Cena / za 60 min 100 zł
Lekcje online Tak
Miasto Katowice
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Fizyka
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

fizyka, matematyka (skutecznie, intensywnie, niezwykle ciekawie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy, aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy wyposażyć Twój umysł w narzędzia, które umożliwią Ci zrealizować WŁASNE MARZENIA. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie zawsze przykra konieczność, a przywilej, który daje nam środki do tego by sięgać coraz dalej.

Ciekawi Cię jak wygląda nasz pomysł na realizację tego planu? I w zasadzie dlaczego miałby działać lepiej niż metody proponowane w szkole?

Umów się na bezpłatne spotkanie – pokażemy Ci naszą idę na edukację oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Wyślij nam sms z prośbą o kontakt (oddzwonimy najszybciej jak to możliwe) lub zadzwoń 502 045 590.

# W jakim zakresie możemy pomóc? 

    - FIZYKA 

    - FIZYKA (studia)

    - MATEMATYKA podstawa

    - MATEMATYKA rozszerzenie

    - ALGEBRA

    - ANALIZA MATEMATYCZNA

    - Przygotowanie do MATURY (cały materiał od podstaw)

# Jaka jest forma zajęć?

    - kursy (zazwyczaj spotkania 2h = 120min)

    - zajęcia indywidualne (do uzgodnienia)

# Jak wygląda to cenowo?

    w zależności od wybranej formy i zakresu zajęć ceny wahają się od 50zł do 120zł za godzinę

# Jak jest forma płatności?

    - gotówka, blik, lub przelew bankowy

    - rozliczenia po zajęciach lub raz w miesiącu

# Gdzie odbywają się zajęcia  

    - stacjonarnie w siedzibie firmy (Katowice, ul Warszawska) 

    - online

# Zaufaj naszemu doświadczeniu:

Osoba prowadząca zajęcia:

    • posiada ponad 13 lat praktyki w nauczaniu;

    • na studiach doktoranckich w Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych prowadziła ćwiczenia ze studentami z fizyki, pracowni fizycznej, informatyki, przedmiotów specjalistycznych (głównie opierających się na technikach próżniowych);

    • brała udział w programach UE, polegających na interaktywnej pracy z dziećmi i młodzieżą;

    • wygłaszała prelekcje na konferencjach naukowych;


-----------------------------------------------------------------------------

DLA ZAINTERESOWANYCH kilka dodatkowych informacji:


o naszej siedzibie - pełen komfort i wygoda:

Zajęcia prowadzone są w sali o bardzo pozytywnym klimacie wynikającym z architektury odrestaurowanego poddasza starej kamienicy. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy ponad 100m2 otwartej przestrzeni, nowoczesny sprzęt audiowizualny, EKSPRES do KAWY gotowy do użytku w każdym momencie, kuchenkę mikrofalową, HERBATĘ, filtrowaną wodę. Sala posiada klimatyzację, własną toaletę i zaplecze do prowadzenia eksperymentów pokazowych. Indywidualne stanowiska wyposażono w naprawdę WYGODNE fotele, piękne drewniane stoły zaopatrzone w lampkę i *ARTYKUŁY biurowe.*

o filozofii prowadzonych zajęć:


Podczas tworzenia nowych kursów, szkoleń, warsztatów czy prezentacji prawie zawsze przychodzi nam przedzierać się przez niesamowity gąszcz informacji oraz technologii. W dzisiejszym świecie jest ich naprawdę duuuuużo. Naszą pracę można obrazowo streścić w następujący sposób: bazując na wiedzy i doświadczeniu wytyczamy dla was najciekawsze z możliwych ścieżek, a następnie budujemy z nich OPTYMALNY PLAN PODRÓŻY.

Czyli jaki?

Cóż zarówno Wy jak i my chcemy, aby ta wyprawa zapadła wam głęboko w pamięć. Zaczniemy więc od podstaw. Na początku otrzymacie nasze materiały, porozmawiamy o tym jakimi technikami się uczyć, gdzie szukać dodatkowych informacji. Dowiemy się jakie są wasze zainteresowania, oraz jakie macie oczekiwania. Powtórzmy wszystkie matematyczne, fizyczne, programistyczne mechanizmy, którymi będziemy się później posługiwać. Dobrze PRZYGOTUJEMY się do drogi.

Następnie spacer będziemy miarowo zamieniać w marsz. Czasem będzie INTENSYWNIE – trzeba będzie się wspinać : ), ale ten trud zostanie wynagrodzony. My postaramy się przygotować super CIEKAWE przykłady, które pokażą jak zdobyta wiedza tłumaczy różne otaczające nas zjawiska, a wy zdobytą wiedzę będziecie już umieli wdrożyć w analizę myślową lub konkretne działanie.

Duży nacisk położymy na to, abyście mieli szansę sami odkrywać rozwiązania napotkanych problemów. Znamy to niesamowite uczucie towarzyszące wygranej walce (wdrapaniu się na szczyt góry). Nie chcemy wam go odbierać : ). NAUCZYMY was jak łączyć małe algorytmy w grupy, które często większość ciężkiej myślowej pracy zrobią za nas. Dołożymy wszelkich starań, aby spotkania były ciekawą przygodą. Do zobaczenia.


POZDRAWIAMY

Rocket Minds.