Ogłoszenia

Sieradz

Ewelina

Absolwentka studiów chemicznych na UŁ z uprawnieniami pedago...

Absolwentka studiów chemicznych na UŁ z uprawnieniami pedagogicznymi oferuje bezstresowe, rzetelne przygotowanie z chemii na lekcję oraz do Egzaminu Gimnazjalnego i Matury. Pomogę nadrobić zaległości oraz rozw . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

Witam Jestem absolwentką międzynarodowych stosunków gospodar...

Witam Jestem absolwentką międzynarodowych stosunków gospodarczych UŁ. Z chęcią udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Posiadam ponad roczne doświadczenie w . . .

25 zł
za 60 min

Marek

Potrafię pomóc osobom o każdym poziomie zaawansowania. Prowa...

Potrafię pomóc osobom o każdym poziomie zaawansowania. Prowadzę korepetycje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, liceum, matura podstawowa, technikum, matura rozszerzona. Posiadam wieloletnie doświadc . . .

20 zł
za 60 min

Ewa

Chętnie udzielę korepetycji z języka rosyjskiego. Zakres pod...

40 zł
za 60 min

Ewa

Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego. Zakres szkoł...

Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego. Zakres szkoła podstawowa i gimnazjum. Gwarantowana niespotykanie miła atmosfera, indywidualne podejście do ucznia, przygotowanie do sprawdzianów, pomoc w pisaniu . . .

30 zł
za 60 min

Asia

Zapraszam na korepetycje w miłej i sympatycznej atmosferze :...

Zapraszam na korepetycje w miłej i sympatycznej atmosferze :). Jestem osobą towarzyską i z łatwością nawiązuję kontakt z osobami w każdym wieku. Nauczanie Matematyki zaczęłam już na I roku studiów, a w t . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Jestem nauczycielką nauczania zintegrowanego z wieloletnim d...

Jestem nauczycielką nauczania zintegrowanego z wieloletnim doświadczeniem. Lubię swoją pracę i chętnie udzielę dodatkowych lekcji uczniom klas I - III. Zapraszam . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min