Ogłoszenia

Ruda Śląska

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

80 zł
za 45 min

Emilia

Korepetycje języka angielskiego - poziom dowolny. Ruda Śląska, Zabrze, Bytom.

Cześć! Angielskiego uczyłam się sama - codziennie czytam, słucham i rozmawiam w tym języku. W tej chwili jestem na studiach magisterskich (polonistyka) na specjalności nauczycielskiej. Mam doświadczenie w pr . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje języka polskiego - poziom dowolny. Ruda Śląska, Zabrze, Bytom.

Cześć! Studiuję polonistykę, w tej chwili jestem na studiach magisterskich na specjalności nauczycielskiej. Mam doświadczenie w pracy z różnymi osobami, również takimi, które mają specyficzne potrzeby (u . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z matematyki

Cześć jestem Wiktoria i z chęcią udzielam korepetycji z matematyki z zakresu szkoły podstawowej oraz liceum zakres podstawowy. Jestem miłą i sympatyczną osobą, która w jak najlepszy sposób będzie próbow . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Zajęcia z języka angielskiego

Cześć! Jestem studentką medycyny i absolwentką chorzowskiego Słowaka na specjalizacji z angielskiego (C1+), matematyki i biologii. Nauka nigdy nie sprawiała mi problemu, wręcz przeciwnie - zdobywanie wiedzy . . .

70 zł
za 60 min

Amelia

Korepetycje z angielskiego

Witam, mam 19 lat, prowadzę korepetycje z języka angielskiego, przygotowywuje osoby do egzaminów itp:) . . .

40 zł
za 60 min

Łucja

DobreKorepetycje.com - nowoczesna edukacja online

Szkoły korepetycji zatrudniają masowo studentów. My jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym. Uczymy z pasją i zaangażowaniem, świetnie znamy wymogi egzaminacyjn . . .

120 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka polskiego (od szkoły podstawowej do średniej)

Podczas korepetycji przygotowuję do: * egzaminu ósmoklasisty, * sprawdzianów z epok, * kartkówek z lektur oraz wszelkich innych potrzebnych zagadnień:) Pomagam również w bieżących lekcjach i nadr . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Matematyka bez stresu

Witam, Zapraszam na korepetycje z matematyki (na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej) zarówno tych którzy chcą poprawić oceny jak i przygotować się do sprawdzianów czy egzaminów. Od ok. 15 lat u . . .

60 zł
za 60 min

Alina

Korepetycje z matematyki online

Cześć! nazywam sie Alina, mam 17lat i jestem na edukacji domowej, dzięki czemu mam więcej czasu, aby pomóc w nauce osobą, które tego potrzebują.Interesuję się sportem oraz zwierzętami. Jestem osobą bardz . . .

40 zł
za 60 min