Ogłoszenia

Tarnów

Nauczyciel

Udzielę lekcji z matematyki na wszystkich poziomach nauczani...

Udzielę lekcji z matematyki na wszystkich poziomach nauczania. Prowadzę korepetycje indywidualne, zajęcia grupowe, kursy przygotowujące do egzaminów: maturalnych, gimnazjalnych. Posiadam kilkuletnie doświadczen . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkół pods...

Udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłym chcącym podszkolić swoje umiejętności językowe. Ukończyłam studia w kierunku filologi . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Liwia

Korepetycje języka angielskiego

Witam, jestem uczennicą liceum o profilu językowym, oferuje pomoc w nauce języka angielskiego z możliwością dojazdu do ucznia. Serdecznie zapraszam  . . .

20 zł
za 45 min

Liwia

Korepetycje matematyka

Witam, oferuje pomoc w uczeniu matematyki z zakresu szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Serdecznie zapraszam.  . . .

30 zł
za 60 min

Dawid

Pomoc w nauczaniu matematyki i fizyki. Ukończyłem studia inż...

20 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z języka angielskiego w zakresie: * nadrobienia...

Korepetycje z języka angielskiego w zakresie: * nadrobienia materiału i usystematyzowaniu wiedzy *przygotowanie do egzaminów (Egzamin Gimnazjalny, matura, egzaminy Cambridge) *korepetycyjne SOS - Szybka pOwtór . . .

35 zł
za 60 min

Przemyslaw

Prowadzę lekcje z matematyki na różnych poziomach: liceum, g...

Prowadzę lekcje z matematyki na różnych poziomach: liceum, gimnazjum, technikum, matura podstawowa, matura rozszerzona. Mogę pomóc uczniom o każdym poziomie zaawansowania. Nieodpłatna kilkudziesięciominutowa . . .

20 zł
za 60 min

Natalia

udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i gimnazj...

udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. Przygotowania do sprawdzianu, nauka, zadania domowe. Chętnych proszę o kontakt. . . .

15 zł
za 60 min

Ratajczuk

Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty...

Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w przygotowaniu do matury z BIOLOGII i CHEMII, czyli z przedmiotów, które są kluczowe dla osób zda . . .

24 zł
za 60 min