Ogłoszenia

Prognozowanie

Mariusz

Prognozowanie i symulacje pomoc dla studentów ekon@4me.pl

Wykonuję w ramach korepetycji ze studentem projekty i zadania z prognozowania i symulacji. Nauczam jak stosować metody Holta, WIntersa , Browna I i II rodzaju, metodę wskaźnikową, model ekonometryczny, modele A . . .

45 zł
za 60 min

Wojciech

Prognozowanie?! Proszę bardzo.

Priorytetem w zajęciach jest przejrzyste, staranne wytłumaczenia przerabianego materiału. Chcę aby uczeń dobrze wykorzystał poświęcony czas i skończył zajęcia zadowolony. Znam wymagania i sztuczki uż . . .

150 zł
za 60 min

Monika

KOREPETYCJE Z PROGNOZOWANIA/SYMULACJI/MODELOWANIA I INNYCH PRZDMIOTÓW ŚCISŁYCH

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach - kierunek MATEMATYKA. oraz absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (dr nauk ekonomicznych). Z przyjemnością udzielę korepetycji z przedmi . . .

120 zł
za 60 min

Marcin

Zakres: modele trendu: liniowe, logarytmiczne, wykładnicze, ...

Zakres: modele trendu: liniowe, logarytmiczne, wykładnicze, potęgowe i inne, błędy prognoz ex ante i ex post, modele adaptacyjne Browna i Holta, trendy jednoimienne i pełzające z wagami harmonicznymi, metody ws . . .

150 zł
za 60 min

Marek

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy...

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy współpracy w godzinach od 13:00 do 19:00. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za rannym wstawaniem, jeśli dzwonisz d . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

jasno, solidnie, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem nau...

jasno, solidnie, indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem nauczę statystyki ,ekonometrii, analizy, algebry oraz pochodnych. Kontakt via mail lub GG. . . .

60 zł
za 60 min

Michał

Mgr Informatyki i ekonometrii udzieli korepetycji z prognozo...

Mgr Informatyki i ekonometrii udzieli korepetycji z prognozowania i symulacji w przystępny sposób. Mail: matematyka_korki1@wp.pl . . .

60 zł
za 60 min

Emil

Matematyka, Statystyka, Analiza - rozwiązywanie zadań online...

Matematyka, Statystyka, Analiza - rozwiązywanie zadań online 24h, pełen zakres, GG 4291102, e-mail: matmaster24@gmail.com Zakres: liceum, studia, logika, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka, wnioskowanie sta . . .

20 zł
za 60 min

Ariel

Prognozowanie i symulacje

Witam. Dodatkowo udzielam korepetycji z zakresu przedmiotów takich jak: Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Badania Operacyjne, Ekonomia Matematyczna, Prognozowanie i Symulacje, Matematyka finansowa i pokrewne. Prz . . .

80 zł
za 60 min

Kasia

Witam! Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej - studia dzi...

Witam! Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej - studia dzienne o specjalności statystyka i ekonometria. Chętnie pomogę w przedmiotach takich jak prognozowanie, ekonometria i statystyka. . . .

40 zł
za 60 min