Ogłoszenia

Socjologia

Maria

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam ser...

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam serdecznie, oferuję korepetycje z filozofii, etyki oraz socjologii (zakres od szkoły średniej do wyższej uczelni) z naciskiem na przygotowanie do egzaminó . . .

35 zł
za 60 min

Łukasz

Pisanie prac, korepetycje...

Pisanie prac, korepetycje . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Jestem magistrem psychologii, obecnie w trakcie kształcenia ...

Jestem magistrem psychologii, obecnie w trakcie kształcenia z psychoterapii. Chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminów, znalezieniu materiałów do pisania prac oraz przy samej redakcji tekstów (na każdym poz . . .

40 zł
za 60 min

Bartek

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z przedmiotów pojaw...

Udzielam uczciwie i solidnie korepetycji z przedmiotów pojawiających się na wydziałach związanych z socjologią - absolwent wyższej uczelni Przygotowuję do egzaminów, kartkówek, sprawdzianów itp. Testy i wy . . .

30 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Pomoc z Socjologii!!!Pomoc w pisaniu projektów, raportów, pr...

Pomoc z Socjologii!!!Pomoc w pisaniu projektów, raportów, projektowaniu badań. Także pomoc online. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min

Sylwia

Witam, od kilku lat zajmuję się pisaniem prac. Specjalizuję ...

Witam, od kilku lat zajmuję się pisaniem prac. Specjalizuję się głównie w pracach z zakresu : - socjologii - psychologii - zarządzania - marketingu - pedagogiki - politologii Do każdej pracy podchodzę sumie . . .

20 zł
za 60 min

Magdalena

kompleksowe pisanie prac na zamówienie przygotowanie do matu...

kompleksowe pisanie prac na zamówienie przygotowanie do matury, prace zaliczeniowe, referaty, prace magisterskie i licencjackie . . .

20 zł
za 60 min

Ewa

Oferuję wykonanie statystyk do pracy magisterskiej z socjolo...

Oferuję wykonanie statystyk do pracy magisterskiej z socjologii, psychologii i nauk pokrewnych w programie SPSS lub Amos. Cena zależy od zakresu pracy. W grę wchodzi także pomoc w doborze odpowiednich statystyk o . . .

40 zł
za 60 min