Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Tomasz

Łódź Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! ☆ Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje projekty . . .

69 zł
za 45 min

Tomasz

NAUKA: 3DS MAX / V-RAY / CORONA / ARCHICAD / ARTLANTIS - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE - CAŁY KRAJ

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1!  Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje p . . .

67 zł
za 45 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

Grafika komputerowa od podstaw

Jeżeli chcesz poznać programy graficzne i swobodnie się w nich poruszać, z chęcią pomogę!  Pomogę Ci dowiedzieć się na temat grafiki troszkę więcej i swobodnie tworzyć i wyrażać się w swoich pr . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z Grafiki komputerowej dla każdego. Przygotowuje też na egzaminy na ASP / UAP.

Zakres nauczania ustalamy indywidualnie  na pierwszym spotkaniu z uwzględnieniem Twoich potrzeb  oraz umiejętności. Moja metoda nauczania   to wiedza teoretyczna ale przede wszystkim praktyka&nb . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Adobe Illustrator/ Photoshop/ grafika

Dzień dobry :) Jestem studentką ASP w Katowicach na kierunku Projektowania Graficznego i oferuję korepetycje w zakresie programów Adobe (Photoshop, Illustrator), ale też podstaw projektowania, typografii dla . . .

40 zł
za 60 min

Kamil

Grafika 2D/3D - Game Design

Cześć! Jestem absolwentem kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna ze specjalnością Projektowanie Gier Komputerowych. Grafiką 2D i 3D zajmuję się od 6 lat. Zajęcia skierowane są głównie w st . . .

60 zł
za 60 min

Beata

Grafika artystyczna ( warsztatowa ) , Mińsk Mazowiecki

Grafika artystyczna ( warsztatowa ) - techniki i zabawy graficzne Nauka technik graficznych takich jak: druk strukturalny, monotypia, druk wklęsły i wypukły, stemplowanie. Wybrane techniki graficzne różnią . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Photoshop, Illustrator, InDesign

Korepetycje Photoshop, Illustrator, InDesign. Tel: 469896750 Od wielu lat pracuję na tych programach, dlatego znam je od strony praktycznej.  . . .

65 zł
za 60 min

Szymon

Grafika 3D/ Game Dev

Zajęcia przygotowane z myślą o tych którzy chcą spróbować swoich sił w branży gier komputerowych. W zależności od zainteresowań ucznia pozwolą zbudować własny kawałek terenu,postać lub inny przedmio . . .

70 zł
za 60 min