Ogłoszenia

Sopot

Anna

korepetycje z języka hiszpańskiego

¡Hola! Zapraszam dzieci i młodzież na naukę języka hiszpańskiego od podstaw. Uczę się hiszpańskiego od 5 lat, aktualnie jestem na II roku studiow magisterskich na kierunku iberystyka. Mam już kilkuletnie . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Skuteczne i sympatyczne korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Skuteczne i sympatyczne korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Udzielę korepetycji dla dzieci i młodzieży na poziomach A1, A2, B1, B2 - przygotuję do sprawdzianów i egzaminów, pomogę w . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

WOS na 100%

Udzielę korepetycji z Wosu na terenie Sopotu. Przedmiot ten zdałem na maturze rozszerzonej z bardzo dobrym wynikiem, następnie jego tematyka bliska była mi na ukończonych już studiach. Nauki polityczne nada . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Historia na 100%

Udzielę korepetycji z Historii na terenie Sopotu. Przedmiot ten zdałem na maturze rozszerzonej z bardzo dobrym wynikiem, następnie jego tematyka bliska była mi na ukończonych już studiach. Historia nadal jes . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka polskiego

Dzień dobry. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej oraz liceum, a także pomogę młodszym dzieciom w nauce pisania oraz czytania. Rozpoczynam studia na kierunku filologia . . .

30 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje z matematyki

Prowadzę korepetycje z matematyki już od roku z sukcesami, mam na myśli wiele zaliczonych egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Zakres od podstawowego do maturalnego. Data i godzina do ustalenia. Oprócz Sopotu . . .

35 zł
za 60 min

Zuzanna

Hola, zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego. Więce...

Hola, zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego. Więcej informacji drogą mailową: Szewczyk.zuza@gmail.com . . .

50 zł
za 60 min

Magda

Podróże i języki to moja pasja. Oprócz nauki oferuję swoim u...

Podróże i języki to moja pasja. Oprócz nauki oferuję swoim uczniom swoją wiedzę z zakresu psychologii nauki. Prowadzę lekcje dla ludzi w każdym wieku. . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wst...

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wstępnego na kierunek *Architektura*, na Politechnice Gdańskiej oraz innych uczelni w Polsce lub zagrnicznych. Jestem absolwentka Arch na PG oraz Wnętrz na . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wst...

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wstępnego na kierunek *Malastrwo i Grafika*, na Akademi Sztuk Pieknych w Gdańsku oraz innych uczelni w Polsce lub zagrnicznych. Jestem absolwentka Arch na PG . . .

30 zł
za 60 min