Ogłoszenia

Szachy

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka gry w szachy w Lublinie - do III kategorii szachowej włącznie!

Zawodnik posiadający II kategorię szachową, będący szachistą turniejowym od 12 lat udzieli lekcji szachowych zarówno początkującym, jak i tym którzy chcą podnieść swoje dotychczas zdobyte umiejętności . . .

70 zł
za 60 min

Dmitrij

Korepetycje szachowe

Witam, w szachy gram od dawna, posiadam II kategorię (ranking internetowy 2100+) i doświadczenie zdobyte w grach podczas licznych turniejów, które chcę przekazać zarówno totalnym nowicjuszom, którzy dopie . . .

50 zł
za 45 min

Adrianna

Nauka gry w szachy

*od września* Chętnie nauczę gry w szachy! Od samych podstaw, aż do pierwszego turnieju, a nawet dalej.  Jestem studentką 2 roku i szachy od zawsze były moją pasją. Posiadam I kategorię szachową i . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Zajęcia szachowe

Zapraszam na zajęcia szachowe zarówno osoby nie znające podstaw jak i osoby aktywnie grające w szachy. Mam 23 lata (1997), w szachy gram od 7 roku życia. Posiadam pierwszą kategorię szachową oraz ranking F . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Lekcje szachowe

Witam serdecznie wszystkich. Jestem licencjonowanym trenerem, sędzią oraz aktywnie grającym zawodnikiem - ranking FIDE około 1900 oraz I kategoria. Zajmuję się nauką szachów w szkołach podstawowych, przedszk . . .

70 zł
za 60 min

Nauka/trening/szkolenie gry w szachy!

Witam, w szachy gram od dawna, posiadam II kategorię i doświadczenie zdobyte w grach podczas licznych turniejów, które chcę przekazać zarówno totalnym nowicjuszom, którzy dopiero chcą zacząć grę w szachy . . .

35 zł
za 60 min

Jakub

Nauka gry w szachy

Witam serdecznie! Mam 26 lat. Szachy są moją pasją od najmłodszych lat. Chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz pasją do królewskiej gry. Mój ranking na chess.com we wszystkich tempach gry to 2000+. . . .

30 zł
za 60 min

uczen21wieku.org

Zajęcia pozalekcyjne (szachowe) z gry w szachy w Warszawie Wesołej

W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku prowadzimy grupowe zajęcia pozalekcyjne z gry w szachy. Zajęcia realizujemy dla uczniów i studentów: szkół podstawowych, liceów oraz techników, szkół . . .

28 zł
za 60 min

Maria

Daje lekcje szachów.

Daje lekcje szachów. Jestem wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski. Największe osiągnięcia- Vice-Mistrzostwo Polski w szachach klasycznych, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski w szachach błyskawicznych.  . . .

50 zł
za 60 min