Ogłoszenia

Wystąpienia publiczne

Młodzi Doktorzy

Prezentacje w nauce i biznesie

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w prz . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Przygotowanie prezentacji, przygotowanie do konferencji/konkursów/wystąpień publicznych

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w pr . . .

1 zł
za 60 min

Michał

aktorstwo oraz wystąpienia publiczne

Witam serdecznie! Nazywam się Michał Wanio, rocznik ’89, ukończyłem Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie w 2014 roku. Pracowałem jako aktor w teatrach w Warszawie, takich jak: Studio, Polonia . . .

200 zł
za 60 min

Marta

Lekcje z wystąpień publicznych, prezentacji również po angielsku Łódź

Chętnie poprowadzę zajęcia z wystąpień przed publicznością. Jestem absolwentką biotechnologii na Politechnice Łódzkiej, obecnie doktorantką Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowałam w języku angielskim, a w . . .

80 zł
za 60 min

Tytus

Wystąpienia publiczne ze zwycięzcą Akademickiego Konkursu Retorycznego!

Hej! Jestem Tytus i uwielbiam wystąpienia publiczne. Dlaczego? Jednym z powodów może być to, że jako małe dziecko spałem pod fortepianem podczas koncertów rodziców-pianistów :D Bycie na scenie wpisało s . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Wystąpienia publiczne - praktyk

Nazywam się Paweł Kowalko i dla marzeń walczyć warto. Ukończyłem kierunek automatyka i robotyka. Doświadczenie w branży Marketingowej mam ponad 3.5 roczne, ciągle się rozwijając. Działam obecnie w Polsce . . .

200 zł
za 60 min

Aleksandra

Niczym Kennedy

Stresujesz się lub jąkasz podczas wystąpień publicznych? Masz problemy z autoprezentacją? Skontaktuj się ze mną, a te problemy odejdą w niepamięć. :) . . .

30 zł
za 60 min