Ogłoszenia

Ekonomia

Monika

Korepetycje z EKONOMII MATEMATYCZNEJ ORAZ INNYCH PRZEDMIOTÓW...

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach - kierunek MATEMATYKA. oraz absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (dr nauk ekonomicznych). Z przyjemnością udzielę korepetycji z przedmi . . .

150 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem magistrem ekonomii I posiadam ponad 15 letnie doświad...

Jestem magistrem ekonomii I posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy w największych międzynarodowych korporacjach. . . .

80 zł
za 60 min

Maja

Mogę pomóc w przygotowaniu (napisaniu) różnych prac, prezent...

Mogę pomóc w przygotowaniu (napisaniu) różnych prac, prezentacji, opracowań z zakresu Ekon., Rachunkowości, Bankowości. . . .

40 zł
za 60 min

Maciek

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawsk...

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat prowadzę zajęcia ze studentami i udzielam korepetycji. Lubię uczyć i dobrze tłumaczę. . . .

70 zł
za 60 min

Marek

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy...

Witam :-) Korki i konsultacje oraz inne niestandardowe formy współpracy w godzinach od 13:00 do 19:00. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za rannym wstawaniem, jeśli dzwonisz d . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukow...

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukowych dla poniższych rodzajów pracy i analiz: - opracowania magisterskie - opracowania licencjackie - opracowania dyplomowe - referaty, artykuły, publi . . .

10 zł
za 60 min

Prace

Oferuje pomoc w napisaniu własnej pracy magisterskiej lub li...

Oferuje pomoc w napisaniu własnej pracy magisterskiej lub licencjackiej zainteresowane osoby proszę o kontakt: prace.waw@gmail.com . . .

2 zł
za 60 min

Marek

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, przygotowanie pedagogi...

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, przygotowanie pedagogiczne. Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu matematyki i fizyki uczniów i studentów. Poziom gimnazjum, liceum, przygotowanie do matury (polskiej, międz . . .

60 zł
za 60 min

Megg

Witam serdecznie, Oferuję pomoc i konsultacje w pisaniu prac...

Witam serdecznie, Oferuję pomoc i konsultacje w pisaniu prac z zakresu ekonomii i zarządzania. Specjalizuję się w ZZL (rekrutacja, szkolenia, selekcja..), oraz szeroko rozumianej Polityce Społecznej.Jeżeli chod . . .

20 zł
za 60 min

Piotr

Mikroekonomia oraz ekonomia matematyczna. Profesjonalna pomo...

Mikroekonomia oraz ekonomia matematyczna. Profesjonalna pomoc. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. . . .

40 zł
za 60 min