Cena / za 60 min 65 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce U korepetytora U ucznia
Przedmiot Chemia
Zakres Szkoła podstawowa Szkoła średnia Matura Studia

Zdalne korepetycje z chemii

Cześć!

Nazywam się Kasia i jestem studentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Technologia Chemiczna. Chciałabym zaoferować udzielanie korepetycji z chemii - przedmiotu, który towarzyszy mi na co dzień od prawie 4lat.  Pomagam z zakresu materiału na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. 

Zajęcia odbywają się w formie online. Uczeń podczas spotkania widzi interaktywną tablicę, na której prowadzę zajęcia, zapisuję informację, rozpisuje reakcje chemiczne i wiele innych. Po zakończonych zajęciach przesyłam drogą mailową materiały i notatki z lekcji.

Podczas zajęć gwarantuje przyjazną atmosferę, w której staram się wytłumaczyć zagadnienia chemiczne w jak najłatwiejszy sposób.

Zajęcia, które prowadzę są dla każdego - na pewno nie doświadczysz oceniania przez pryzmat posiadanej wiedzy.

Jeśli masz trudności z jakimś zagadnieniem, chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę albo dokładnie przygotować się do matury - serdecznie zapraszam na zajęcia :)

Życzę wszystkim czytającym miłego dnia!

Napisz wiadomość do korepetytora
Wiadomość trafi bezpośrednio do autora tego ogłoszenia. O odpowiedzi powiadomimy Cię e-mailem – przeczytasz ją przez link z wiadomości, bez zakładania konta.
Napisz krótko, ale konkretnie – wtedy odpowiedź przyjdzie szybciej i będzie na temat:
Przedmiot i poziom – szkoła, klasa, zakres materiału
Cel zajęć – matura, poprawa oceny, bieżąca pomoc
Termin – dni i godziny, które Ci pasują
Forma zajęć – online lub stacjonarnie
Tu wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Minimum 15 znaków.
0 / 5000
Twojego adresu nie publikujemy – zobaczy go tylko ten korepetytor.