Ogłoszenia

Architektura

Ewa

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić d...

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić doskonalenie własnego warsztatu to zapraszam do swojej słonecznej pracowni. Prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa klasycznego oraz pomagam rozwiną . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Szybkie przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę...

Szybkie przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę. Poznasz metody: jak dobrze zdac egzamin, na co należy uważać, co trzeba wiedzieć oraz na co klada nacisk sprawdzający prace. . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wst...

W Pracowni oferuje kompleksowe przygotowanie do Egzaminu wstępnego na kierunek *Architektura*, na Politechnice Gdańskiej oraz innych uczelni w Polsce lub zagrnicznych. Jestem absolwentka Arch na PG oraz Wnętrz na . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Jestem absolwentką I stopnia Architektury na PP. Uczę progra...

Jestem absolwentką I stopnia Architektury na PP. Uczę programów graficznych (rysunki w ArchiCAD, wizualizacje 3d- ArchiCAD, Blender). Między innymi w zakres korepetycji wchodzi: modelowanie budynków, mebli, pomo . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Z wykształcenia jestem architektem.Oferuję studentom pomoc w...

Z wykształcenia jestem architektem.Oferuję studentom pomoc w zrobieniu rysunków technicznych ( wersja elektroniczna , bądź papier milimetrowy), oraz wykonanie makiet. . . .

0 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Aleksandra

Zapraszam na korepetycje doszkalające z dziedziny Architektu...

Zapraszam na korepetycje doszkalające z dziedziny Architektury (rysunek odręczny, praca w programach BIM oraz AutoCad, tworzenie wizualizacji, zagadnienia z projektowania) . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Jestem absolwentką Architektury na Politechnice Poznańskiej....

Jestem absolwentką Architektury na Politechnice Poznańskiej. Oferuję korepetycję z rysunku dla kandydatów na Wydział Architektury jak i inne kierunki artystyczne. Prowadzę zajęcia od 4 lat i wszyscy dotychcza . . .

20 zł
za 60 min

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminu na Wydz...

Kurs rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminu na Wydział Architektury. Zajęcia obejmują: kurs rysunku, zasady kompozycji, historię architektury, egzaminy próbne, przeglądy. Możliwość odbycia intensy . . .

20 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem studentka architektury na politechnice poznanskiej na...

Jestem studentka architektury na politechnice poznanskiej na studiach dziennych. Aktualnie przystepuje do pracy nad dyplomem inzynierskim. Na studia dostalam sie bez problemu uzyskujac dobra ocene z egzaminu rysunkow . . .

40 zł
za 60 min