Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

NAUKA: 3DS MAX / V-RAY / CORONA / ARCHICAD / ARTLANTIS - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE - CAŁY KRAJ

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1!  Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje p . . .

67 zł
za 45 min

Szymon

Grafika 3D/ Game Dev

Zajęcia przygotowane z myślą o tych którzy chcą spróbować swoich sił w branży gier komputerowych. W zależności od zainteresowań ucznia pozwolą zbudować własny kawałek terenu,postać lub inny przedmio . . .

70 zł
za 60 min

Gabriela

Rhinoceros i Vray, wizualizacje i modelowanie 3D

RHINOCEROS I V-RAY , wizualizacje i modelowanie 3D Hej ;) Niezależnie od tego, czy jesteś dopiero na początku swojej nauki programu i masz problemy z podstawami interfejsu, potrzebujesz pomocy w przygotowaniu . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Łódź Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! ☆ Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje projekty . . .

69 zł
za 45 min

Artur

C++, Python, Direct3D, OpenGL, Blender

Korzystając z moich lekcji, swobodnie opanujesz materiał, który potrzebujesz przyswoić. Jeśli zmagasz się z konkretnym problemem, pokażę Ci jak go rozwiązać. Nie ważne czy potrzebujesz pomocy, żeby zalic . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z Blendera, grafika 3D i animacja

Cześć, Prowadzę zajęcia on-line z grafiki 3D i animacji w programie Blender. Od zupełnych podstaw po bardziej zaawansowane techniki. Umówmy się na darmowe spotkanie na Skypie, w celu omówienia, co już pot . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Grafika Komputerowa

Hej! Nazywam się Martyna i obecnie jestem studentką Zarządzania Kreatywnego. Ukończyłam studia na kierunku Grafika na Uniwersytecie SWPS. Pracowałam w firmach graficznych i z wielką chęcią pomogę Ci rozwin . . .

80 zł
za 60 min

Kamil

Grafika komputerowa

Nauczę Cię projektowania grafiki komputerowej od zera do bohatera. Projektowanie stron internetowych, aplikacji czy grafik do social media nie będzie dla Ciebie problemem. Pokażę Ci jak wygląda rynek IT w Polsc . . .

60 zł
za 60 min

Dominik

Grafika inżynierska - obsługa programu CAD Autodesk Inventor

Korepetycje z obsługi programu Inventor dla osób w każdym wieku! Jesteś studetem/studentką? Majsterkowiczem/majsterkowiczką? Młodym wynalazcą/wynalazczynią? Chcesz nauczyć się programu do modelowania 3D i . . .

60 zł
za 60 min