Ogłoszenia

Tarnowskie Góry

Ania

Dzień dobry. Jestem uczennicą Staszica w TG klasy matematycz...

Dzień dobry. Jestem uczennicą Staszica w TG klasy matematyczno-fizycznej. Udzielam korepetycji z matematyki gimnazjalistom przygotowującym się do egzaminu oraz uczniom podstawówki, miejącymi problemy z przedmio . . .

20 zł
za 60 min

Mariusz

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji z matema...

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji z matematyki na poziomie gimnazjum, liceum, technikum. Przygotowanie do matury (również poziomu rozszerzonego) oraz do egzaminu poprawkowego z matematyki. Możl . . .

25 zł
za 60 min

Mariusz

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji z fizyki...

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji z fizyki na poziomie gimnazjum, liceum, technikum. Możliwy dojazd do ucznia. Miasto: Tarnowskie Góry i okolice tel. 791 361 864 . . .

25 zł
za 60 min

Mariusz

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji chemii n...

Absolwent Politechniki Śląskiej udziela korepetycji chemii na poziomie gimnazjum, liceum, technikum. Możliwy dojazd do ucznia. Miasto: Tarnowskie Góry i okolice oraz Gliwice tel. 791 361 864 . . .

25 zł
za 60 min

Monika

Jestem absolwentką studiów wyższych. Moją pasją są języki ob...

Jestem absolwentką studiów wyższych. Moją pasją są języki obce. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie gimnazjum, technikum, liceum. Gwarantuję profesjonalną naukę w miłej, przyjaznej i be . . .

25 zł
za 60 min

Monika

Jestem absolwentką zarządzania i marketingu. Udzielam korepe...

Jestem absolwentką zarządzania i marketingu. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie gimnazjum, technikum, liceum również L.O dla dorosłych. Nauczanie języka angielskiego to dla mnie ogromną pr . . .

25 zł
za 60 min

Barbara

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w spe...

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w specjalności edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, które to studia ukończyłam z wynikiem celującym. Obecnie kończę również drugi kieru . . .

25 zł
za 60 min

Monika

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku zarządzanie ...

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku zarządzanie i marketing. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej,gimnazjum, technikum i liceum. Pomagam również w przygotowani . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Marcin

Masz problem ze zrozumieniem matematyki? Nauczycielka na mat...

Masz problem ze zrozumieniem matematyki? Nauczycielka na matematyce mówi do Ciebie w języku nie do zrozumienia? Chcesz nadrobić zaległości związane z matematyką? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzia . . .

20 zł
za 60 min