Ogłoszenia

Architektura

Grzegorz

Kompleksowa nauka wizualizacji, animacji architektonicznej o...

Kompleksowa nauka wizualizacji, animacji architektonicznej oraz grafiki komputerowej w programach takich jak SketchUp, Lumion, Premiere, Photoshop, Lightroom Pomoc w projektach studenckich. Absolwent PK pracujący w . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

studiuję Architekturę na Politechnice Warszawskiej. Rysunek ...

studiuję Architekturę na Politechnice Warszawskiej. Rysunek to moja pasja i jestem chętna się nią podzielić. Przygotowuję do egzaminów rysunkowych na wydziały architektury w całej Polsce. Techniki, których . . .

25 zł
za 60 min

Basia

Nie wyrabiasz się z projektami na studiach? Potrzebujesz pom...

Nie wyrabiasz się z projektami na studiach? Potrzebujesz pomocy? Dobrze trafiłeś! Jestem młodą, sympatyczną architekt i chętnie pomogę Ci w przygotowaniu rzutów, przekrojów elewacji, etc. , wykonam wizual . . .

35 zł
za 60 min

Justyna

Architekt z uprawnieniami udzieli korepetycji z programów ko...

Architekt z uprawnieniami udzieli korepetycji z programów komputerowych AUTOCAD, ARCHICAD, ARTLANTIS, COREL, PHOTOSHOP. Posiadam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej. Udzielę również p . . .

45 zł
za 60 min

Monika

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu arch...

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu architektury i budownictwa:projektowanie architektoniczne, budownictwo ogólne,geometria wykreślna, rysunek techniczny, prace z rysunku odręcznego i malarst . . .

25 zł
za 60 min

Graphvic

Revit - Zaawansowane korepetycje z obsługi programu. Projekt...

Revit - Zaawansowane korepetycje z obsługi programu. Projekt budowlany Przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji. Profesjonalne przygotowanie grafiki do druku - skład, poligrafia. Na miejscu u klienta lub u mni . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angie...

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej matematyka - szkoła średnia, gimnazjum, studia na kierunkach technicznych mechanika ogólna, podstawy statyki budowl . . .

30 zł
za 60 min

PaweŁ

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje...

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje) z fotorealistycznych wizualizacji (3DS MAX / VRAY / MENTAL RAY / PHOTOSHOP / COREL ) i grafiki architektonicznej 3d, 2d (AUTOCAD). Zajęcia prowadzone są . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Kompleksowo prowadzona nauka Archicada, Autocada, Photoshopa...

Kompleksowo prowadzona nauka Archicada, Autocada, Photoshopa i Artlantisa w zakresie opracowywania koncepcji projektowej, rozwoju projektu, jak i wykonywania outputu (plansz). Jestem absolwentem architektury Politec . . .

25 zł
za 60 min

Wojciech

2014/15 Kurs RYSUNKU dla kandydatów na kierunki: Architektur...

2014/15 Kurs RYSUNKU dla kandydatów na kierunki: Architektura i Urbanistyka, Architektura Wnętrz, Architektura Krajobrazu Zapewniamy pracę w małych grupach (do 5 osób) tel.: 503 970 572 lub 609 55 76 76 Adres pr . . .

25 zł
za 60 min