Ogłoszenia

Piaseczno

Dominika

Korepetycje z języka angielskiego

O mnie: Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w biznesie na Uniwersytecie Warszawskim oraz drugiego roku logistyki (obecnie studiuję dwukierunkowo) Posiadam 3-letnie doświa . . .

50 zł
za 60 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Blanka

Język japoński od podstaw (wprowadzenie do znaków, gramatyki i mówienia)

Jestem studentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiuję język angielski i japoński z dodatkowym rosyjskim. Prowadzę zajęcia z języka japońskiego od podstaw, w tym 2 typy lekcj . . .

60 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje z języka angielskiego na dowolnym poziomie (+ przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, matury itp.)

Jestem studentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiuję język angielski i japoński z dodatkowym rosyjskim. Prowadzę zajęcia z języka angielskiego na dowolnym poziomie edukacji, . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje język angielski dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz aby twoje dziecko nie tylko poradziło sobie w szkole ale również opanowało umiejętność która w 100% mu się przyda to świetnie trafiłeś/aś.  Nie jestem nauczycielem! Jestem młodą os . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

?Korepetycje z języka polskiego?

Witam,  Oferuję korepetycje z języka polskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej - w ramach zajęć chętnie pomogę zarówno z nadrobieniem zaległości, nauką do sprawdzianów, przyswojeniem bieżą . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

KOREPETYCJE Z POLSKIEGO

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie podstawówki lub szkoły średniej.  Z matury rozszerzonej z polskiego uzyskałam 71%. Korepetycje mogłyby odbywać się online lub u mnie w . . .

60 zł
za 60 min

Zuzanna

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dzień dobry, Udzielę korepetycji z języka angielskiego na wybranym poziomie. Obecnie studiuję w języku angielskim. Posiadam certyfikat IELTS na poziomie C1-C2, z matury rozszerzonej z języka angielskiego uzys . . .

70 zł
za 60 min

Peter

Efektywne lekcje angielskiego z Kanadyjczykiem / Effective English with Peter

Efektywne lekcje angielskiego dopasowane do indywidualnych potrzeb od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Przygotowanie do egzaminów, gramatyka, konwersacje, wymowa, słownictwo. Przyjazna atmosfera na . . .

80 zł
za 60 min

Damian

MATEMATYKA

Zapraszam na profesjonalne lekcje prowadzone dla szkoły podstawowej, oraz korepetycje dla licealistów na każdym poziomie. Zajęcia indywidualne oraz grupowe kursy. Nazywam się Damian. Prywatnym nauczaniem mat . . .

70 zł
za 60 min