Ogłoszenia

Szachy

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Nauka szachów

Hej, szachy są moją pasją, regularnie uczęszczam i gram na turniejach w Polsce, jestem także instruktorem szachowym także posiadam styczność z królewską grą. - Podejście do każdego ucznia mam indywidua . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

55 zł
za 60 min

Nina

SZACHY TEŻ SĄ DLA DZIECI!

Nasi dziadkowie pogrywali kiedyś w szachy i każdy szachista wam to przyzna że rozbudowują one myślenie strategiczne.  Jeżeli chcesz żeby twoje dziecko dobrze radziło sobie z stresowymi sytuacjami i wied . . .

30 zł
za 60 min

Wiktor

Naucz się królewskiej gry!

Witaj nowy szachisto! Jestem Wiktor i zapraszam Cię serdecznie na lekcje szachów, które całkowicie dopasuję do twoich potrzeb i wymagań. Podchodzę do swej pracy elastycznie i zapewniam by nauka była przyje . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Trener Szachowy / nauka gry w szachy

Cześć jestem Kamil Mam 22 lata i gram w szachy od 10 lat Zapraszam na zajęcia szachowe, które dostępne są w przyjaznej atmosferze zarówno w trybie online, jak i stacjonarnym. Moje lekcje są dostosowane d . . .

70 zł
za 60 min

Szymon

Zajęcia szachowe/nauka/korepetycje

Cześć! Prowadzę zajęcia dla osób chcących nauczyć się grać w szachy jak i również tych znających podstawy. Wiek ucznia nie ma znaczenia - prowadziłem lekcje z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz z d . . .

50 zł
za 60 min

Rafał

Trener klasy II. Zajęcia szachowe dla każdego!

90 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje szachowe dla początkujących

Witam serdecznie,  z tej strony Maciej Domin, znany w sieci pod pseudonimem Marianczello Dominoni.  Z wykształcenia jestem nauczycielem. Na co dzień zajmuje się nauczaniem języka angielskiego oraz szac . . .

70 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z szachów

Udzielam korepetycji z szachów mam 3 kategorię  i brałem udział w wielu turiejach i przenalizowałem wiele parti. . . .

50 zł
za 60 min