Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce U ucznia
Przedmiot Historia
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

korepetycje z Historii oraz Języka łacińskiego

Jestem korepetytorem historii oraz języka łacińskiego. W ramach swojej pracy przygotowuje uczniów zarówno do egzaminu maturalnego jaki i bieżących lekcji (sprawdziany, kartkówki). Udzielam również lekcji języka łacińskiego dla studentów.

Prowadzę zajęcia online poprzez komunikatory ( Skype, Discord, Teams etc.), które wybierze sobie uczeń wedle swoich potrzeb. Jeżeli chodzi o lekcję stacjonarne, to mogą się one odbyć poprzez mój dojazd do ucznia, ale niestety tylko na terenie Krakowa. Zachęcam przy tym do lekcji online, które w obecnej formule pozwalają na równie skuteczną i atrakcyjną naukę.

Korzystam ze szerokiej gamy metod i materiałów dydaktycznych, które pozwalają przekazać uczniowi wiedzę w sposób dla niego jak najbardziej atrakcyjny i przejrzysty. Podczas pracy przygotowawczej do matury lub egzaminu ósmoklasisty biorę nacisk na kluczowe elementy, które pozwalają uczniowi uzyskać jak najwyższy wynik. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, bo wiem, że każdy z nich inaczej przyswaja wiedzę i wymaga określonych metod pracy. Przy tym, dbam także o dobrą atmosferę podczas zajęć, aby uczeń "nie męczył się" podczas nich, a z chęcią chłonął potrzebną mu wiedzę.

Jestem studentem piątego roku Historii, oraz trzeciego roku Filologii klasycznej o specjalizacji pedagogicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Do zobaczenia!