Ogłoszenia

Sopot

Nina

jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filolog...

jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska. udzielę korepetycji na każdym stopniu zaawansowania - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, matura, FCE, konwersacje. zapraszam również . . .

30 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół gimnazjalnych i p...

Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych- przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych i egzaminów wstępnych do szkół średnich. Prowadzone przez absolwenta IBO z duż . . .

30 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnzjal...

Korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkół gimnzjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób chcącyć doskonalić swoje umiejętności. Prowadzone przez absolwenta IBO z dużym doświadczeniem dydaktycznym. . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony pedagogicznie absolwent Uniwersytetu Gdańskiego...

Doświadczony pedagogicznie absolwent Uniwersytetu Gdańskiego - magister filologii polskiej - udzieli korepetycji na wszystkich poziomach edukacyjnych. Proponuję: - interesujące i kompetentne przybliżenie tematy . . .

35 zł
za 60 min

Arkadiusz

Proponuję profesjonalne zajęcia językowe na każdym poziomie ...

Proponuję profesjonalne zajęcia językowe na każdym poziomie zaawansowania, w tym przygotowanie do egzaminów państwowych: FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL, IELTS, MATURA. Już 60 minut tygodniowo zmieni Twoje nastawi . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej oraz liceum, a także pomogę młodszym dzieciom w nauce pisania oraz czytania. Rozpoczynam studia na kierunku filologia . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Historia na 100%

Udzielę korepetycji z Historii na terenie Sopotu. Przedmiot ten zdałem na maturze rozszerzonej z bardzo dobrym wynikiem, następnie jego tematyka bliska była mi na ukończonych już studiach. Historia nadal jes . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

WOS na 100%

Udzielę korepetycji z Wosu na terenie Sopotu. Przedmiot ten zdałem na maturze rozszerzonej z bardzo dobrym wynikiem, następnie jego tematyka bliska była mi na ukończonych już studiach. Nauki polityczne nada . . .

25 zł
za 60 min

Michal

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia....

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia. Zajęcia dla osób mieszkających na obszarze miejscowości Sopot - jak również pobliskie miejscowości. Proszę o kontakt wyłącznie za pomocą mai . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

W przypadku korepetycji na terenie Gdyni cena za 60 minut - ...

W przypadku korepetycji na terenie Gdyni cena za 60 minut - 25 zł ;) . . .

20 zł
za 60 min