Cena / za 60 min 100 zł
Lekcje online Tak
Miasto Otwock
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Fizyka
Zakres Szkoła podstawowa Szkoła średnia Matura Studia

Student Politechniki Warszawskiej pomoże z matematyką i fizyką

Cześć,

Jak wiemy obecna sytuacja wymaga od Nas pozostania w domach, jednak nie musi być to stracony czas, najbliższy okres możemy świetnie wykorzystać nadrabiając Twoje zaległości z fizyki/matematyki, lub przepracować następne tematy z tych działów.

Kilka słów o mnie:

Jestem studentem 4 roku na Politechnice Warszawskiej i z chęcią pomogę Ci zrozumieć zagadnienia z matematyki i fizyki na poziomie szkoły średniej a także podstawowej.Gdy sam byłem w liceum potrzebowałem sporo czasu i wysiłku aby zrozumieć zasady rządzące światem mat-fiz , dzięki temu dziś doskonale wiem czego Ty możesz nie rozumieć w tych przedmiotach i jak w łatwy sposób Ci je wytłumaczyć, ponieważ nie tak dawno temu sam byłem na Twoim miejscu i głowiłem się o co chodzi w funkcjach trygonometrycznych.

 Zajęcia mogą odbywać się:


  • u mnie (Warszawa - Wawer)

  • u Ciebie (dojazd w cenie)

  • ONLINE (jedyne czego potrzebujesz to Skype) - zajęcia prowadzę używając tabletu graficznego - widzisz wszystko co piszę dokładnie tak jakbym siedział obok

Jestem elastyczny jeśli chodzi o godziny zajęć, a także sposoby ich prowadzenia (np. pół na pół matematyka i fizyka), napisz do mnie, a na pewno się dogadamy ;)

Zapraszam do kontaktu:

tel: 736 860 902

Skype: live:.cid.4644fe6268568a8