Ogłoszenia

Sosnowiec

David

Angielski z Brytyjczykiem - Zapraszam!

BRYTYJCZYK W POLSCE ! Witaj, jestem osobą dwujęzyczną (  urodzony, wychowany i wykształcony w UK  , aktualnie mieszkający w Polsce). Jestem oficjalnym, dyplomowanym przedstawicielem prestiżowego&nb . . .

90 zł
za 60 min

Łukasz

Język rosyjski nauka i korepetycje

Język rosyjski, nauka, korepetycje na wszystkich poziomach. Również tłumaczenia. U cznia oraz zdalnie (platforma do uzgodnienia) e-mail: regulusb7v@interia.pl tel: 504985472 . . .

40 zł
za 60 min

Agata

Korepetycje matematyka

Nauczyciel udzieli korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Laura

Konwersacje z j.angielskiego

C hętnie udzielę korepetycji z angielskiego osobie dorosłe lub maturzyście. Zapewniam materiały oraz kładę nacisk na przydatne słownictwo i konwersację by przełamać strach przed korzystaniem z angielskieg . . .

40 zł
za 60 min

Kamil

**Matematyka?!?** - Ze mną to nie problem. Potrafię nauczyć nawet najbardziej oporną osobę...

Matematyka?!? - Ze mną to nie problem. Potrafię nauczyć nawet najbardziej oporną osobę. Zatem, jeśli masz problemy z matematyką przyjdź do mnie, a ja sprawie że zrozumiesz materiał który był . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Język Włoski Śląsk

Korepetycje z języka włoskiego na poziomie podstawowym i średnim dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia u ucznia lub nauczyciela. Możliwe zorganizowanie korepetycji w tygodniu lub weekendy, w god . . .

30 zł
za 60 min

Jarek

Udzielam korepetycji z matematyki w zakresie szkoły średniej i wybranych tematów w zakresie szkoły wyższej.

Przygotowuję uczniów i studentów do kartkówek, sprawdzianów, kolokwiów, egzaminów i matury.  Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki.  . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje język angielski

Jestem studentką drugiego roku filologii angielskiej i udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej i szkoły średniej z angielskim na poziomie podstawowym. Pomogę w: - nadrobieniu z . . .

35 zł
za 60 min

Marzena

ANGIELSKI metodą DIRECT ( metodą CALLANA)

75 zł
za 60 min

Natalia i Patrycja

ANGIELSKI MATEMATYKA

Studentki farmacji oferują pomoc w nauce w zakresie MATEMATYKI i ANGIELSKIEGO. Uczeń przychodząc do nas na lekcje może od razu skorzystać z tych dwóch przedmiotów. Rodzic nie traci czasu na dojazd w dwa róż . . .

35 zł
za 60 min