Ogłoszenia

Szachy

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Piotr

Tanie lekcje gry w szachy na Skypie

Witam udzielam tanich lekcji gry w szachy na Skypie, pierwsza lekcja free. Używam interaktywnej szachownicy widzianej przeze mnie i przez studenta, przez co łatwiej jest prowadzić lekcję i studiować grę. Mój . . .

20 zł
za 60 min

Marek

Lekcje Szachowe

Witam! Zapraszam na lekcje szachowe online   Kilka słów o mnie : - Mistrz Europy w szachach błyskawicznych do lat 16 (2019) - Vice Mistrz Europy w szachach szybkich do lat 16 (2019) - 3-krotny medalista mi . . .

50 zł
za 60 min

Laura

Korepetycje online szachy

Prowadzę lekcje online jak i z dojazdem. Mam elastyczny grafik. Możliwość lekcji indywidualnych jak i w grupach. Wysyłam materiały do nauki. Lekcje z przedmiotów szkolnych przeznaczone są głównie dla dziec . . .

15 zł
za 60 min

Lekcje szachów u doświadczonego szachisty

Witam. Jestem Edgar Wesołowski. Lekcji szachów udzielam od 6 lat, a doświadczenie w grze w szachy zbieram od 22 lat. Podczas gry w szachy zdobyłem liczne trofea i tytuły. Obecnie posiadam ranking krajowy na . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Szachy - obudź małego geniusza!

Szachy - niegdyś gra królów, dziś królowa gier Jeśli Twoje dziecko ma problem ze skupieniem uwagi, usprawnij jego koncentrację systematyczną grą w szachy! Nie masz cierpliwości do tej gry – daj . . .

50 zł
za 60 min

Eneasz

Zajęcia szachowe z Mistrzem FIDE

Obecnie trwa nabór do 2 grup online w atrakcyjnie niskiej cenie. W środę dla początkujących (17:00-18:30) oraz czwartek dla III kategorii chcących zdobyć normę na II kategorię (17:00-18:30) Potrzebujes . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Nauczę grać w szachy

Chętnie pomogę w nauce gry w szachy oraz w doskonaleniu umiejętności szachowych. W swojej pracy stawiam na: - zbudowanie z uczniem pozytywnej relacji, - dostosowanie metod pracy do ucznia, - minimalne, . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Nauka gry w szachy online

Serdecznie zapraszam na naukę gry w szachy zarówno początkujących oraz bardziej zaawansowanych zawodników. Posiadam tytuł kandydata na Mistrza oraz legitymację Instruktora Sportu w dyscyplinie szachy. W sw . . .

50 zł
za 60 min

Mieszko

Zapraszam na korepetycje z szachów

Witam! Udzielę korepetycji gry w szachy, które trenuję od 6 roku życia. Podejmę się pracy z początkującymi, których interesuje ta piękna, królewska gra. Posiadam swój zestaw szachowy (także zegar). . . .

70 zł
za 60 min