Ogłoszenia

Siemianowice Śląskie

Basia

Witam, zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielsk...

Witam, zapraszam na profesjonalne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez nauczyciela z wieloletnim stażem - zajęcia dla każdej kategorii wiekowej - od przedszkola po uniwersytet - pomoc przy bieżącej . . .

45 zł
za 60 min

Mateusz

Witam! Korepetycji udzielam już od roku, z zakresu matematy...

Witam! Korepetycji udzielam już od roku, z zakresu matematyki na poziomie gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Jestem komunikatywny, dobrze współpracuje z młodymi ludzmi. Sprawiam, że matematyka okazuje się pr . . .

20 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny OKE z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia persona . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Poprawka semestru, oblana matura? Chętnie pomogę! Jestem abs...

Poprawka semestru, oblana matura? Chętnie pomogę! Jestem absolwentką matematyki na Politechnice Śląskiej oraz finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od 9 lat udzielam korepetycji na każdym poziom . . .

40 zł
za 60 min

Roland

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: t...

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: technikum, matura rozszerzona, matura podstawowa, gimnazjum, liceum. Kontakt jedynie za pomocą maila podanego poniżej ogłoszenia. Posiadam duże doświad . . .

20 zł
za 60 min

Zuzanna

Chciałabym zaoferować swoją pomoc z nauce języka angielskieg...

Chciałabym zaoferować swoją pomoc z nauce języka angielskiego, dla szkół podstawowych i gimnazjów a także dla uczniów doskonalących swoje umiejętności do poziomu upper-intermediate. Swoją znajomość ję . . .

35 zł
za 60 min

Michał

Udzielam korepetycji trwających 1,5h. Pobieram za nie opłatę...

Udzielam korepetycji trwających 1,5h. Pobieram za nie opłatę 25 zł. Moja oferta dotyczy poziomu podstawowego z przedmiotu. Zapewniam miła atmosferę, dobry kontakt i niską cenę. . . .

17 zł
za 60 min

Paulina

Miła atmosfera, widoczne postępy...

Miła atmosfera, widoczne postępy . . .

20 zł
za 60 min

Krzysztof

*NIEMIECKI DLA KAŻDEGO!!!!!!* *TANI NIEMIECKI* Absolwent Na...

*NIEMIECKI DLA KAŻDEGO!!!!!!* *TANI NIEMIECKI* Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych(język niemiecki) udzieli korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych (A . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Nauczycielka matematyki udzieli korepetycji z matematyki w z...

Nauczycielka matematyki udzieli korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej( przygotowanie do matury i egzaminów na studia).Zapewniam materiały własne pomocne w nauce prze . . .

30 zł
za 60 min