Ogłoszenia

Otwock

Maja

Korepetycje z matematyki w Otwocku lub online :)

Zaczyna się nowy rok szkolny i wizja najbliższego sprawdzianu z matmy nie jest zbyt optymistyczna? Chcesz nadrobić zaległości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty a . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Jestem studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim ( Miedzykierunkowe Studia Ekonomiczno- Menadżerskie), więc z matematyką na poziomie zaawansowanym mam odczynienia na codzień.  Korepetycji udzie . . .

50 zł
za 60 min

Franciszek

Korepetycje z Geografii

Chętnie udzielę korepetycji z Geografii . W tym roku rozpoczynam naukę prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również finalistą 63 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym . Na maturze z . . .

65 zł
za 60 min

Franciszek

Korepetycje z Wiedzy o Społeczeństwie

Chętnie udzielę korepetycji z Wiedzy o Społeczeństwie. W tym roku rozpoczynam naukę prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również finalistą 63 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. . . .

65 zł
za 60 min

Weronika

Zajęcia z języka niemieckiego

Dzień dobry, serdecznie  zapraszam na zajęcia języka niemieckiego.  Chętnie pomogę we wszystkim co związane z językiem niemieckim - w tym miejscu może parę słów o mnie -uczę się tego języka . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy angielskiego

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce języka angielskiego od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury podstawowej i rozszerzonej. W grę wchodzą zarówno spotkania o . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy fizyki

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce fizyki od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury. W grę wchodzą zarówno spotkania on-line jak i stacjonarne. . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Student PW nauczy matematyki

Student II roku studiów Inżynierskich na PW pomoże w nauce matematyki od szkoły do podstawowej do średniej oraz przygotowaniu do matury podstawowej. W grę wchodzą zarówno spotkania on-line jak i stacjonarne. . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Chemia

Aktualnie jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie, klasę o profilu biol-chem-mat. Z m . . .

50 zł
za 60 min