Ogłoszenia

Taniec

Magdalena

Taniec użytkowy, towarzyski, pierwszy taniec, choreografie, sensualny <3

Cześć! Nazywam się Magdalena i od zawsze kochałam taniec. Nie jestem jednak zwolennikiem idealnych figur, wyuczonych postur. O wiele bardziej zależy mi na tym, abyś po prostu się dobrze bawił/a. Mam do . . .

50 zł
za 45 min

uczen21wieku.org

Zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych

W Fundacji Oświatowo-Kulturalnej Uczeń XXI Wieku prowadzimy grupowe zajęcia taneczne dla różnych grup wiekowych. Zajęcia realizujemy dla uczniów, studentów i dorosłych. Grupy są podzielone wiekowo i pozio . . .

23 zł
za 60 min

Julia

Zajęcia taneczne hip hop i freestyle (online lub stacjonarnie)

O MNIE: Jestem instruktorem tańca hip hop i freestyle. Tańczę od 9 roku życia, mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 4 lat wzwyż oraz młodzieżą, ale zapraszam też osoby dorosłe ;) Na zajęci . . .

60 zł
za 60 min

Sonia

Zajęcia High Heels, Jazz, Gimnastyka Artystyczna, Balet dla dzieci

Dzień dobry! Oferuję lekcje prywatne z takich styli tanecznych jak taniec jazzowy, high heels oraz z gimnastyki artystycznej i baletu dla dzieci.&nbsp; Zajęcia dopasowuje stylem i tempem do potrzeb i poziomu z . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Jazz, modern, balet, commercial, choreografia

Jestem instruktorką i profesjonalną tancerką. Posiadam duże doświadczenie ( m.in. występy w wielu programach telewizyjnych i koncertach). Ponadto kocham pracę z dziećmi i młodzieżą. Zapraszam do współpr . . .

60 zł
za 45 min

Abraham

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and ...

i am Latin teacher with experience in teaching of salsa and bachata I offer you funny classes and fast learning furthermore offer you a better price per person if you come with your couple . . .

40 zł
za 60 min

Yosvel

Witaj! Pochodzę z Kuby i od zawsze tańczę taniec latynoski. ...

Witaj! Pochodzę z Kuby i od zawsze tańczę taniec latynoski. Prowadzę tańce grupowe i indywidualne. Zadzwoń do mnie i opanuj swoją ulubioną sztukę tańca! Doświadczenie: Osobisty rozwój taneczny od dzieck . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Od 5 lat prowadzę zajęcia dodatkowe z tańca w przedszkolach ...

Od 5 lat prowadzę zajęcia dodatkowe z tańca w przedszkolach oraz przygotowuję młode pary do ich pierwszego tańca. Jestem absolwentką AWF w Warszawie, instruktorem tańca, gimnastyki korekcyjnej oraz pływania. . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielam korepetycji z tańca dla par.Zakres lekcji zależny j...

Udzielam korepetycji z tańca dla par.Zakres lekcji zależny jest od potrzeb kursantów. Zakres zajęć obejmuje: *ogólne podstawy tańca (tzw. taniec weselny), *podstawy tańca towarzyskiego, *nauka pierwszego tań . . .

80 zł
za 60 min

Ckk

Centrum Korepetycji i Kursów WENDI w BRZOZOWIE oferuje: - T...

Centrum Korepetycji i Kursów WENDI w BRZOZOWIE oferuje: - Taniec towarzyski dla dorosłych i młodzieży - Kursy dla narzeczonych ( Pierwszy taniec ) - Kursy tańca dla dzieci Koszt zajęć Cena za 1 h = 11 zł . . .

11 zł
za 60 min