Ogłoszenia

Szachy

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Nauka szachów

Hej, szachy są moją pasją, regularnie uczęszczam i gram na turniejach w Polsce, jestem także instruktorem szachowym także posiadam styczność z królewską grą. - Podejście do każdego ucznia mam indywidua . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

55 zł
za 60 min

Adam

Zajęcia szachowe online

Przed rozpoczęciem współpracy, razem z uczniem lub jego rodzicem ustalamy plan na najbliższy okres i z czym jest największy problem . Podczas lekcji unikam niepotrzebnych pogaduszek, aby nie marnować czasu. O . . .

70 zł
za 60 min

Wiktoria

Szachy! :)

Dzień dobry. Z otwartymi rękoma przyjmę do wspólnej nauki szachów dzieciaki i osoby starsze Jestem utytułowaną szachistką posiadającą tytuł kandydatki na mistrzynię, zdobywam liczne osiągnięcia. Ostatn . . .

60 zł
za 60 min

Radosław

Przyjazne nauczanie :)

Szachy zafascynowały mnie w dzieciństwie, kiedy zacząłem osiągać duże sukcesy m.in. w klubie szachowym Pałac Żagań. Aktualnie wykorzystuję w nauczaniu innych osób zdobytą wiedzę i cenne doświadczenie . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

Lekcje Szachowe Warszawa

Jestem uczniem 5 klasy szkoły średniej im. Marcina Kasprzaka, udzielam korepetycji z angielskiego oraz matematyki na poziomie podstawowym, oraz uczę szachów aż do poziomu zaawansowanego. Metodę nauczania . . .

40 zł
za 60 min

Zuzanna

Jeśli chcesz nauczyć się szachów od podstaw lub wywindować swój poziom gry o wiele wyżej- doskonale trafiłeś!

Nazywam się Zuzanna Adamczyk, a swoją przygodę ze startami w turniejach szachowych rozpoczęłam w 2010 roku . Jestem aktywną zawodniczką na poziomie fide 1900-2000 . Posiadam tytuł międzynarodowy WCM ( . . .

70 zł
za 60 min

Marcin

Szachy

nauka gry w szachy . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Trening szachowy!

40 zł
za 60 min