Ogłoszenia

Otwock

Maja

Korepetycje z matematyki w Otwocku lub online :)

Zaczyna się nowy rok szkolny i wizja najbliższego sprawdzianu z matmy nie jest zbyt optymistyczna? Chcesz nadrobić zaległości, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdajesz w tym roku egzamin ósmoklasisty a . . .

40 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Jestem studentka 1 roku na Uniwersytecie Warszawskim ( Miedzykierunkowe Studia Ekonomiczno- Menadżerskie), więc z matematyką na poziomie zaawansowanym mam odczynienia na codzień.  Korepetycji udzie . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepe...

MATURA!!! POPRAWKI!!! POSZERZANIE WIEDZY!!! SKUTECZNE korepetycje z języka polskiego. Doświadczona nauczycielka liceum z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Ciekawe lekcje w pełnym książek gabinecie w Otwock . . .

100 zł
za 60 min

Adam

Student Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z języka polskiego

Dzień dobry; Nazywam się Adam i proponuję korepetycje z języka polskiego. Język polski to moja specjalność, a literatura to moja pasja. Maturę rozszerzoną z języka polskiego zdałem z wynikiem 83%. Ze mn . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Student dziennikarstwa udziela korepetycji z WOS-u

Witam; Nazywam się Adam i proponuję korepetycje z zakresu wiedzy o społeczeństwie (czyli WOS-u). Moim niewątpliwym atutem jest fakt, że wiele spośród zagadnień tego przedmiotu (socjologia, prawo, politolog . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z historii od pasjonata

Nazywam się Adam i jestem studentem dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Jeżeli poszukujesz korepetycji z historii dla szkoły podstawowej lub średniej, to nie znajdziesz lepszej osoby ode mnie. Moje ulubi . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Student Uniwersytetu Warszawskiego nauczy języka angielskiego

Student Uniwersytetu Warszawskiego oferuje korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej i średniej. Obszar działalności: gmina Otwock wraz z przyległościami. Możliwość organizacji za . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

Ze mną angielski nie jest straszny ;)

Miło Was poznać! Z chęcią pomogę przy nauce angielskiego na niemal każdym poziomie, od podstawowych zadań gramatycznych do. Jestem absolwentką studiów lingwistycznych i dobrze wiem, jakie problemy potra . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Ze mną rosyjski nie jest straszny ;)

Miło Was poznać! Z chęcią pomogę przy nauce rosyjskiego na niemal każdym poziomie, od nauki alfabetu do trudniejszych zagadnień gramatycznych. Jestem absolwentką studiów lingwistycznych i dobrze wiem, . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z Angielskiego

Jestem studentką biologii . Ukończyłam dwa kursy językowe w Cambrigde (w szkole EF oraz LSI) Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji  uczniom szkoły podstawowej. Udzielę korepetycji stacjonarnych . . .

40 zł
za 60 min