Ogłoszenia

Szachy

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Nauka szachów

Hej, szachy są moją pasją, regularnie uczęszczam i gram na turniejach w Polsce, jestem także instruktorem szachowym także posiadam styczność z królewską grą. - Podejście do każdego ucznia mam indywidua . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

55 zł
za 60 min

Alicja

Nauka gry w szachy

Grasz w szachy przez Internet i chcesz wejść na wyższy poziom? Twoje dziecko ma szachy w szkole i jesteś zainteresowany rozwijaniem jego talentu poprzez indywidualne lekcje? Chcesz zagrać w swoim pierwszym tu . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka gry w szachy w Lublinie - do III kategorii szachowej włącznie!

Zawodnik posiadający II kategorię szachową, będący szachistą turniejowym od 12 lat udzieli lekcji szachowych zarówno początkującym, jak i tym którzy chcą podnieść swoje dotychczas zdobyte umiejętności . . .

70 zł
za 60 min

Dmitrij

Korepetycje szachowe

Witam, w szachy gram od dawna, posiadam II kategorię (ranking internetowy 2100+) i doświadczenie zdobyte w grach podczas licznych turniejów, które chcę przekazać zarówno totalnym nowicjuszom, którzy dopie . . .

50 zł
za 45 min

Adrianna

Nauka gry w szachy

*od września* Chętnie nauczę gry w szachy! Od samych podstaw, aż do pierwszego turnieju, a nawet dalej.  Jestem studentką 2 roku i szachy od zawsze były moją pasją. Posiadam I kategorię szachową i . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Zajęcia szachowe

Zapraszam na zajęcia szachowe zarówno osoby nie znające podstaw jak i osoby aktywnie grające w szachy. Mam 23 lata (1997), w szachy gram od 7 roku życia. Posiadam pierwszą kategorię szachową oraz ranking F . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Lekcje szachowe

Witam serdecznie wszystkich. Jestem licencjonowanym trenerem, sędzią oraz aktywnie grającym zawodnikiem - ranking FIDE około 1900 oraz I kategoria. Zajmuję się nauką szachów w szkołach podstawowych, przedszk . . .

70 zł
za 60 min

Szymon

Nauka/trening/szkolenie gry w szachy!

Witam, w szachy gram od dawna, posiadam II kategorię i doświadczenie zdobyte w grach podczas licznych turniejów, które chcę przekazać zarówno totalnym nowicjuszom, którzy dopiero chcą zacząć grę w szachy . . .

45 zł
za 60 min