Ogłoszenia

Żory

Jan

Wiolonczela - Lekcje online

Jestem studentem akademii muzycznej, stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureatem wielu prestiżowych konkursów. Zapraszam do współpracy . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Angielski-zajęcia indywidualne

Od dwudziestu lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego pracując w szkołach jak i prywatnie przygotowując dzieci,młodzież i dorosłych do testów,sprawdzianów,egzaminów ósmoklasisty, maturalnych czy . . .

40 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z Matematyki

Jestem studentem na Politechnice Śląskiej z tytułem inżyniera. Ukończyłem kierunek inżyniera środowiska więc oprócz matematyki mogę pomóc z projektami, sprawozdaniami czy programami komputerowymi typu Au . . .

25 zł
za 60 min

Tomasz

Jestem studentem 4-tego roku elektrotechniki. Chętnie pomogę...

Jestem studentem 4-tego roku elektrotechniki. Chętnie pomogę w nauce matematyki na poziomie gimnazjum lub szkoły średniej. W zależności od oczekiwań tłumaczę zagadnienie od podstaw lub stawiam na łopatologi . . .

30 zł
za 60 min

Kasia

Udzielę korepetycji z j. angielskiego na każdym etapie nauki...

Udzielę korepetycji z j. angielskiego na każdym etapie nauki. Jestem absolwentką NKJO i obecnie uczę w szkole językowej. Kontakt mailowy lub telefoniczny. Koszt lekcji za 60min - 30zł . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Nie zwlekaj z umówieniem się na korepetycje, ważne by uczeń ...

Nie zwlekaj z umówieniem się na korepetycje, ważne by uczeń nie załapał zaległości już od samego początku roku szkolnego. Dlatego polecam zaczynać naukę już od września. *Jedna godzina tygodniowo to nie . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Oferuję nauczanie języka angielskiego na poziomie szkoły pod...

Oferuję nauczanie języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, ponadto chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych. . . .

10 zł
za 60 min

Malwina

Studentka II roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym udz...

Studentka II roku ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym udzieli korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Możliwość przygotowywania do egzaminu gimnazjalnego lub popr . . .

25 zł
za 60 min

Paulina

Od ponad roku udzielam korepetycji z matematyki uczniom klas...

Od ponad roku udzielam korepetycji z matematyki uczniom klas 4-6. Jeśli Twoje dziecko ma problem, zadzwoń :) z chęcią pomogę ! . . .

15 zł
za 60 min

Wioleta

Witam! Jestem uczennicą klasy 2 liceum o profilu z rozszerzo...

Witam! Jestem uczennicą klasy 2 liceum o profilu z rozszerzonym językiem angielskim. Korepetycji udzielam regularnie od roku, mam dostęp do materiałów, przygotowuję do kartkówek, sprawdzianów, testów poprawk . . .

20 zł
za 60 min