Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Róża

Adobe Photoshop/Adobe Lightroom od podstaw

Podstawy obróbki fotograficznej + elementy grafiki komputerowej.  Adobe Photoshop/Lightroom/Bridge/Camera Raw  Zajęcia indywidualne i grupowe. Omówimy m.in.: - Podstawowa obróbka obrazu (poprawn . . .

100 zł
za 60 min

Tomasz

Łódź Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! ☆ Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje projekty . . .

89 zł
za 45 min

Tomasz

NAUKA: 3DS MAX / V-RAY / CORONA / ARCHICAD / ARTLANTIS - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE - CAŁY KRAJ

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1!  Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje pro . . .

89 zł
za 45 min

Martyna

Korepetycje z programów Adobe oraz Procreate

Jeśli chcesz zacząć przygodę z projektowaniem do dobrze trawiłaś/eś Przyjmę pod swoje skrzydła osobę która dopiero zaczyna przygodę z Projektowaniem Graficznym oraz Digital Painting  jestem osobą . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Adobe Illustrator/ Photoshop/ grafika

Dzień dobry :) Jestem studentką ASP w Katowicach na kierunku Projektowania Graficznego i oferuję korepetycje w zakresie programów Adobe (Photoshop, Illustrator), ale też podstaw projektowania, typografii dla . . .

80 zł
za 60 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje i szkolenia Canva dla dzieci i dorosłych

Nauka Photoshopa, Illustartora czy innych programów graficznych Cię przerasta, a chcesz projektować piękne ulotki, plakaty, zaproszenia, prezentacje, posty na media społecznościowe, czy CV? To świetnie t . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

Grafika komputerowa - nauka z sukcesami

Dzień dobry, Pomoc również po zajęciach. Pierwsze spotkanie za darmo - umów lekcję już teraz! Prowadzę zajęcia już od wielu lat. Mam doświadczenie w kwestii merytorycznej, ale również aspektów pode . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Korki z Photoshopa i spółki

Cześć! Pomogę Ci zrozumieć programy Adobe od podstaw, pokażę narzędzia, triki, skróty, a potem okaże się, że znasz już te programy na zaawansowanym poziomie. :D Osobiście jestem dostępna na terenie G . . .

65 zł
za 60 min

Maria

Nauka projektowania graficznego

Udzielam lekcji projektowania graficznego z użyciem programów Adobe (Photoshop, Illustrator, AfterEffects) oraz Figmy.  Zakres i tematyka dopasowane indywidualnie. . . .

100 zł
za 60 min