Cena / za 60 min 20 zł
Lekcje online Nie
Miejsce U ucznia
Zakres Szkoła podstawowa Szkoła średnia

Korepetycje z Języka Angielskiego

Oferuje korepetycje z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej od klas 1-8 oraz przygotowań bądź powtórek na wszelakie sprawdziany lub kartkówki, oraz przygotowania do egzaminów ósmo klasisty.

Trochę o mnie: 

Mam na imię Wiktoria i mam szesnaście lat. Uczęszczam do pierwszej klasy szkoły średniej na kierunku Technik Fotografii i Multimediów. Mam za sobą lata nauki języka angielskiego w szkole oraz używam go w dniu codziennym. 

Z egzaminów ósmo klasisty z języka angielskiego miałam 100%.

Lekcje oferuje z gramatyki, mówienia, powtórkowe, przygotowawcze, oraz z zaległych materiałów do nadrobienia. 

Same w sobie lekcje w miłej i przyjaznej atmosferze, terminy w godzinach późnych popołudni od poniedziałku do piątku a w weekendy jestem wolna od godziny porannych do godzin późnego popołudnia. 

Jeżeli jest potrzeba mogę również korepetycje dawać w trakcie wakacji oraz ferii zimowych.

Korepetycje miałyby miejsce stacjonarnie u państwa.

Kontakt najlepiej przez sms-y.

Napisz wiadomość do korepetytora
Wiadomość trafi bezpośrednio do autora tego ogłoszenia. O odpowiedzi powiadomimy Cię e-mailem – przeczytasz ją przez link z wiadomości, bez zakładania konta.
Napisz krótko, ale konkretnie – wtedy odpowiedź przyjdzie szybciej i będzie na temat:
Przedmiot i poziom – szkoła, klasa, zakres materiału
Cel zajęć – matura, poprawa oceny, bieżąca pomoc
Termin – dni i godziny, które Ci pasują
Forma zajęć – online lub stacjonarnie
Tu wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Minimum 15 znaków.
0 / 5000
Twojego adresu nie publikujemy – zobaczy go tylko ten korepetytor.