Ogłoszenia

Szachy

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Wojciech

Szachy dla początkujących

Cześć, chętnie pomogę nauczyć się grać w szachy komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z tą grą, lub też nie ma zielonego pojęcia jak grać. Zajęcia online lub stacjonarnie, możliwość dojazdu n . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje gry w szachy / korepetycje szachowe

Dzień dobry, jestem studentką IV roku medycyny i miłośniczką szachów.  Posiadam certyfikat instruktora szachowego jak i tytuł kandydatki na mistrzynię krajową.  Z racji posiadania dużej wiedzy . . .

70 zł
za 45 min

Grzegorz

Nauka gry w szachy dla dzieci i początkujących

Witaj. Jeśli tu zajrzałeś to za pewne szukasz kogoś kto nauczy Cię podstaw gry królewskiej. Coś o mnie: jestem 31 letnim pasjonatem szachów w które gram praktycznie nieprzerwanie od szkoły podstawowej. J . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Szachy dla początkujących

Witam, mam 26 lat. Posiadam I kategorię szachową oraz ranking FIDE powyżej 1800. Pomogę osobom początkującym w opanowaniu zasad gry, podszkolę w taktyce, znajomości debiutów a także wspólnie przeanalizuj . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Szachy dla początkujących

Witam, mam 26 lat. Posiadam I kategorię szachową oraz ranking FIDE powyżej 1800. Pomogę osobom początkującym w opanowaniu zasad gry, podszkolę w taktyce, znajomości debiutów a także wspólnie przeanaliz . . .

40 zł
za 60 min

Sylwia

Nauka gry w szachy dla dzieci

Oferuję naukę gry w szachy online dla dzieci od 4 roku życia, mając na uwadze ile korzyści niesie ze sobą rozwijanie umysłu poprzez logiczne myślenie. O mnie : Nazywam się Sylwia Puchalska. Z wykształcen . . .

60 zł
za 45 min

Maksymilian

Oferuje lekcje szachowe dla osób początkujących oraz planujących rozpocząć swoją przygodę z grą królewską

Jestem aktywnie grającym zawodnikiem, posiadam doświadczenie turniejowe jak i ranking międzynarodowy FIDE. Podczas lekcji pomogę poznać zasady gry, podstawową wiedzę debiutową oraz taktyczną. Osobom począt . . .

45 zł
za 60 min

Piotr

Tanie lekcje gry w szachy na Skypie

Witam udzielam tanich lekcji gry w szachy na Skypie, pierwsza lekcja free. Używam interaktywnej szachownicy widzianej przeze mnie i przez studenta, przez co łatwiej jest prowadzić lekcję i studiować grę. Mój . . .

20 zł
za 60 min

Marek

Lekcje Szachowe

Witam! Zapraszam na lekcje szachowe online   Kilka słów o mnie : - Mistrz Europy w szachach błyskawicznych do lat 16 (2019) - Vice Mistrz Europy w szachach szybkich do lat 16 (2019) - 3-krotny medalista mi . . .

50 zł
za 60 min