Ogłoszenia

Blachownia

Czyż-centrum

Zajęcia z Ekonometrii!!! Korepetycje i pomoc na każdym pozio...

Zajęcia z Ekonometrii!!! Korepetycje i pomoc na każdym poziomie; edycja i tworzenie tekstów, terminowość. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich. Możliwość doja . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Statystyki!!! Na każdym poziomie, przygotowanie do...

Zajęcia z Statystyki!!! Na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów, także poprawkowych, pomoc w przygotowaniu do testów, kolokwiów, nauka od podstaw oraz nadrabianie zaległości, a także usystematyzowanie . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Historii!!! Pomoc w nadrobieniu zaległości, poznan...

Zajęcia z Historii!!! Pomoc w nadrobieniu zaległości, poznaniu historii, przygotowaniu do egzaminów na studia. Nauka na wszystkich poziomach, przygotowanie do każdego egzaminu, matury pisemnej na poziomie podsta . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Informatyki!!! Na wszystkich poziomach wiedzy, pom...

Zajęcia z Informatyki!!! Na wszystkich poziomach wiedzy, pomoc w przygotowaniu do egzaminów, kolokwiów, a także przy tworzeniu prezentacji, rozwiązywaniu zadań. Programowanie C/C++, Java, C# i inne. Pomoc przy . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia język polski!!! Przygotowanie do matury pisemnej i u...

Zajęcia język polski!!! Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej (analiza arkuszy egzaminacyjnych, prezentacja maturalna), matury poprawkowej, przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów (np. gimnazjalny) na ws . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Politologia!!! Pomoc w redakcji prac dyplomowych, zaliczenio...

Politologia!!! Pomoc w redakcji prac dyplomowych, zaliczeniowych, bibliografiach. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne,...

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne, pomoc w pracach pisemnych – kazusy, korekty, bibliografie, itp. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Ekonomia!!! Pomoc zakresu ekonomii i ekonomii matematycznej,...

Ekonomia!!! Pomoc zakresu ekonomii i ekonomii matematycznej, również badania marketingowe, pomoc w edycji, redagowaniu i tworzeniu różnego rodzaju tekstów. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Filozofia!!! Pomoc w pracach, edycja, korekta, bibliografia....

Filozofia!!! Pomoc w pracach, edycja, korekta, bibliografia. Pomoc w zrozumieniu filozoficznych i etycznych zawiłości. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich. Cena ju . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziom...

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziomach. Przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów – również poprawkowych: matura podstawowa, rozszerzona, egzamin gimnazjalny. Powtórka przed test . . .

25 zł
za 60 min