Ogłoszenia

Sosnowiec

Piotr

🌟 Witaj na moim profilu korepetytora!📚 Matematyka 🌍Angielski ✨Niemiecki

🌟 Witaj na moim profilu korepetytora! 🌟O mnie: Cześć, jestem Piotr, doświadczony korepetytor z pasją do nauczania angielskiego, matematyki i niemieckiego. Moje podejście do edukacji opiera się na indywi . . .

80 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia personalizu . . .

130 zł
za 60 min

Weronika

Matematyka korepetycje szkoła podstawowa

Jestem absolwentką Analityki Medycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Chcesz powtórzyć materiał przed sprawdzianem, spotykać się regularnie w celu nadrobienia braków albo przygotować się do egzaminu . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

50 zł / 60 min. Indywidualne zajęcia online! Dla uczniów i dorosłych.

Tel. 504-619-257 Darmowa 30 minutowa lekcja zapoznawcza, na której potwierdzam swoje umiejętności językowe! Z powodzeniem prowadzę korepetycje z języka angielskiego już od kilku lat. Na własnej skó . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

nauczyciel liceum oferuje:- zajęcia konwersacy...

nauczyciel liceum oferuje: przygotowanie do egzaminów ośmioklasisty, maturalnych, FCE, CAE, etc. - zajęcia konwersacyjne - przygotowanie do wyjazdów, pracy -  -angielski specjalistyczny (biznesu, techniczny, . . .

80 zł
za 60 min

Rocket Minds

matematyka, fizyka - skutecznie, intensywnie, niezwykle ciekawie

50 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Nauczyciel z doświadczeniem przygotuje do egzaminu ósmoklasisty

Czynny nauczyciel z pasją i doświadczeniem, magister polonistyki, zaprasza uczniów na indywidualne lekcje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz utrwalające bieżący materiał. W prosty sposób przeds . . .

80 zł
za 60 min