Ogłoszenia

Szachy

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Eneasz

Zajęcia szachowe z Mistrzem FIDE

Obecnie trwa nabór do 2 grup online w atrakcyjnie niskiej cenie. W środę dla początkujących (17:00-18:30) oraz czwartek dla III kategorii chcących zdobyć normę na II kategorię (17:00-18:30) Potrzebujes . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Nauczę grać w szachy

Chętnie pomogę w nauce gry w szachy oraz w doskonaleniu umiejętności szachowych. W swojej pracy stawiam na: - zbudowanie z uczniem pozytywnej relacji, - dostosowanie metod pracy do ucznia, - minimalne, . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Nauka gry w szachy online

Serdecznie zapraszam na naukę gry w szachy zarówno początkujących oraz bardziej zaawansowanych zawodników. Posiadam tytuł kandydata na Mistrza oraz legitymację Instruktora Sportu w dyscyplinie szachy. W sw . . .

50 zł
za 60 min

Mieszko

Zapraszam na korepetycje z szachów

Witam! Udzielę korepetycji gry w szachy, które trenuję od 6 roku życia. Podejmę się pracy z początkującymi, których interesuje ta piękna, królewska gra. Posiadam swój zestaw szachowy (także zegar). . . .

70 zł
za 60 min

Bartosz

Szachista z doświadczeniem nauczy Cię grać w szachy i poprawi koncentrację.

Dzień dobry. W szachy nauczyłem się grać w wieku 8 lat. Pochodzę z "szachowej" rodziny, bo umiem grać nie tylko ja, ale też mój tata, dziadek i dwie siostry. Mam doświadczenie turniejowe, nie tylko jako z . . .

30 zł
za 60 min

Krzysztof

nauka gry w szachy - dla dzieci, młodzieży i dorosłych ( RÓŻNE POZIOMY ZAAWANSOWANIA )

Oferuję naukę gry w szachy od podstaw (30zł/60 minut). Masz pytania? Napisz/zadzwoń. U mnie lub u ucznia. Także online. Jestem dostępny „prawie” zawsze. Oferuję bezpłatną krótką rozmowę „zapoznawc . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Nauka gry w szachy, na żywo jak i online!

Cześć jestem Kacper. Gram w szachy od 12 lat, przez te lata zbierałem wiele doświadczenia posiadam I kategorię szachową. Brałem udział w mistrzostwach Europy w szachach szybkich i błyskawicznych, mistr . . .

30 zł
za 60 min