematyka, chemia, fizyka . . .

40 zł
za 60 min

Zofia

Korepetycje z matematyki, chemii, biologii i fizyki- Szkoła podstawowa

Jestem uczennicą liceum  Udzielam korepetycji z matematyki, oraz innych przedmiotów ścisłych z zakresu szkoły podstawowej. Tj. biologia, chemia, fizyka . . .

40 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka języka angielskiego w ekspresowym tempie

Jeśli chcesz się nauczyć angielskiego od podstaw, albo chcesz podszlifować swoje umiejętności to z chęcią Ci pomogę! Mam ukończony międzynarodowy certyfikat Cambridge na poziomie B2 Jestem uczniem 3 kla . . .

40 zł
za 60 min