Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Fizyka
Zakres Matura

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przywilej, który daje nam narzędzia pozwalające sięgać CORAZ DALEJ. Nieustannie pracujemy nad programem. Rozwijamy go i udoskonalamy tak abyśmy mogli w możliwie najprostszy sposób wyjaśnić Ci działanie nawet najbardziej zawiłych zagadnień. 


o Programie

Podczas tworzenia nowych kursów, szkoleń, warsztatów czy prezentacji prawie zawsze przychodzi nam przedzierać się przez niesamowity gąszcz informacji oraz technologii. W dzisiejszym świecie jest ich naprawdę duuuuużo. Naszą pracę można obrazowo streścić w następujący sposób: bazując na  wiedzy i doświadczeniu wytyczamy dla was najciekawsze z możliwych ścieżek, a następnie budujemy z nich OPTYMALNY PLAN PODRÓŻY. Czyli jaki? 

Cóż zarówno Wy jak i my chcemy, aby ta wyprawa zapadła wam głęboko w pamięć. Zaczniemy więc od podstaw. Na początku otrzymacie nasze materiały, porozmawiamy o tym jakimi technikami się uczyć, gdzie szukać dodatkowych informacji. Dowiemy się jakie są wasze zainteresowania, oraz jakie macie oczekiwania. Powtórzmy wszystkie matematyczne, fizyczne, programistyczne mechanizmy, którymi będziemy się później posługiwać. Dobrze PRZYGOTUJEMY się do drogi. 

Następnie spacer będziemy miarowo zamieniać w marsz. Czasem będzie INTENSYWNIE – trzeba będzie się wspinać : ), ale ten trud zostanie wynagrodzony. My postaramy się przygotować super CIEKAWE przykłady, które pokażą jak zdobyta wiedza tłumaczy różne otaczające nas zjawiska, a wy zdobytą wiedzę będziecie już umieli wdrożyć w analizę myślową lub konkretne działanie. 

Duży nacisk położymy na to, abyście mieli szansę sami odkrywać rozwiązania napotkanych problemów. Znamy to niesamowite uczucie towarzyszące wygranej walce (wdrapaniu się na szczyt góry). Nie chcemy wam go odbierać : ). NAUCZYMY was jak łączyć małe algorytmy w grupy, które często większość ciężkiej myślowej pracy zrobią za nas. Dołożymy wszelkich starań, aby spotkania były ciekawą przygodą. Do zobaczenia. 
o Kursach (dokładne informacje dotyczące kursów udzielamy telefonicznie)

W obecnej chwili mamy do zaoferowania dwa kursy maturalne

   > kurs FIZYKI 

   > kurs MATEMATYKI (podstawa) 

cena: 100zł / 2h  (oszczędzasz 50zł na jednych zajęciach względem zajęć indywidualnych )

Zajęcia indywidualne ( 75zł / 1h )

w przygotowaniu: 

> kurs PROGRAMOWANIA (język JavaScript) 

> PROGRAMOWANIE DLA NAJMŁODSZYCH (programowanie blokowe gier i mini aplikacji w programie scratch). 


Miejsce zajęć - Pełen komfort i wygoda

Zajęcia prowadzone są w sali o bardzo pozytywnym klimacie wynikającym z architektury odrestaurowanego poddasza starej kamienicy. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy ponad 100m2 otwartej przestrzeni, nowoczesny sprzęt audiowizualny, EKSPRES do KAWY gotowy do użytku w każdym momencie, HERBATĘ, filtrowaną wodę. Sala posiada klimatyzację, własną toaletę i zaplecze do prowadzenia eksperymentów pokazowych. Indywidualne stanowiska wyposażono w naprawdę WYGODNE fotele, piękne drewniane stoły zaopatrzone w lampkę i ARTYKUŁY biurowe oraz KOMPUTER.
Zaufaj naszemu doświadczeniu:
Osoba prowadząca zajęcia:
    • posiada ponad 12 lat praktyki w nauczaniu;
    • na studiach doktoranckich w Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych prowadziła ćwiczenia ze studentami z fizyki, pracowni fizycznej, informatyki, przedmiotów specjalistycznych (głównie opierających się na technikach próżniowych);
    • brała udział w programach UE, polegających na interaktywnej pracy z dziećmi i młodzieżą;
    • wygłaszała prelekcje na konferencjach naukowych; 
POZDRAWIAMY 

Rocket Minds