Ogłoszenia

Pleszew

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań ze statystyki i ra...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań ze statystyki i rachunkowości oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ - finanse . . .

45 zł
za 60 min

Patrycja

Udzielę korepetycji osobom uczącym się w szkole podstawowej,...

Udzielę korepetycji osobom uczącym się w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole średniej, a także osobom, które pragną polepszyć swoje umiejętności w zakresie j. niemieckiego. Pomogę w pisaniu prac i wszelk . . .

20 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z bankowości oraz ...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z bankowości oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /Pleszew/ /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ - rachunkowość . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z badań operacyjny...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z badań operacyjnych i ekonometrii oraz z przedmiotów ścisłych i ekonomicznych. Doradztwo w zakresie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich /korepetycje tylk . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z ekonomii oraz pr...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z ekonomii oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ Zakres: szkoła średnia, stu . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki finan...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki finansowej oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych. /Pleszew/ /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ - wyz . . .

50 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Krystian

Potrafię pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Lekcje ...

Potrafię pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Lekcje dla chętnych mieszkających na terenie miasta Pleszew - również niedalekie miejscowości. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Ni . . .

20 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z rachunkowości i ...

Korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z rachunkowości i finansów oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązywanie zadań i pomoc – poprzez Internet/ - rachunkow . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Prognozowanie Gospodarcze - korepetycje i pomoc w rozwiązywa...

Prognozowanie Gospodarcze - korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z prognozowania oraz modelowania i symulacji oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /Pleszew/ /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązy . . .

50 zł
za 60 min