Ogłoszenia

Taniec

Joanna

Taniec przed ważnym wydarzeniem i nie tylko... (Nawet od 0)

Zajęcia stacjonarnie (powiat ostrowski) i ONLINE (Skype, Teams, Zoom, Whatsapp, Fb…) Jeśli chcesz pokazać innym i/lub udowodnić sobie, że jeśli chcesz to potrafisz, to zapraszam serdecznie na lekcje tańca . . .

60 zł
za 45 min

NAUKA TAŃCA POLE DANCE SPORT TO ZDROWIE

NAUKA TAŃCA POLE DANCE SPORT TO ZDROWIE . . .

90 zł
za 60 min

Paula

Nauka tańca nowoczesnego i baletu

Hej,  Od szóstego roku życia tańczę profesjonalnie. Jestem wielokrotna mistrzynią świata w tańcu nowoczesnym Show Dance. Mogę pomóc Ci w rozwoju pasji tanecznej i poprawie techniki. . . .

50 zł
za 60 min

Weronika

Zajęcia indywidualne Pole Dance i Stretching

120 zł
za 60 min

Magdalena

Taniec użytkowy, towarzyski, pierwszy taniec, choreografie, sensualny <3

Cześć! Nazywam się Magdalena i od zawsze kochałam taniec. Nie jestem jednak zwolennikiem idealnych figur, wyuczonych postur. O wiele bardziej zależy mi na tym, abyś po prostu się dobrze bawił/a. Mam do . . .

50 zł
za 45 min

uczen21wieku.org

Zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych

W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku prowadzimy grupowe zajęcia taneczne dla różnych grup wiekowych. Zajęcia realizujemy dla uczniów, studentów i dorosłych. Grupy są podzielone wiekowo i pozio . . .

23 zł
za 60 min

Julia

Zajęcia taneczne hip hop i freestyle (online lub stacjonarnie)

O MNIE: Jestem instruktorem tańca hip hop i freestyle. Tańczę od 9 roku życia, mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 4 lat wzwyż oraz młodzieżą, ale zapraszam też osoby dorosłe ;) Na zajęci . . .

60 zł
za 60 min

Sonia

Zajęcia High Heels, Jazz, Gimnastyka Artystyczna, Balet dla dzieci

Dzień dobry! Oferuję lekcje prywatne z takich styli tanecznych jak taniec jazzowy, high heels oraz z gimnastyki artystycznej i baletu dla dzieci.&nbsp; Zajęcia dopasowuje stylem i tempem do potrzeb i poziomu z . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Jazz, modern, balet, commercial, choreografia

Jestem instruktorką i profesjonalną tancerką. Posiadam duże doświadczenie ( m.in. występy w wielu programach telewizyjnych i koncertach). Ponadto kocham pracę z dziećmi i młodzieżą. Zapraszam do współpr . . .

60 zł
za 45 min

Abraham

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and ...

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and bachata I offer you funny classes and fast learning furthermore offer you a better price per person if you come with your couple . . .

40 zł
za 60 min