Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Tak
Miasto Szczecin
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Ekonomia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Ekonomia - nauka z sukcesami

Dzień dobry,

Pomoc również po zajęciach. Pierwsze spotkanie za darmo - umów lekcję już teraz!

Prowadzę zajęcia już od wielu lat. Mam doświadczenie w kwestii merytorycznej, ale również aspektów podejścia do ucznia. Zawsze staram się tworzyć przyjemną atmosferę pracy. Jestem osobą cierpliwą.

Przygotowuję uczniów z różnego zakresu materiału oraz potrzeb. Bardzo często jest to pomoc doraźna, nagła, do egzaminów lub regularna pomoc w rozumieniu bieżącego materiału (wraz z nadrabianiem ewentualnych zaległości).

Podczas rozmowy warto zaznaczyć, nad czym konkretnie chcesz się skupić:

- przygotowanie do egzaminu 8 klasy zdalnie

- przygotowanie do matury zdalnie

- przygotowanie do poprawki egzaminu 8 klasy zdalnie

- przygotowanie do poprawki matury zdalnie

- pomoc w bieżącym materiale z danego przedmiotu zdalnie

- pomoc na studiach

- inne

Zajęcia online domyślnie odbywają się przez Google Meet. Nie trzeba nic instalować. Wystarczy nacisnąć w wysłany przeze mnie link, który przeniesie do rozmowy w przeglądarce lub aplikacji mobilnej (Gmail na telefonach oraz tabletach).Inne opcje połączenia zaproponowane przez ucznia również mogą być rozpatrzone.

Pracujemy na Google Jamboard oraz na Dysku Google (Dokumenty Google) online - dzięki temu możemy rozwiązywać zadania oraz prowadzić notatki w czasie rzeczywistym, a uczeń ma możliwość wracać do zapisków kiedy tylko chce.

Z moimi uczniami staram się zostawać w kontakcie również po lekcjach. Jeśli jest potrzebna nagła pomoc lub pojawiają się pytania, cierpliwie na nie odpowiadam.

Pierwsze spotkanie należy rozumie jako 15 minut lekcji testowej. Zazwyczaj jest to wystarczająco, aby omówić aspekty techniczne oraz omówić przykładowe zagadnienie.

Do zobaczenia na lekcji!