Ogłoszenia

Katowice

Monika

Korepetycje język polski -matura/egzamin 8 klas

Jestem czynnym nauczycielem,ukończyłam Uniwersytet Śląski, a obecnie pracuję jako polonista w szkole podstawowej oraz szkole prywatnej przygotowując uczniów do matur w nowej formule. Oferuję pomoc w korekcie . . .

60 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Sandra

NAUKA JĘZYKA JAPONSKIEGO Z ABSOLWENTKĄ JAPONISTYKI!

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, oferuję zarówno indywidualne lekcje, dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zajęcia w grupie, dzięki którym możesz poznać innych pasjonatów japońskiego. Zajęci . . .

40 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielką polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dos . . .

70 zł
za 45 min

Klaudia

Korepetycje z biologii. Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu, nauczyciel akademicki

Serdecznie zapraszam uczniów szkół średnich oraz podstawowych na korepetycje z biologii. Jestem doktorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu studentów kierunku lekarskie . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Pomogę w nauce WŁOSKIEGO - egzaminy, gramatyka, OD ZERA | Ostatnie WOLNE terminy

Cześć! Jestem Monika i chętnie podzielę się wiedzą i pomogę Ci w nauce języka włoskiego. Podczas nauki wykazuję dużą dozę cierpliwości przy wyjaśnianiu różnych zagadnień, patrzę z punktu widzen . . .

50 zł
za 50 min

Wojciech

Statystyka ?! Proszę bardzo.

Priorytetem w zajęciach jest przejrzyste, staranne wytłumaczenia przerabianego materiału. W sezonie 2023 wśród wśród klientów dominują studenci : UE Katowice, WSB Merito Chorzów Chcę aby uczeń . . .

140 zł
za 60 min

Mikołaj

Matematyka Korepetycje Stacjonarnie/Online

Hej, jestem studentem 3 roku kierunku Lekarskiego. Korepetycjami zajmuje się od wielu lat, pomagając w przygotowaniach od kartkówek w szkole podstawowej, po maturę. Oferuję pomoc w w każdym zakresie do poziom . . .

60 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia personalizuję i d . . .

130 zł
za 60 min