Ogłoszenia

Włocławek

Artur

Korepetycje z matematyki

Jestem absolwetem Politechniki Łódzkiej i chętnie udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, liceum i technikum. Pomogę w nadrobieniu zaległości w szkole, odrobieniu pracy domowej oraz . . .

60 zł
za 60 min

Jan

korepetycje z matematyki

Jestem inżynierem inżynierii chemicznej i procesowej, byłym starszym asystentem projektanta z 2 letnim doświadczeniem, animatorem i korepetytorem. Udzielam korepetycji głównie z matematyki, jednak wyjaśnian . . .

35 zł
za 60 min

Edyta

Korepetycje Język Niemiecki

Udzielę korepetycji na każdym poziomie, z dojazdem do ucznia bądź online. Cena zalezna od poziomu . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki. Podstawówka/Liceum

Pomogę za naprawdę niską stawkę w rozwiązaniu zadanek :) Zdałam maturę z matematyki na 100% . . .

1 zł
za 60 min

WERONIKA

Korepetycje Matematyka

Hej! Mam 6-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki. Oferuję: - przygotowanie tegorocznych maturzystów oraz uczniów klas szkoły podstawowej i średniej do egzaminów poprawkowych, - p . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Opieka plus nauka z dzieckiem

Witam. Są wakacje więc chętnie zaopiekuje się dzieckiem. Jestem w klasie 2 liceum. Chętnie zajmę się dzieckiem z przy okazji pouczę  Może być to Włocławek bądź boniewo lubraniec itd okolice  . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje różne przedmioty klasy 1-8

Witam. Mam 15 lat po wakacjach będę uczeszczala do klasy 2 liceum. Po liceum wybieram się na studia pedagogiczne i chce sobie zarobić więc chętnie pouczę Pani /Pana dziecko. Myślę że mam podejście do dzie . . .

40 zł
za 60 min

Cello&Art

WIOLONCZELA ONLINE MASTERCLASS - ?Nauka gry na wiolonczeli, ?K/S, kursy, warsztaty, teoria, praktyka

???    CELLO ONLINE MASTERCLASS     ??? Spotkania wiolonczelowe online ???  Oto lekcje na miarę XXI wieku!  Wyjątkowe  kursy  oraz  prywatne lekcje  pr . . .

70 zł
za 60 min

Julita

Język włoski

Ciao! Zapraszam na ciekawe i efektywne lekcje języka włoskiego dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniam: poznanie i doskonalenie umiejętności rozumienia ze słuchu wzbogacenie zakresu słow . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Twórz i Kreuj! Korepetycje z grafiki, malarstwa lub/i rysunku!

Dzień dobry, nazywam się Katarzyna Kwiatkowska i jestem magistrem sztuki (po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, Grafika Artystyczna), ale na swoim koncie mam też podyplomowe studia z Arteterapii z elementami&nb . . .

60 zł
za 60 min