Ogłoszenia

Włocławek

Anna

Matura 2015 z matematyki – poziom podstawowy i rozszerzony. ...

Matura 2015 z matematyki – poziom podstawowy i rozszerzony. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. 25-letni staż pracy, nauczyciel dyplomowany. Spokój nauczania = spokój w szkole i na egzaminach. . . .

35 zł
za 60 min

Mirosław

Czy nauczanie języka polskiego za pomocą Skype’a wchodzi w g...

Czy nauczanie języka polskiego za pomocą Skype’a wchodzi w grę? Polecam tę metodę. Mam doświadczenie w nauczaniu cudzoziemców i bardzo dobre efekty. . . .

37 zł
za 60 min

Maciej

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepet...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Proszę o kontakt jedynie przy użyciu maila podanego pod ogłoszeniem. Mogę pomóc uczniom o każdym stopniu uzdolnienia. Prowadzę lekcje z matema . . .

20 zł
za 60 min

Weronika

Absolutne przygotowanie na każdym poziomie dla uczniów szkoł...

Absolutne przygotowanie na każdym poziomie dla uczniów szkoły średniej, gimnazjum i szkoły podstawowej z matematyki. Gwarantuję szybkie efekty. Zajęcia we WŁOCŁAWKU. Nie lubisz tracić czasu – zapraszam. . . .

40 zł
za 60 min

Kamil

Student II roku Administracji udzieli korepetycji z przedmio...

Student II roku Administracji udzieli korepetycji z przedmiotu historia. . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Skuteczność, wytrwałość, cierpliwość. Doświadczenie - dyplom...

Skuteczność, wytrwałość, cierpliwość. Doświadczenie - dyplomowany nauczyciel matematyki Szkoła Ponadgimnazjalna (Licea, Technika), Gimnazjum, Szkoła Podstawowa. Matura – poziom podstawowy i rozszerzony. . . .

40 zł
za 60 min

Tatiana

Polski dla cudzoziemców - Clases del polaco para extranjeros...

Polski dla cudzoziemców - Clases del polaco para extranjeros . . .

39 zł
za 60 min

Jakub

SKUTECZNE KOREPETYCJE Z CHEMII NA WSZYSTKICH POZIOMACH

Jestem absolwentem studiów chemicznych (mgr chemii) i korepetytorem z 12-letnim doświadczeniem. Oferuję korepetycje z chemii na następujących poziomach: szkoła podstawowa Wojewódzki Konkurs Przedmiot . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie wszystki...

Udzielę korepetycji z języka polskiego na poziomie wszystkich etapów edukacji( szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia).Oferuję pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej. Pomogę w napisaniu prac: zal . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

JĘZYKOMANIA to wynik połączenia pasji i doświadczenia -uczym...

JĘZYKOMANIA to wynik połączenia pasji i doświadczenia -uczymy szybko i efektywnie -atrakcyjne zajęcia -wykorzystanie tablicy interaktywnej i innych materiałów dodatkowych -różne grupy wiekowe -grupy do 10 os . . .

11 zł
za 60 min