Ogłoszenia

Dębica

Waclaw

Kontakt jedynie za pomocą maila zamieszczonego pod ogłoszeni...

Kontakt jedynie za pomocą maila zamieszczonego pod ogłoszeniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym poziomie uzdolnienia. Prowadzę lekcje z . . .

20 zł
za 60 min

Maciej

Student 5 roku filologi angielskiej udzieli korepetycji u si...

Student 5 roku filologi angielskiej udzieli korepetycji u siebie w domu bądź ucznia. Miła bezstresowa atmosfera, szybkość nauki dostosowana do potrzeb oraz umiejętności ucznia. Lubię pracę z uczniami. Nie kr . . .

25 zł
za 60 min

Patrycja

Nauczycielka j.angielskiego (magister) udzieli korepetycji d...

Nauczycielka j.angielskiego (magister) udzieli korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym, przygotowanie do egzaminów,pomoc w pisaniu prac,konwersacje. Zapewnienie własnych materiałów.Godziny lekcji do ustalen . . .

30 zł
za 60 min

Piotr

Finalista i Laureat licznych konkursów matematycznych na wie...

Finalista i Laureat licznych konkursów matematycznych na wielu poziomach. Na bieżąco po maturze,chętnie przekaże sprawdzone i możliwie najprostsze sposoby na rozwiązanie zadanek. Przygotowanie przez wszystkie . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Przygotowanie do matury z historii sztuki: podstawowa/rozsze...

Przygotowanie do matury z historii sztuki: podstawowa/rozszerzona. Nauka z materiałów własnych: notatki, książki, slajdy reprodukcji. Przygotowanie według kryteriów maturalnych! . . .

30 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje z języka angielskiego - Pierwsza lekcja gratis

Witam wszystkich. Ukończyłem studia licencjackie z filologii angielskiej. Kolejne lata spędziłem pracując za granicą gdzie mogłem używać tego języka w życiu codziennym. Nauka sprawia mi radość. Mam nadz . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min