Ogłoszenia

Taniec

Sonia

Zajęcia High Heels, Jazz, Gimnastyka Artystyczna, Balet dla dzieci

Dzień dobry! Oferuję lekcje prywatne z takich styli tanecznych jak taniec jazzowy, high heels oraz z gimnastyki artystycznej i baletu dla dzieci.  Zajęcia dopasowuje stylem i tempem do potrzeb i poziomu z . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Jazz, modern, balet, commercial, choreografia

Jestem instruktorką i profesjonalną tancerką. Posiadam duże doświadczenie ( m.in. występy w wielu programach telewizyjnych i koncertach). Ponadto kocham pracę z dziećmi i młodzieżą. Zapraszam do współpr . . .

60 zł
za 45 min

Abraham

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and ...

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and bachata I offer you funny classes and fast learning furthermore offer you a better price per person if you come with your couple . . .

40 zł
za 60 min

Yosvel

Witaj! Pochodzę z Kuby i od zawsze tańczę taniec latynoski. ...

Witaj! Pochodzę z Kuby i od zawsze tańczę taniec latynoski. Prowadzę tańce grupowe i indywidualne. Zadzwoń do mnie i opanuj swoją ulubioną sztukę tańca! Doświadczenie: Osobisty rozwój taneczny od dzieck . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Od 5 lat prowadzę zajęcia dodatkowe z tańca w przedszkolach ...

Od 5 lat prowadzę zajęcia dodatkowe z tańca w przedszkolach oraz przygotowuję młode pary do ich pierwszego tańca. Jestem absolwentką AWF w Warszawie, instruktorem tańca, gimnastyki korekcyjnej oraz pływania. . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielam korepetycji z tańca dla par.Zakres lekcji zależny j...

Udzielam korepetycji z tańca dla par.Zakres lekcji zależny jest od potrzeb kursantów. Zakres zajęć obejmuje: *ogólne podstawy tańca (tzw. taniec weselny), *podstawy tańca towarzyskiego, *nauka pierwszego tań . . .

80 zł
za 60 min

Joanna

Chętnie nauczę tańczyć osoby, które nie radzą sobie w klubac...

Chętnie nauczę tańczyć osoby, które nie radzą sobie w klubach, na weselach, prywatkach z tańcem, wyczuciem muzyki. Lekcje proponuję odbywać w klubach tanecznych w Warszawie. Mogę zapewnić o swojej cierpliw . . .

50 zł
za 60 min

Ckk

Centrum Korepetycji i Kursów WENDI w BRZOZOWIE oferuje: - T...

Centrum Korepetycji i Kursów WENDI w BRZOZOWIE oferuje: - Taniec towarzyski dla dorosłych i młodzieży - Kursy dla narzeczonych ( Pierwszy taniec ) - Kursy tańca dla dzieci Koszt zajęć Cena za 1 h = 11 zł . . .

11 zł
za 60 min