Ogłoszenia

Sosnowiec

Marlena

Indywidualne korepetycje dostosowane do potrzeb ucznia.

Jestem studentką filologii angielskiej z programem tłumaczeniowym. Posiadam czteroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach języka angielskiego. Mam duże doświadczenie w przygotowani . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Udzielę korepetycji z j.angielskiego uczniom szkół podstawow...

Udzielę korepetycji z j.angielskiego uczniom szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.Posiadam czteroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także dzieciom w wi . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstaw...

Udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Posiadam doświadczenie ( 3 lata) Wykształcenie wyższe licencjackie ( UŚ: Filologia polska) specjalizacja: nauczyc . . .

35 zł
za 60 min

Artur

KURS GRY NA GITARZE Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież o...

KURS GRY NA GITARZE Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych na lekcje gry na gitarze - elektrycznej, klasycznej oraz akustycznej. Od wielu lat aktywnie działam w środowisku muzycznym. Dzięki czem . . .

30 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje j. angielski

Mam 22 lata, jestem studentką filologii angielskiej :)  Udzielę korepetycji uczniom szkoły podstawowej. Zapewniam profesjonalne przygotowanie do egzaminu po 8 klasie. Mam dobre podejście do dzieci, zależy . . .

35 zł
za 60 min

Sebastian

Jestem sympatycznym, młodym facetem posiadającym głowę na ka...

Jestem sympatycznym, młodym facetem posiadającym głowę na karku i matematyczne zdolności na wysokim poziomie:) Jeśli szukasz kogoś, kto Cię nauczy matematyki - krok po kroku, w luźnej atmosferze to jestem id . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Witam serdecznie. Jestem studentem V roku wydziału filologic...

Witam serdecznie. Jestem studentem V roku wydziału filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, kierunek: Języki Stosowane (Angielski i Francuski). Oferuję zajęcia z języka francuskiego dla uczniów szkoły podstawo . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Witam serdecznie. Jestem studentem IV roku wydziału Wokalno ...

Witam serdecznie. Jestem studentem IV roku wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Oferuję zajęcia z emisji głosu, gry na fortepianie (również dla debiutantów) . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki (tel: 504-6...

Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki (tel: 504-659-903). Informacje o korepetycjach poniżej: O KOREPETYCJACH Bez zbędnego lania wody i poetyckich metafor. Prowadzę korepetycje w sposób ciekawy i nie . . .

25 zł
za 60 min

Patrycja

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzon...

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomoc w redagowaniu prezentacji maturalnych (bibliografia, ramowy plan prezentacji) oraz wszelkich prac pisemnych. Przygotowanie do obrony prezentacji m . . .

30 zł
za 60 min