Ogłoszenia

Prognozowanie

Mariusz

Prognozowanie i symulacje pomoc dla studentów ekon@4me.pl

Wykonuję w ramach korepetycji ze studentem projekty i zadania z prognozowania i symulacji. Nauczam jak stosować metody Holta, WIntersa , Browna I i II rodzaju, metodę wskaźnikową, model ekonometryczny, modele A . . .

45 zł
za 60 min

Ariel

Witam. Dodatkowo udzielam korepetycji z zakresu przedmiotów ...

Witam. Dodatkowo udzielam korepetycji z zakresu przedmiotów takich jak: Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Badania Operacyjne, Ekonomia Matematyczna, Prognozowanie i Symulacje, Matematyka finansowa i pokrewne. Prz . . .

60 zł
za 60 min

Korepetycje-ekonometria

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statys...

Mgr ekonometrii UŁ udzieli korepetycji z ekonometrii, statystyki, badań operacyjnych, analizy sprawozdań finansowych oraz wyceny inwestycji. Pomogę przy pisaniu prac doktoranckich, magisterskich lub referatów or . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalno...

Jestem mgr inż. matematyki Politechniki Śląskiej o specjalności statystyka matematyczna. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś pogłębić swoją wiedzę związaną z modelowaniem, analizą reszt itp. od strony prakty . . .

50 zł
za 60 min

Marek

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy...

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy współpracy w godzinach od 13:00 do 19:00. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za rannym wstawaniem, jeśli dzwonisz d . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Prognozowanie Gospodarcze - korepetycje i pomoc w rozwiązywa...

Prognozowanie Gospodarcze - korepetycje i pomoc w rozwiązywaniu zadań z prognozowania oraz modelowania i symulacji oraz przedmiotów ścisłych i ekonomicznych /Pleszew/ /korepetycje tylko w Pleszewie lub rozwiązy . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Nazywam się Michał Wójcik i jestem korepetytorem już od 7-iu...

Nazywam się Michał Wójcik i jestem korepetytorem już od 7-iu lat. Jestem magistrem informatyki i ekonometrii, a obecnie doktorantem na wydziale ekonomicznym. Z charakteru jestem bardzo cierpliwy, komunikatywny i . . .

70 zł
za 60 min

Paweł

Witam.Oferuję pomoc z matemtyki wyższej(statystyka,ekonometr...

Witam.Oferuję pomoc z matemtyki wyższej(statystyka,ekonometria,analiza mat,algebra) oraz z ekonomii(mikro,makro i finanse).Każda uczelnia i poziom studiów( w szczególności UW,PW,SGH,SGGW).Solidne przygotowanie . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Matematyka wyższa, rozwiązywanie zadań, 10 lat doświadczenia...

Matematyka wyższa, rozwiązywanie zadań, 10 lat doświadczenia gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Zapraszam: globmistrz@tlen.pl . . .

1 zł
za 60 min

Marcin

Zakres: modele trendu: liniowe, logarytmiczne, wykładnicze, ...

Zakres: modele trendu: liniowe, logarytmiczne, wykładnicze, potęgowe i inne, błędy prognoz ex ante i ex post, modele adaptacyjne Browna i Holta, trendy jednoimienne i pełzające z wagami harmonicznymi, metody ws . . .

35 zł
za 60 min