Cena / za 60 min 80 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U ucznia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Wystąpienia publiczne ze zwycięzcą Akademickiego Konkursu Retorycznego!

Hej!

Jestem Tytus i uwielbiam wystąpienia publiczne. Dlaczego? Jednym z powodów może być to, że jako małe dziecko spałem pod fortepianem podczas koncertów rodziców-pianistów :D Bycie na scenie wpisało się w moje DNA i od tamtej pory szukam różnych okazji, by na tej scenie się pokazywać.

Na potwierdzenie tej tezy mam swoje wykształcenie aktorskie: (3 lata studium aktorskiego oraz wyrzucenie z łódzkiej filmówki po 1 semestrze) oraz sukcesy, takie jak dziesiątki wygranych konkursów recytatorskich czy ten najważniejszy dla mnie: zwycięstwo w Akademickim Konkursie Retorycznym w 2020 roku.

Czego możesz spodziewać się po tych zajęciach?

- Indywidualnego podejścia. Wystąpienia publiczne to przede wszystkim umiejętność miękka, a ćwiczenia z tymi umiejętnościami związane muszą być spersonalizowane (rym!). Przyjrzę się Twoim mocnym stronom oraz temu, co wymagałoby pracy. Być może jest to coś innego, niż myślisz? Po każdym spotkaniu dostaniesz ode mnie podsumowanie oraz ćwiczenia, które Ci pomogą!

- Jasnego celu. Przystępując do zajęć określamy konkretny cel, który będzie nam przyświęcał podczas naszych spotkań (jeśli jest ich więcej niż jedno intensywno-doraźne). Przy serii spotkań nasze cele rozbijamy na mniejsze, które każdorazowo na koniec wizyt zaliczamy (bądź nie, będzie sprawdzane! :)

- Kompleksowej pomocy w zaplanowaniu swojego wystąpienia. Na to składa się jeszcze kilka innych kroków, więc za chwilę użyję kropek.

Doszliśmy do sedna - czyli samego wystąpienia. Możemy popracować nad konkretnym, do którego chcesz się przygotować, ale również nad umiejętnościami przygotowującymi do lepszej prezencji na scenie :) Pamiętajmy przy tym, że w ćwiczeniu wystąpień najważniejsza jest praktyka - będę motywował do próbowania ćwiczonego warsztatu przed żywym gremium!

Wracając do samego treningu wystąpień - na zajęcia ze mną składają się takie działy jak:

- planowanie oraz pisanie przemówień - wraz z ćwiczeniem argumentacji czy poprawnej komunikacji pisemnej

- ćwiczenie struktury wypowiedzi - gdzie użyć haku na uwagę? Jak często sięgać po wykrzyknienia albo wyliczenia? Na czym polegają technika storytellingu czy rodzaj uzasadniający?

mowa ciała - mimika, gestykulacja i odpowiednia postawa podczas wystąpień

- dykcja oraz impostacja głosu - głównie ćwiczenia mądrzejszych głów niż ja, ale również zapewniam feedback od zaprzyjaźnionej wokalistki w cenie zajęć

- w końcu, najważniejsze, czyli praktyka - ze mną masz okazję do ćwiczenia wystąpień w różnych okolicznościach. Gdy będziesz gotowy/gotowa, zajmę się wyszukaniem najlepszych okazji do stanięcia twarzą w twarz z wyzwaniem :)

CENNIK:

Standard online: 60 minut = 80zł

Intensive online: 120 minut = 150zł

Z dojazdem do ucznia (na terenie Warszawy): 60/120 minut = 100/180zł

Zajęcia intensywne polecam osobom, które mają do przygotowania wystąpienie "od zaraz" - ważna prezentacja, obrona dyplomu, przemowa na konferencji - i chcieliby otrzymać zastrzyk wiedzy :)

Prowadzę zajęcia dla wszystkich grup wiekowych!

Jeśli masz jakieś pytania - dzwoń śmiało: 668 528 235 lub pisz maila: tytusniewiedzial96@gmail.com