Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Kamil

Dzieki wieloletniemu doswiadczeniu korepetytora zapewniam 10...

Dzieki wieloletniemu doswiadczeniu korepetytora zapewniam 1000% skutecznosc . . .

30 zł
za 60 min

Janusz

Jestem zawodowym Grafikiem i Technikiem Informatyki. Korep...

Jestem zawodowym Grafikiem i Technikiem Informatyki. Korepetycje i pomoc prace zaliczenia od podstawowego do bardzo zaawansowanego poziomu w następujących programach: Archicad. 3d max. After effect. Corel. Photo . . .

29 zł
za 60 min

Michał

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze spec...

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze specjalizacją grafiki komputerowej.Chętnie udzielę korepetycji, przeprowadzę kursy, szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera, Internetu oraz z zakr . . .

50 zł
za 60 min

Patryk

Jeśli marzysz o pracy w zawodzie grafika, nie wiesz od czego...

Jeśli marzysz o pracy w zawodzie grafika, nie wiesz od czego zacząć, potrzebujesz uzupełnienia informacji to idealnie trafiłeś. Nazywam się Patryk Górski i jestem grafikiem, który pasjonuje się tym co robi. . . .

40 zł
za 60 min

Bożena

Korepetycje dla początkujących, zaawansowanych i pasjonatów....

Korepetycje dla początkujących, zaawansowanych i pasjonatów. Także dla najmłodszych - 7 lat. Grafika komputerowa, rastrowa, wektorowa i 3D . Inkscape, GIMP, Pov Ray, Corel, elementy projektowania domów i wnętr . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycję w zakresie programu Cinema 4D w zakresie podstaw...

Korepetycję w zakresie programu Cinema 4D w zakresie podstawowym lub zaawansowanym. Miejsce nie ma znaczenia ważne, aby był program (wersja nie ma znaczenia) i PC/Mac. Oferta dla każdego kto chciałby się nauczy . . .

45 zł
za 60 min

Jotka

KURS RETUSZOWANIA FOTOGRAFII dla fotografów amatorów. 2 częś...

KURS RETUSZOWANIA FOTOGRAFII dla fotografów amatorów. 2 części, 12 godzin, w formie INDYWIDUALNYCH KOREPETYCJI!!! Kurs będzie się odbywać u mnie w mieszkaniu, w śródmieściu. Należy mieć ze sobą: - notat . . .

33 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje z programu 3D Rhinoceros CAD + Maxwell render, M...

Korepetycje z programu 3D Rhinoceros CAD + Maxwell render, Modelowanie, Ustawianie Świateł, Teksturowanie, Rendering. Przygotowanie pod Druk 3D, frezowanie CNC. Korepetycje na każdym poziomie zaawansowania. Miejs . . .

55 zł
za 60 min

Piotr

Jesteś początkującym lub średnio-zaawansowanym fotografem/gr...

Jesteś początkującym lub średnio-zaawansowanym fotografem/grafikiem i chciałbyś podciągnąć swoje umiejętności? Jestem doświadczonym instruktorem fotografii i programów graficznych, z wieloletnim doświad . . .

30 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA - grafika 2D/3D- Pracownia Twórcza

Wierzymy, że twórcze i kreatywne myślenie w największym stopniu wzbogacają osobowość człowieka. Rozwijajamy wyobraźnię, zdolności motoryczne,  pozwalamy wyładować emocje.  W naszej pracown . . .

15 zł
za 60 min