Ogłoszenia

Tworzenie stron internetowych

Wojciech

404 Zaliczenie Not Found (pierwsze zajęcia 50% ceny)

Ludzie pytają studenta: - Gdzie studiujesz? - Na WIET'cie. - Nie wiemy… No więc tak, studiowałem informatykę na WIET'cie (Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH). Teraz, po paru latach prz . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

Informatyka PROGRAMOWANIE obiektowe C++, C#, ASP NET, VB, PHP, Delphi Pascal, UML, bazy danych, Android

Informatyka PROGRAMOWANIE obiektowe - C++, C hash, ASP NET, VB, Direct3D, J2EE, JOGL, Qt, PHP, Delphi Pascal, UML, bazy danych - MySQL, PostgreSQL, Oracle - PL/SQL, Python, Android, kryptografia. Expert chętnie udz . . .

80 zł
za 60 min

Natalia

Tworzenie stron internetowych HTML CSS

 Jestem uczennicą 4 klasy technikum Elektronicznego w Warszawie na kierunku technik programista. Szkołę podstawową ukończyłam z wyróżnieniem ze średnią 5,80. W 2021 roku zdobyłam drugie miejsce w oli . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Chcesz zostać programista w pól roku? To nie kurs dla Ciebie.

Nauczę Cię, jak tworzyć swoje wymarzone projekty w wybranej przez Ciebie technologii. Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy już masz doświadczenie, oferuję korepetycje na różnych poziomach za . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem HTML, CSS i JS

Udzielam korepetycji z tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem technologii HTML, CSS i JS. Zajęcia są zawsze ciekawe w wzbudzają pasje do tego zajęcia więc nauka idzie łatwo i przyjemnie. Cena jest do n . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Kurs tworzenia stron internetowych, mentoring, Code Review

Cześć. Nazywam się Mariusz, jestem Front-End Developer czyli zajmuję się tworzeniem aplikacji internetowych. Udzielam korepetycji od ponad 2 lat. Zajmuje się nauczaniem tworzenia stron internetowych na każdym . . .

60 zł
za 60 min

Bartek

Zajęcia z Tworzenia Stron Internetowych w Nowoczesnych Technologiach No-Code

Hej, nazywam się Bartek i zajmuję się komercyjnie tworzeniem stron internetowych nowoczesnymi technologiami no-code. Narzędzia w jakich pracuję i jakich będę Ciebie uczył to m.in Webflow, Carrd, Integormat, . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Tworzenie stron od podstaw

Tworzeniem stron internetowych zajmuje się hobbystycznie . Mam sporą wiedzę na temat tworzenia stron internetowych zarówno tych podstawowych jak i zaawansowanych .  Kurs jest podzielony na dwie części : . . .

1500 zł
za kurs

Paweł

Tworzenie stron Wordpress oraz reklama

Nazywam się Paweł Kowalko i dla marzeń walczyć warto. Ukończyłem kierunek automatyka i robotyka. Doświadczenie w branży Marketingowej mam ponad 3.5 roczne, ciągle się rozwijając. Działam obecnie w Polsce . . .

250 zł
za 60 min

Adrian

I ty możesz zostać front-end developerem

Zawodowo jestem Senior Front-end Developerem. Prowadzę warsztaty poszerzające wiedzę wśród pracowników. Najlepszym sposobem na nauczenie się tworzenia stron internetowych jest zdobywanie doświadczenia od lud . . .

100 zł
za 60 min