Ogłoszenia

Zawiercie

Natalia

Studentka języka hiszpańskiego zaprasza zainteresowanych do ...

Studentka języka hiszpańskiego zaprasza zainteresowanych do nauki języka hiszpańskiego. Hiszpańskiego uczę się od 9 lat, zdawałam również maturę z tego języka, a także miałam możliwość praktyki w His . . .

30 zł
za 60 min

Ireneusz

Profesjonalne przygotowanie do wszystkich egzaminów, konwers...

Profesjonalne przygotowanie do wszystkich egzaminów, konwersacje i wszelka pomoc w nauce języka angielskiego. . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Nauczyciel aktywnie pracujący, posiadający uprawnienia egzam...

Nauczyciel aktywnie pracujący, posiadający uprawnienia egzaminatora maturalnego udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach kształcenia. Przygotuje zarówno do egzaminu gimnazjalnego, jak i do . . .

35 zł
za 60 min

Dionizy

Gratisowa (nieodpłatna) kilkudziesięciominutowa lekcja demon...

Gratisowa (nieodpłatna) kilkudziesięciominutowa lekcja demonstracyjna. Potrafię pomóc uczniom o różnym stopniu uzdolnienia. Kontakt jedynie za pomocą maila umieszczonego poniżej ogłoszenia. Posiadam duże do . . .

20 zł
za 60 min

Ania

Od 7 lat udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych. Ki...

Od 7 lat udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych. Kierunki studiów, które ukończyłam to filologia polska, administracja. Posiadam doswiadczenie pedagogiczne . . .

25 zł
za 60 min

Dorota

Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach . Szkoła podsta...

35 zł
za 60 min

Marcin

Matematyka -nauczyciel akademicki udzieli korepetycji z mate...

Matematyka -nauczyciel akademicki udzieli korepetycji z matematyki na wszystkich poziomach ze studiami włącznie. Rozwiązuje również zadania ( w tym przez internet ), przygotowuje do sprawdzianów, klasówek, mat . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Nauczyciel z języka polskiego posiadający uprawnienia egzami...

Nauczyciel z języka polskiego posiadający uprawnienia egzaminatora maturalnego z j. polskiego przygotuje do matury pisemnej i ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. . . .

40 zł
za 60 min

Joanna

Jeśli boisz się, że nie poradzisz sobie na egzaminie matural...

Jeśli boisz się, że nie poradzisz sobie na egzaminie maturalnym, zapisz się na korepetycje. Wspólnie opanujemy zaległy materiał. Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą, jestem także egzaminato . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego na terenie Z...

Profesjonalne korepetycje z języka angielskiego na terenie Zawiercia i okolic. Szkoła podstawowa, gimnazjum,liceum. Tanio i solidnie.Możliwy dojazd do ucznia lub nauka online (skype).Cena: 20zł/45min; 30zł/90min . . .

25 zł
za 60 min