Ogłoszenia

Sosnowiec

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego dla obcokrajowców - mgr polonistyki.

Udzielę korepetycji z j. polskiego. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców, w zakresie konwersacji, a także zasad gramatycznych  niezbędnych w poprawnym operowaniu językiem w . . .

25 zł
za 45 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego - mgr polonistyki, nauczyciel dyplomowany szkoły średniej-metodyk.

Kompleksowe przygotowanie do matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Uzupełnienie braków z  zakresu gramatyki na wszystkich poziomach nauczania. Ćwiczenia stylistyczne-nauka redagowania podstawowych form w . . .

25 zł
za 45 min

David

Angielski z Brytyjczykiem - Zapraszam!

BRYTYJCZYK W POLSCE ! Witaj, jestem osobą dwujęzyczną (  urodzony, wychowany i wykształcony w UK  , aktualnie mieszkający w Polsce). Jestem oficjalnym, dyplomowanym przedstawicielem prestiżowego&nb . . .

90 zł
za 60 min

Emilia

Nauczycielka języka polskiego udzieli korepetycji

Nauczycielka języka polskiego udzieli korepetycji uczniom szkół podstawowych. W cenie: pomoc w pisaniu prac, odrabianie zadań domowych, powtarzanie materiału, realizowanie lekcji z wyprzedzeniem. Kontakt - tel. . . .

45 zł
za 60 min

Magdalena

Bazy danych, Hurtownie danych, ETL

70 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje angielski u studentki z doświadczeniem w nauczaniu

Dzień dobry, jestem studentką ostatniego roku filologii angielskiej z ponad trzyletnim doświadczeniem w nauczaniu i oferuję korepetycje z języka angielskiego. W liceum uczęszczałam do klasy dwujęzycznej. Na . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Korepetycje online z języka angielskiego

Cześć, nazywam się Bartek, jestem uczniem czwartej klasy technikum na profilu Technik Automatyk i w tym roku podchodzę do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Mieszkałem również 2 lata w Anglii, gdzie . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje z zakresu muzyki: kształcenie słuchu, historia muzyki, flet poprzeczny, fortepian.

Udzielam korepetycji z zakresu muzyki: -Kształcenie słuchu na poziomie podstawowym do maturalnego, -Historia muzyki na poziomie podstawowym do maturalnego, -Flet poprzeczny na poziomie podstawowym do maturalneg . . .

80 zł
za 60 min