Ogłoszenia

Szachy

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Łukasz

Zajęcia szachowe

Zapraszam na zajęcia szachowe zarówno osoby nie znające podstaw jak i osoby aktywnie grające w szachy. Mam 23 lata (1997), w szachy gram od 7 roku życia. Posiadam pierwszą kategorię szachową oraz ranking F . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Lekcje szachowe

Witam serdecznie wszystkich. Jestem licencjonowanym trenerem, sędzią oraz aktywnie grającym zawodnikiem - ranking FIDE około 1900 oraz I kategoria. Zajmuję się nauką szachów w szkołach podstawowych, przedszk . . .

70 zł
za 60 min

Nauka/trening/szkolenie gry w szachy!

Witam, w szachy gram od dawna, posiadam II kategorię i doświadczenie zdobyte w grach podczas licznych turniejów, które chcę przekazać zarówno totalnym nowicjuszom, którzy dopiero chcą zacząć grę w szachy . . .

35 zł
za 60 min

Jakub

Nauka gry w szachy

Witam serdecznie! Mam 26 lat. Szachy są moją pasją od najmłodszych lat. Chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz pasją do królewskiej gry. Mój ranking na chess.com we wszystkich tempach gry to 2000+. . . .

30 zł
za 60 min

uczen21wieku.org

Zajęcia pozalekcyjne (szachowe) z gry w szachy w Warszawie Wesołej

W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku prowadzimy grupowe zajęcia pozalekcyjne z gry w szachy. Zajęcia realizujemy dla uczniów i studentów: szkół podstawowych, liceów oraz techników, szkół . . .

28 zł
za 60 min

Maria

Daje lekcje szachów.

Daje lekcje szachów. Jestem wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski. Największe osiągnięcia- Vice-Mistrzostwo Polski w szachach klasycznych, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w szachach błyskawicznych.  . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Szachy dla początkujących

Cześć, chętnie pomogę nauczyć się grać w szachy komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z tą grą, lub też nie ma zielonego pojęcia jak grać. Zajęcia online lub stacjonarnie, możliwość dojazdu n . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje gry w szachy / korepetycje szachowe

Dzień dobry, jestem studentką IV roku medycyny i miłośniczką szachów.  Posiadam certyfikat instruktora szachowego jak i tytuł kandydatki na mistrzynię krajową.  Z racji posiadania dużej wiedzy . . .

70 zł
za 45 min

Grzegorz

Nauka gry w szachy dla dzieci i początkujących

Witaj. Jeśli tu zajrzałeś to za pewne szukasz kogoś kto nauczy Cię podstaw gry królewskiej. Coś o mnie: jestem 31 letnim pasjonatem szachów w które gram praktycznie nieprzerwanie od szkoły podstawowej. J . . .

30 zł
za 60 min