Ogłoszenia

Architektura

Mateusz

85% uczniów Edukreski w 2013 roku dostało się na studia! Na...

85% uczniów Edukreski w 2013 roku dostało się na studia! Nauka rysowania dla osób początkujących i zaawansowanych. Przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę i do szkół plastycznych. Oprócz k . . .

20 zł
za 60 min

Asia

Zapraszam na lekcje rysunku przygotowujące do egzaminów wstę...

Zapraszam na lekcje rysunku przygotowujące do egzaminów wstępnych na architekturę /a także na architekturę krajobrazu, czy do szkół plastycznych/ oraz zajęcia z obsługi programów autocad sketchup, także p . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Inżynier architekt, studentka II roku studiów magisterskich ...

Inżynier architekt, studentka II roku studiów magisterskich Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej zaprasza na profesjonalny i solidny kurs rysunku architektonicznego, przygotowujący w pełni do eg . . .

30 zł
za 60 min

Marzena

Zapraszam serdecznie na zajęcia indywidualne lub w małych gr...

Zapraszam serdecznie na zajęcia indywidualne lub w małych grupach przygotowujące na egzamin na ARCHITEKTURĘ. Podstawy takich zagadnień jak: aksonometria, kompozycja, ćwiczenia rozwijające wyobraźnię przestrz . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Witam, przygotowuję do egzaminów wstępnych na architekturę. ...

Witam, przygotowuję do egzaminów wstępnych na architekturę. Jestem studentem architektury Politechniki Wrocławskiej. Me referencje, prace rysunkowe znajdziesz na digarcie lub deviantarcie(strony na których moż . . .

17 zł
za 60 min

Agnieszka

Udzielę korepetycji z rysunku odręcznego, umiejętności niezb...

Udzielę korepetycji z rysunku odręcznego, umiejętności niezbędnej dla przyszłych studentów Wydziałów Architektury. Jestem absolwentką I stopnia studiów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. . . .

15 zł
za 60 min

Iwona

Kurs Rysunku dla kandydatów na kierunki: Architektura i Urba...

Kurs Rysunku dla kandydatów na kierunki: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Architektura Krajobrazu. Pierwsze zajęcia GRATIS! Roczny kurs gwarantuje solidne przygotowanie do egzaminów wstępnych n . . .

25 zł
za 60 min

Krzysztof

Kurs kierowany do osób ambitnych chcących szybko i sprawnie ...

Kurs kierowany do osób ambitnych chcących szybko i sprawnie pracować w programie Archicad. Uczymy jak zacząć, jak poprawić swój sposób pracy i jak nie męczyć się przy wykonywaniu nawet najtrudniejszych zad . . .

50 zł
za 60 min

Barbara

ArchiCad, AutoCad, Sketchup - trzy narzędzia pracy architekt...

ArchiCad, AutoCad, Sketchup - trzy narzędzia pracy architekta (i nie tylko). Uważasz że ww. programy są skomplikowane? Zawsze chciałeś/aś je poznać, ale brakowało Ci czasu? Jeśli tak, to zapraszam na moje l . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Witam, Jestem młodym architektem po Krakowskiej Politechnice...

Witam, Jestem młodym architektem po Krakowskiej Politechnice. Udzielę lekcji rysunku przygotowujących do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury i Urbanistyki. Tematy prac oraz zakres kursu przystosowany je . . .

30 zł
za 60 min