Cena / za 45 min 45 zł
Lekcje online Nie
Miejsce U ucznia
Przedmiot Turystyka
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Korepetycje turystyka z pasją: dojazd do ucznia, kursy dodatkowe, egzaminy, praca dyplomowa

Specjalistka ds. turystyki a obecnie również studentka ostatniego roku studiów magisterskich z przyjemnością udzieli korepetycji z szeroko rozumianego zakresu turystyki.

Jesteś studentem studiów licencjackich i przygotowujesz się do egzaminów? A może nie do końca idzie Ci pisanie pracy dyplomowej? Nie musisz się zatem dłużej martwić! Oferuję pomoc w zakresie przygotowania do egzaminów oraz pomoc w pisaniu pracy - co nie znaczy, że napiszę ją za Ciebie ;). Swoją pracę dyplomową obroniłam na 5 i uzyskałam wyróżnienie. Chętnie więc pokaże Ci, że to nie takie trudne!

A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z turystyką, jesteś uczniem szkoły średniej lub pasjonatem, który chce dowiedzieć się więcej? Zatem serdecznie zapraszam na lekcje z podstaw turystyki, geografii turystycznej, English in tourism i wszystkich pozostałych zagadnień, które pozwolą Ci zagłębić się w świat prawdziwego specjalisty do spraw turystyki!

Dysponuję szeroką gamą aktualnych materiałów do nauki, które dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia. Nie będzie nudno! :)

Cennik zajęć:

-godzina zegarowa (60 minut): 60 zł

-godzina lekcyjna (45 minut): 45 zł

Korepetycje z dojazdem na terenie Bydgoszczy i okolic u ucznia.

Dojazd do 10 km od Fordonu: 10 zł,

Dojazd od 10-15 km od Fordonu: 15 zł,

Powyżej 15 km - 25 km: 20 zł

Przy wykupieniu dwóch godzin tego samego dnia (90 lub 120 minut): dojazd GRATIS!

Zapraszam!