Ogłoszenia

Racibórz

Dominika

miła atmosfera Zapraszam :*...

miła atmosfera Zapraszam :* . . .

50 zł
za 60 min

Danuta

Witam, jestem studentką filologii angielskiej studiów magist...

Witam, jestem studentką filologii angielskiej studiów magisterskich na US (specjalizacja nauczycielska). Zapraszam chętnych na zajęcia z języka angielskiego. Oferuję pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywaniu d . . .

25 zł
za 60 min

Izabela

Masz problemy z językiem polskim? Dobrze trafiłeś! Ukończyła...

Masz problemy z językiem polskim? Dobrze trafiłeś! Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia polska. Obecnie jestem nauczycielem języka polskiego. Pomogę Ci zrozumieć i polubić język polski, któ . . .

30 zł
za 60 min

Damian

Zapraszam na zajecia z jezyka francuskiego na terenie Katowi...

Zapraszam na zajecia z jezyka francuskiego na terenie Katowic i pobliskich miejscowosci. Jestem tlumaczem ooraz nauczycielem j. francuskiego - posiadam przygotowanie pedagogiczne w zakresie nauczanie j. francuskiego. . . .

30 zł
za 60 min

Dariusz

Dzień dobry. Jestem absolwentem Matematyki na Politechnice Ś...

Dzień dobry. Jestem absolwentem Matematyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji indywidualnych i grupowych. >> Oferta. 1. regularna, długofalowa pomo . . .

40 zł
za 60 min

Marek

KOMPLEKSOWE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI (UNIWERSYTET ŚLĄSKI) ud...

KOMPLEKSOWE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI (UNIWERSYTET ŚLĄSKI) udzieli korepetycji z matematyki dla uczniów: szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, kandydatom na studia, w zakresie: - dokształcenia z bież . . .

30 zł
za 60 min

Olga

native-speaker

Na moich zajęciach staram się, żeby mój uczeń mógł swobodnie, bez stresu posługiwał się językiem. Płynne mówienie i umiejętność napisać każdy tekst na każdy temat,a nie tylko tematy z podręcznika. . . .

45 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Alicja

Udzielam korepetycji dorywczo od 3 lat z programowania w c++...

45 zł
za 60 min

Witold

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potra...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Potrafię pomóc osobom o każdym stopniu zaawansowania. Korki dla uczniów znajdujących się na terenie miasta Racibórz - także niedalekie miejscowości. Pr . . .

20 zł
za 60 min