Ogłoszenia

Żywiec

Elżbieta

Witam, zapraszam wszystkich na lekcje języka angielskiego, d...

Witam, zapraszam wszystkich na lekcje języka angielskiego, dzieci, młodzież dorosłych, zapewniam miła atmosferę, własne materiały. . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Od ponad 10 lat udzielam lekcji zarówno uczniom szkół podsta...

Od prawie 20 lat udzielam lekcji i korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, jak i dorosłym, wyjeżdżającym za granicę. Pracuję na sprawdzonych, atrakcyjnych materiałach. Treści do . . .

50 zł
za 60 min

Dawid

Czy chodzisz do podstawowki, gimnazjum czy na studia germani...

Czy chodzisz do podstawowki, gimnazjum czy na studia germanistyki i potrzebujesz indywidualnych korepetycji? Z pewnoscia Ci pomoge! Zalezy mi na dobrej opinii i z checia pomoge we wszystkich, poczawszy od korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Marcin

KOMPLEKSOWE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI Absolwent Politechniki ...

KOMPLEKSOWE KOREPETYCJE Z MATEMATYKI Absolwent Politechniki Śląskiej, inżynier pracujący w dziale technicznym zagranicznej korporacji udzieli korepetycji z matematyki dla uczniów: szkoły podstawowej, gimnazjum, . . .

25 zł
za 60 min

Beata

Witam! Jestem Studentką II roku matematyki i chętnie udzielę...

Witam! Jestem Studentką II roku matematyki i chętnie udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej, również pomogę w przygotowaniu do matury z matematyki na poziomie . . .

25 zł
za 60 min

Barbara

Witam serdecznie. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegi...

Witam serdecznie. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych ze specjalnością języka angielskiego. Zdobyłam wykształcenie licencjackie na Uniwersytecie Śląskim. Posiadam bogate przygotowani . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Witam. Jestem absolwentem AGH. Udzielę korepetycji z matemat...

Witam. Jestem absolwentem AGH. Udzielę korepetycji z matematyki z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej. Służę pomocą w przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów i w rozwiązywaniu zadań domowych. . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Witam, Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego - skuteczni...

Witam, Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego - skutecznie i w miłej atmosferze . . .

20 zł
za 60 min

Ireneusz

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania...

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Prowadzę lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: matura rozszerzona, liceum, technikum, gimnazjum, matura podstawowa. Gratisowa (darmowa) półg . . .

20 zł
za 60 min

Kasia

Witam, chętnie udzielę korepetycji na różnych poziomach zaaw...

Witam, chętnie udzielę korepetycji na różnych poziomach zaawansowania, w zależności od potrzeb ucznia. Studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim, posiadam także certyfikat CJA Oxford na poziom . . .

25 zł
za 60 min