Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

NAUKA: 3DS MAX / V-RAY / CORONA / ARCHICAD / ARTLANTIS - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE - CAŁY KRAJ

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1!  Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje p . . .

67 zł
za 45 min

Martyna

Grafika Komputerowa

Hej! Nazywam się Martyna i obecnie jestem studentką Zarządzania Kreatywnego. Ukończyłam studia na kierunku Grafika na Uniwersytecie SWPS. Pracowałam w firmach graficznych i z wielką chęcią pomogę Ci rozwin . . .

80 zł
za 60 min

Kamil

Grafika komputerowa

Nauczę Cię projektowania grafiki komputerowej od zera do bohatera. Projektowanie stron internetowych, aplikacji czy grafik do social media nie będzie dla Ciebie problemem. Pokażę Ci jak wygląda rynek IT w Polsc . . .

60 zł
za 60 min

Kamila

Nauka i korepetycje z zakresu UX i UI designu oraz programów do prototypownia i projektowania (adobe, figma)

Czego możesz nauczyć się na zajęciach? obsługi programów z pakietu Adobe oraz Figmy projektowania stron internetowych i aplikacji tworzenia makiet i prototypów w jaki sposób można przeprowadzać bada . . .

70 zł
za 60 min

Dominik

Grafika inżynierska - obsługa programu CAD Autodesk Inventor

Korepetycje z obsługi programu Inventor dla osób w każdym wieku! Jesteś studetem/studentką? Majsterkowiczem/majsterkowiczką? Młodym wynalazcą/wynalazczynią? Chcesz nauczyć się programu do modelowania 3D i . . .

60 zł
za 60 min

Paweł

Grafika komputerowa / Adobe Photoshop / Inne

Cześć! Oferuję korepetycje, szkolenie od podstaw, wskazówki z dziedziny grafiki komputerowej dla osób początkujących. Grafika towarzyszy mi od kilkunastu lat, w tym czasie tworzyłem różne projekty najpie . . .

70 zł
za 60 min

Dariusz

Korepetycje z grafiki komputerowej

Jestem grafikiem komputerowym z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Współpracuję z wieloma agencjami reklamowymi. Prowadzę również szkolenia indywidualne i grupowe z programów graficznych: - Photoshop . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA - grafika 2D/3D- Pracownia Twórcza

Wierzymy, że twórcze i kreatywne myślenie w największym stopniu wzbogacają osobowość człowieka. Rozwijajamy wyobraźnię, zdolności motoryczne,  pozwalamy wyładować emocje.  W naszej pracown . . .

15 zł
za 60 min

Aleksandra

Kurs Adobe Photoshop i Illustrator pod okiem specjalisty O...

Kurs Adobe Photoshop i Illustrator pod okiem specjalisty Oferta: Kurs obsługi programu Adobe Photoshop lub/i Adobe Illustrator na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Plan zajęć jest spersonalizowany i dopasowa . . .

50 zł
za 60 min