Ogłoszenia

Piaseczno

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Agata

Nauczycielka chemii w gimnazjum (trzy lata praktyki) oraz do...

Nauczycielka chemii w gimnazjum (trzy lata praktyki) oraz doktor chemii (studia magisterskie oraz doktoranckie ukończone na Uniwersytecie Warszawskim) udzieli lekcji prywatnych z zakresu chemii. Jestem wymagająca, . . .

50 zł
za 60 min

Edward

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepet...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Mogę pomóc uczniom o różnym poziomie zaawansowania. Korepetycje dla uczniów mieszkających na obszarze miasta Piaseczno - także nieodległe mie . . .

20 zł
za 60 min

Beata

Udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej,...

Udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Pomogę w odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów (w tym przyg . . .

35 zł
za 60 min

Michał

Witam, jestem studentem filologii angielskiej i posiadam bar...

Witam, jestem studentem filologii angielskiej i posiadam bardzo duże doświadczenie w tymże języku (pracowałem już jako natywny tłumacz). Staram się podchodzić z pasją i uczę w jak najbardziej przystępny i . . .

35 zł
za 60 min

Lidia

Korepetycje z matematyki

Prowadzę zajęcia dla osób z podstawówki, gimnazjum, oraz liceum.  Przygotowuję, także maturzystów do matury podstawowej z matematyki. Pomagam uczniom w opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zale . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

STUDENTKA LINGWISTYKI STOSOWANEJ, ABSOLWENTKA KLASY DWUJĘZYC...

STUDENTKA LINGWISTYKI STOSOWANEJ, ABSOLWENTKA KLASY DWUJĘZYCZNEJ UDZIELI LEKCJI ORAZ KONWERSACJI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DZIECIOM, MŁODZIEŻY I DOROSŁYM, POMOŻE W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH, MATURAL . . .

45 zł
za 60 min

Weronika

STUDENTKA LINGWISTYKI STOSOWANEJ, ABSOLWENTKA KLASY DWUJĘZYC...

STUDENTKA LINGWISTYKI STOSOWANEJ, ABSOLWENTKA KLASY DWUJĘZYCZNEJ UDZIELI LEKCJI ORAZ KONWERSACJI Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO DZIECIOM, MŁODZIEŻY I DOROSŁYM, POMOŻE W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH, MATURAL . . .

45 zł
za 60 min

Olga

Masz problemy z matematyką? A może po prostu chcesz dobrze p...

Masz problemy z matematyką? A może po prostu chcesz dobrze przygotować się do egzaminu po 6 klasie, egzaminu gimnazjalnego lub matury? Skuteczne korepetycje w miłej atmosferze. Studentka trzeciego roku Szkoły . . .

40 zł
za 60 min

Eugene

Korepetytor angielski, Nowa Wola+

Absolwent anglistyki Podkarpackiego Uniwersytetu Narodowego oferuję pomóc w zdobyciu wiedzy w angielskim na wszystkich poziomach: od podstawówki do "advanced". Zdobyłem własną wiedzę przez teorię również . . .

60 zł
za 60 min