Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Tak
Miasto Otwock
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Matematyka
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura

Korepetycje z matematyki w Otwocku lub online :)

Zaczyna się nowy rok szkolny i wizja najbliższego sprawdzianu z matmy nie jest zbyt optymistyczna?

Chcesz nadrobić zaległości, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty albo maturę i potrzebujesz wsparcia w powtórzeniu wymaganych zagadnień?

Dobrze trafiłeś, chętnie pomogę. Możesz nadrobić materiał, nauczyć się do sprawdzianów i przygotować do egzaminów skutecznie, bezstresowo, w przemiłym towarzystwie :)

Nazywam się Maja Bogucka, od zawsze kochałam matematykę. W pewnym momencie postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi, udzielając korepetycji. Przekazywanie wiedzy to dla mnie przyjemność. Uwielbiam ten moment, gdy osoba, z którą pracuję, zaczyna „łapać” i bez pomocy rozwiązuje zadania. Szybko nawiązuję kontakt z ludźmi, jestem cierpliwa i wyrozumiała. Potrafię w jasny sposób wytłumaczyć nawet te zagadnienia, które sprawiają Ci największy problem. Zobaczysz, że wszystkie zadania są do zrobienia!

Jakie mam kwalifikacje? W 2020 roku ukończyłam liceum ogólnokształcące na profilu matematyczno-geograficznym. Maturę z matematyki zdałam bardzo dobrze: 98% z podstawy i 84% z rozszerzenia. Od tego czasu pomogłam wielu osobom pozaliczać szkolne sprawdziany. Moi uczniowie przekonali się już, że matma wcale nie jest taka trudna.

Korepetycje prowadzę stacjonarnie, w luźnej domowej atmosferze, w Otwocku. Przygotowuję wszystkie potrzebne materiały. Możemy również umówić się na zajęcia online, jeżeli wolisz naukę w zaciszu własnego pokoju. Mam tablet graficzny, więc z łatwością wytłumaczę Ci wszystkie zagadnienia przez Internet.

Termin i tryb pracy dostosuję do Twoich potrzeb, umówimy się tak, żeby było Ci wygodnie. Z pewnością uda się pogodzić nasze lekcje ze szkołą i innymi Twoimi zajęciami.

  • Cena: 40 złotych za godzinę zegarową.
  • Kontakt: 725 446 878, majaolgabogucka@gmail.com
  • Zakres: szkoła podstawowa, szkoła średnia (poziom podstawowy)

Serdecznie zapraszam! Zobaczysz, że matematyka może być całkiem przyjemna :)

Maja