Ogłoszenia

Katowice

Agnieszka

J. angielski- egzamin ósmoklasisty, Katowice, Siemianowice, Chorzów- inne miasta online.

Jestem   egzaminatorem i  nauczycielem dyplomowanym który ułatwi pokonanie językowych trudności oraz ominięcie egzaminacyjnych pułapek. Zapraszam również osoby z Siemianowic i Chorzowa. Jak najwy . . .

60 zł
za 60 min

Wojciech

Niekonwencjonalne Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Uczę z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem.

/Wolne terminy/ Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Jestem osobą, która uczy z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem. Z wykształcenia anglista, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych dosto . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Matematyka online - szkoła podstawowa i średnia (poziom podstawowy)

Cześć! Studiuję finanse i rachunkowość i zapraszam na zdalne korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawowych i średnich (poziom podstawowy) . Spotkania odbywają się online przez Skype. Wystawiam . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z angielskiego na każdym poziomie

Witam, Jestem nauczycielką języka angielskiego od ponad 10 lat i obecnie prowadzę zajęcia online.  Posiadam licencjat z Filologii Angielskiej a od 13 lat mieszkam w krajach anglojęzycznych. Posiadam wi . . .

40 zł
za 60 min

Patrycja

Ogarnij matmę bez spiny!

Przed Tobą  sprawdzian  lub  kartkówka  ?  Albo co gorsza -  egzamin  ? Pewnie trochę się obawiasz...? Świetnie się składa!  Pomogę Ci ogarnąć potrzebny materiał . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Korki z angola dla każdego...!:)

Angielski wcale nie jest taki trudny, wystarczy dobry humor i chęci !! Nazywam się Paulina i jestem studentką 3 roku na kierunku filologia angielska. Udzielam korepetycji od ponad roku w szkółce językowej w Ka . . .

35 zł
za 60 min

Tomasz

English for Business Katowice

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min

David

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker

JEZYK CZESKI PRZEZ SKYPE Czeski native speaker zaprasza na korepetycje. Wszystkie poziomy zaawansowania także zupełnie początkujący. Mówię po polsku.-) Mam 15 lat stażu jako lektor języka czeskiego w . . .

45 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Milena

Easy easy English ????

Korepetycje angielski !!! Jestem młodą, energiczną doktorantką z wielką miłością do języka angielskiego. Miałam okazję doszlifować swój angielski na różnych wyjazdach językowych. Zajęcia staram . . .

40 zł
za 60 min