Ogłoszenia

Katowice

Monika

korepetycje niemiecki

Najwyższej jakości lekcje języka niemieckiego prowadzone przez magistra germanistyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach n . . .

65 zł
za 60 min

Monika

Nauka gry na gitarze, ukulele, wiolonczeli, podstawy pianina, kształcenie słuchu

Działam na terenie Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Bytomia i okolic. Od września możliwość rozliczania fakturowego. Witam:) Jestem nauczycielem gry na wiolonczeli, gitarze, ukulele oraz z pods . . .

80 zł
za 50 min

Małgosia

Korepetycje logika dla Humanistów

Jestem asystentem z 21-letnim stażem. Nieustannie prowadzę zajęcia ze studentami,  a także praktykę prywatną w zakresie rozwiązywania zadań. W dobie pandemii  szczególnie zachęcam studentów do z . . .

120 zł
za 60 min

Wojciech

Niekonwencjonalne Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Uczę z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem.

/Wolne terminy/ Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Jestem osobą, która uczy z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem. Z wykształcenia anglista, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych dosto . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Matematyka online - szkoła podstawowa i średnia (poziom podstawowy)

Cześć! Studiuję finanse i rachunkowość i zapraszam na zdalne korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawowych i średnich (poziom podstawowy) . Spotkania odbywają się online przez Skype. Wystawiam . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z angielskiego na każdym poziomie

Witam, Jestem nauczycielką języka angielskiego od ponad 10 lat i obecnie prowadzę zajęcia online.  Posiadam licencjat z Filologii Angielskiej a od 13 lat mieszkam w krajach anglojęzycznych. Posiadam wi . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Ogarnij matmę bez spiny!

Przed Tobą  sprawdzian  lub  kartkówka  ?  Albo co gorsza -  egzamin  ? Pewnie trochę się obawiasz...? Świetnie się składa!  Pomogę Ci ogarnąć potrzebny materiał . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Korki z angola dla każdego...!:)

Angielski wcale nie jest taki trudny, wystarczy dobry humor i chęci !! Nazywam się Paulina i jestem studentką 3 roku na kierunku filologia angielska. Udzielam korepetycji od ponad roku w szkółce językowej w Ka . . .

35 zł
za 60 min

Tomasz

English for Business Katowice

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje język angielski ONLINE KONWERSACJE MATURA FCE A1-C1 PRACA WAKACJE

Witam, Oferuję naukę zarówno od podstaw (dorośli i młodzież), jak i dla bardziej zaawansowanych. Korepetycje odbywają się przez platformę Skype, w formie rozmowy audio. Zapewniam własne (w większości au . . .

45 zł
za 60 min