Ogłoszenia

Sosnowiec

Katarzyna

Nauczyciel z doświadczeniem przygotuje do egzaminu ósmoklasisty

Czynny nauczyciel z pasją i doświadczeniem, magister polonistyki, zaprasza uczniów na indywidualne lekcje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz utrwalające bieżący materiał. W prosty sposób przeds . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Program terapeutyczny "Radosne dziecko" dla uczniów kl I-IV szkoła podstawowa

Jeżeli Twoje dziecko rozpoczyna lub już uczęszcza do szkoły, a pojawiają się problemy z opanowaniem czytania lub pisania , zapraszam na zajęcia, które pozwolą znaleźć przyczynę trudności. Zajęcia są . . .

60 zł
za 60 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego dla obcokrajowców - mgr polonistyki.

Udzielę korepetycji z j. polskiego. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców, w zakresie konwersacji, a także zasad gramatycznych  niezbędnych w poprawnym operowaniu językiem w . . .

25 zł
za 45 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego - mgr polonistyki, nauczyciel dyplomowany szkoły średniej-metodyk.

Kompleksowe przygotowanie do matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Uzupełnienie braków z  zakresu gramatyki na wszystkich poziomach nauczania. Ćwiczenia stylistyczne-nauka redagowania podstawowych form w . . .

25 zł
za 45 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

David

Angielski z Brytyjczykiem - Zapraszam!

BRYTYJCZYK W POLSCE ! Witaj, jestem osobą dwujęzyczną (  urodzony, wychowany i wykształcony w UK  , aktualnie mieszkający w Polsce). Jestem oficjalnym, dyplomowanym przedstawicielem prestiżowego&nb . . .

90 zł
za 60 min

Szymon

Zajęcia / Lekcje / Korepetycje z produkcji muzyki w studiu S-AGE Music

Zapraszam na indywidualne zajęcia / lekcje / korepetycje z produkcji muzyki. Na moich zajęciach nauczę Cię jak produkować muzykę w gatunku, który Cię interesuje. Twórczość muzyczna składa się na wiele c . . .

100 zł
za 60 min

Paweł

25 zł / 60 min. Indywidualne zajęcia online! Dla uczniów i dorosłych.

Poziom A1-B1 . Indywidualne zajęcia ONLINE na dowolnej platformie! - Potrzebujesz pracy nad bieżącym materiałem w szkole lub przygotowaniami do matury? - Masz problemy z gramatyką, gubisz się, który czas . . .

25 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje Online z Geografii

Oferuję korepetycje z geografii z zakresu podstawowego, jestem studentem pierwszego roku i z pierwszego semestru miałem bardzo dobre oceny na studiach. Korepetycje mogą być przeprowadzane w weekend jak i w środ . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Dzień dobry udzielam korepetycji z matematyki

Dzień dobry udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej w Sosnowcu i okolicach z dojazdem do ucznia lub online. Zapraszam chętnych do kontaktu. . . .

50 zł
za 60 min