Ogłoszenia

Piaseczno

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Udzielę korepetycji z matematyki

Jestem studentką drugiego roku na kierunku budowlanym na Politechnice Warszawskiej. W czasie wolnym od uczelni udzielam korepetycji z matematyki. Moje lekcje głównie skupiają się na przygotowaniu do matury pod . . .

60 zł
za 60 min

Ramzi

Język Francuski - Korepetycje on-line

Bonjour! Oferuję korepetycje on-line z Języka Francuskiego 🇫🇷 Francuski jest dla mnie językiem Ojczystym którego uczę już od prawie 4 lat :) Moim zadaniem jest przełamanie twoich barier języ . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Pasjonatka języka angielskiego z przyjemnością udzieli lekcji uczniom szkoły podstawowej i liceum

Zapraszam wszystkie dzieci, starsze i młodsze, do wspólnej nauki języka angielskiego. Jestem szczęśliwą posiadaczką certyfikatu CPE (najwyższy poziom biegłości językowej), posiadam również 4 letnie doś . . .

55 zł
za 60 min

Aleksandra

matematyka ONLINE

Jestem przyszłoroczną maturzystką, uczennicą renomowanego warszawskiego liceum - XVIII LO im. Jana Zamoyskiego (klasa o profilu mat-geo-ang). Chętnie udzielę korepetycji z matematyki w zakresie programu szkoł . . .

40 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje matematyka ONLINE

Student SGGW udzieli koreptetycji z matematyki. Gwarantuję miłą atmosferę jak i skuteczne przygotowanie ucznia. Potrzebujesz pomocy by przyswoić materiał do sprawdzianu/egzaminu/ matury z matematyki? Swoją . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z chemii w okolicach Piaseczna

Dzień dobry, Z chęcią podejmę się nauczania młodzieży, które mają problemy z tym przedmiotem. Chemia jest moim rozszerzeniem, więc informacje i zadania z zakresu szkoły podstawowej są mi bardzo dobrze z . . .

15 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z matematyki z zakresu szkoły podstawowej

Dzień dobry,  Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki z zakresu szkoły podstawowej. Bez problemu pomogę z nadrobieniem materiału oraz z przygotowaniem do egzaminu z matematyki. Przyjeżdżam do uc . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z języka angielskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Pomagam w nauce języka angielskiego uczniom szkół podstawowych, przede wszystkim klas 6-8. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego na tym właśnie p . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Edukacja przez ucznia dla ucznia :)

Nienawidzisz matematyki? Wydaje Ci się, że to przedmiot nie dla Ciebie? Skontaktuj się ze mną :). Łatwo, lekko i przyjemnie pomogę Ci zrozumieć wszystkie jej mroczne sekrety.  A jeśli masz ambic . . .

40 zł
za 60 min