Ogłoszenia

Blachownia

Czyż-centrum

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziom...

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziomach. Przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów – również poprawkowych: matura podstawowa, rozszerzona, egzamin gimnazjalny. Powtórka przed test . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia język polski!!! Przygotowanie do matury pisemnej i u...

Zajęcia język polski!!! Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej (analiza arkuszy egzaminacyjnych, prezentacja maturalna), matury poprawkowej, przygotowanie do wszelkiego rodzaju egzaminów (np. gimnazjalny) na ws . . .

25 zł
za 60 min

Ada

Jestem dyplomowanym pedagogiem z ogromnymi pokładami cierpli...

Jestem dyplomowanym pedagogiem z ogromnymi pokładami cierpliwości i umiejętnością przekazywania wiedzy. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji uczniom szkół podstawowych i gimnazjów. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Hotelarstwo!!! Pomoc w redagowaniu tekstów, prac, doborze ma...

Hotelarstwo!!! Pomoc w redagowaniu tekstów, prac, doborze materiałów i literatury. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Finanse i Rachunkowość!!! Pomoc przy rozwiązywaniu zadań fin...

Finanse i Rachunkowość!!! Pomoc przy rozwiązywaniu zadań finansowych i rachunkowych, przy redagowaniu tekstów i doborze literatury. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne,...

Prawo!!!Wszystkie dziedziny, jak również dziedziny pokrewne, pomoc w pracach pisemnych – kazusy, korekty, bibliografie, itp. Pomoc przy tworzeniu prac zaliczeniowych, semestralnych, inżynierskich, magisterskich. . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Fizyki!!! Korepetycje obejmują wszystkie działy (d...

Zajęcia z Fizyki!!! Korepetycje obejmują wszystkie działy (dynamika, kinematyka, statystyka, elektrostatyka, prąd elektryczny, mechanika techniczna i budowli, wytrzymałość materiałowa) pomoc w sporządzaniu p . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia języka angielskiego!!! Nauka od podstaw, pomoc w nad...

Zajęcia języka angielskiego!!! Nauka od podstaw, pomoc w nadrabianiu zaległości i systematycznej nauce, rozszerzanie kompetencji językowych - przygotowanie do matury ustnej i pisemnej - poziom podstawowy i rozsz . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Przyrody!!! Pomoc dla uczniów szkoły podstawowej w...

Zajęcia z Przyrody!!! Pomoc dla uczniów szkoły podstawowej w zakresie przyrody, m.in..: pomoc przy odrabianiu zadań domowych, pisaniu różnego rodzaju prac oraz tłumaczenie zagadnień trudnych dla ucznia. Przyg . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Historii Sztuki!!! Profesjonalne i rzetelne przygo...

Zajęcia z Historii Sztuki!!! Profesjonalne i rzetelne przygotowanie do egzaminów wstępnych do liceum plastycznego oraz na studia artystyczne. Również pomoc w tworzeniu i redagowaniu różnego rodzaju prac z tego . . .

25 zł
za 60 min