Ogłoszenia

Siemianowice Śląskie

Basia

Matematyka korepetycje

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki. Bardzo chętnie pomogę osobą zmagającym się z tym przedmiotem.  Zapraszam do kon . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z matematyki Chorzów, Siemianowice, Tysiąclecie, dojeżdżam

Mam na imię Piotr i jestem studentem III roku na kierunku Logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Pomaganie innym to jedna z moich pasji. Dlatego postanowiłem pomóc Tobie lub Twoim dzieciom :) /// . . .

40 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny OKE z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia persona . . .

70 zł
za 60 min

Ula

matematyka

tel 791145025 Zapisz się na lekcje w godzinach 9.00-14.00 a otrzymasz 10% niższą cenę na cały rok nauki. Brak już wolnych terminów na lekcje z dojazdem do ucznia oraz na poziom rozszerzony. Wolne dwa . . .

40 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje WOS

Bardzo chetnie udzielę korepetycji dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Mogę zaoferować państwu skuteczne nauczanie. Posiadam własne materiały. Realizuję także rówżnego rodzaju projekty, rozw . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje historia

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Realizuję także różnego rodzaju projekty, rozwiązuję zadania, jak i pomagam w pisaniu prac pisemnych, bądź zalicz . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje język niemiecki

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dla osób uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum, liceum. Mogę zaoferować państwu skuteczne nauczanie. Posiadam własne materiały. Nauka języków to dla mnie . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje język polski

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Mogę zaoferować państwu skuteczne nauczanie. Realizuję także różnego rodzaju projekty, rozwiązuję zadania, jak i . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje matematyka

Bardzo chętnie udzielę korepetycji dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Mogę zaoferować państwu skuteczne nauczanie. Posiadam własne materiały. Staram się wytłumaczyć matematykę, a nie nauczyć . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje język angielski

25 zł
za 60 min