Ogłoszenia

Katowice

David

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker zaprasza na korepetycje. Wszystkie poziomy zaawansowania także zupełnie początkujący. Mówię po polsku.-) Mam 15 lat stażu jako lektor języka czeskiego w . . .

45 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Milena

Easy easy English 🇬🇧🇺🇸

Korepetycje angielski !!! Jestem młodą, energiczną doktorantką z wielką miłością do języka angielskiego. Miałam okazję doszlifować swój angielski na różnych wyjazdach językowych. Zajęcia staram . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony na...

Profesjonalna nauka języka chińskiego Bardzo doświadczony nauczyciel Przygotowania do egzaminów państwowych HSK nauczyciel akademicki , szkolny  10 lat doświadczenia . . .

60 zł
za 45 min

ZUZANNA

Kurs Powtórzeniowy do Egzaminu Ósmoklasisty - matematyka.zip

50 zł
za 60 min

Roderick

Absolwent Oxfordu i manager - zupełnie "na luzie" pomogę Ci poczuć się swobodnie z językiem angielskim.

Cześć! Jestem absolwentem Oxfordu i managerem z wieloletnim doświadczeniem międzynarodowym. Obecnie przebywam w Polsce. Pomaganie innym w nauce i rozwoju stało się moim hobby i daje mi dużą satysfakcję. W . . .

70 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z chemii on-line

Udziele korepetycji z chemii on-line. Pomagam rozwiązywać zadania, omawiam zagadnienia. Oferuje pomoc w przygotowaniu do testów i dodatkowe materiały :) Jestem bardzo cierpliwą osobą, zapraszam do kontaktu SMS . . .

25 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje nauka programów do prototypownia i projektowania aplikacji, systemów i stron

Czego możesz nauczyć się na zajęciach? obsługi programów z pakietu Adobe oraz Figmy projektowania stron internetowych i aplikacji tworzenia makiet i prototypów w jaki sposób można przeprowadzać badani . . .

50 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje z matematyki

Jestem inżynierem matematyki stosowanej. Udzielę korepetycji z matematyki (przygotowanie z bieżącego materiału, przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach, przygotowanie do egzaminów poprawkowych). P . . .

60 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje z j. angielskiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ślaskiego na kierunku- filologia angielska - specjalność język angielski w biznesie. Ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki - przygotowanie pedagogiczne. Posiada . . .

50 zł
za 60 min