Ogłoszenia

Szachy

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Nauka szachów

Hej, szachy są moją pasją, regularnie uczęszczam i gram na turniejach w Polsce, jestem także instruktorem szachowym także posiadam styczność z królewską grą. - Podejście do każdego ucznia mam indywidua . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

55 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z szachów

Udzielam korepetycji z szachów mam 3 kategorię  i brałem udział w wielu turiejach i przenalizowałem wiele parti. . . .

50 zł
za 60 min

Kamil

Lekcje szachowe

Siema, posiadam 2 kategorie szachową, ranking ponad 2300 na chess com w szachach szybkich oraz 1500 fide jeśli jesteś zainteresowany treningiem szachowym śmiało pisz. Lekcje są tanie, wysokiej jakości. Lekcje . . .

25 zł
za 60 min

Filip

Udzielam prywatnych zajęć szachowych. Posiadam ranking FIDE 2205. Zajęcia prowadzone w Siedlcach i okolicach

Witam na moim ogłoszeniu ! Z chęcią udzielam korepetycji/zajęć z gry w szachy. Moje metody nauczania: dostosowuje je odpowiednio do osoby nauczanej. Poznaję poziom osoby nauczanej i wybieram czego powinna si . . .

35 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka gry w szachy dla początkujących i średnio zaawansowanych

Dzień dobry, Nazywam się Mateusz, posiadam III kategorie szachowa i uczęszczam do liceum. Regularnie jeżdżę na turnieje. Zapraszam na zajęcia szachowe które odbywają się w formie online indywidualnie lub . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Zajęcia szachowe online

Przed rozpoczęciem współpracy, razem z uczniem lub jego rodzicem ustalamy plan na najbliższy okres i z czym jest największy problem . Podczas lekcji unikam niepotrzebnych pogaduszek, aby nie marnować czasu. O . . .

70 zł
za 60 min

Wiktoria

Szachy! :)

Dzień dobry. Z otwartymi rękoma przyjmę do wspólnej nauki szachów dzieciaki i osoby starsze Jestem utytułowaną szachistką posiadającą tytuł kandydatki na mistrzynię, zdobywam liczne osiągnięcia. Ostatn . . .

60 zł
za 60 min

Radosław

Przyjazne nauczanie :)

Szachy zafascynowały mnie w dzieciństwie, kiedy zacząłem osiągać duże sukcesy m.in. w klubie szachowym Pałac Żagań. Aktualnie wykorzystuję w nauczaniu innych osób zdobytą wiedzę i cenne doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min