Ogłoszenia

Katowice

Łukasz

CHEMIA dla uczniów szkoły podstawowej i średniej (poziom podstawowy)

Prowadzę zajęcia z chemii pełne kreatywności i zaangażowania, zarówno online, jak i stacjonarnie. Moje metody nauczania to połączenie kolorowych, autorskich notatek, kart pracy. Stawiam na naukę w luźnej . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

FARMAKOLOGIA

Poprowadzę korepetycje z farmakologii Jesteś studentem medycyny, farmacji lub innego medycznego kierunku? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z farmakologii i opieki farmaceutycznej? Szukasz wsparcia w przyg . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

FARMAKOLOGIA i opieka farmaceutyczna

Poprowadzę korepetycje z farmakologii i opieki farmaceutycznej. Jesteś studentem farmacji, medycyny lub innego medycznego kierunku? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z farmakologii i opieki farmaceutycznej? . . .

80 zł
za 60 min

Nauczycielka

✅EGZAMINATORKA maturalna OKE✅NAUCZYCIELKA dypl✅ZŁOTY Orzeł Kształcenia 21, 22, 23❗️Wiedza nauczycielska,a nie studencka

NAJskuteczniejsze, elitarne korepetycje z BIOLOGII na Górnym Śląsku, Opolszczyźnie, jak i całej Polsce!  ☎️ 501-891-350 (poproszę o SMS koniecznie po godz. 22.00) Warto już teraz pomyśleć o 👉NOW . . .

0 zł
za 60 min

Rocket Minds

matematyka, fizyka - skutecznie, intensywnie, niezwykle ciekawie

100 zł
za 60 min

Rocket Minds

fizyka, matematyka (skutecznie, intensywnie, niezwykle ciekawie)

100 zł
za 60 min

Wojciech

Statystyka ?! Proszę bardzo.

Priorytetem w zajęciach jest przejrzyste, staranne wytłumaczenia przerabianego materiału. W sezonie 2023 wśród wśród klientów dominują studenci : UE Katowice, WSB Merito Chorzów Chcę aby uczeń . . .

150 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielką polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dos . . .

70 zł
za 45 min

Sylwia

Korepetycje technologia postaci leku, farmakologia, analiza leków

Witam serdecznie! Jestem magistrem dietetyki klinicznej oraz technikiem farmaceutycznym. Na co dzień pracuję w aptece ogólnodostępnej i chętnie udzielę korepetycji z przedmiotów obowiązujących na kierunku . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje język polski -matura/egzamin 8 klas

Jestem czynnym nauczycielem,ukończyłam Uniwersytet Śląski, a obecnie pracuję jako polonista w szkole podstawowej oraz szkole prywatnej przygotowując uczniów do matur w nowej formule. Oferuję pomoc w korekcie . . .

60 zł
za 60 min