Ogłoszenia

Historia

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Doktorant historii prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego pomaga uzyskać satysfakcjonujący wynik maturalny z historii.

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnic . . .

90 zł
za 90 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2022) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

85 zł
za 45 min

Fabian

KOREPETYCJE HISTORIA

Udzielę korepetycji z historii. Proszę o kontakt 513740175 . . .

35 zł
za 45 min

Robert

Korepetycje historia - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z historią? W takim razie świetnie trafiłeś! Historię uważam za niezwykle interesujący przedmiot, a możliwość pomocy . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z historii. Co oferujemy? Belfer . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

Korepetycje z historii – online i stacjonarnie (Radomsko)

Cześć, mam na imię Marcin i od lat udzielam korepetycji w ramach dwóch przedmiotów – języka polskiego i historii. Obsługuję zakres materiału od szkoły podstawowej, przez szkołę średnią, aż po studia . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z historii i WOSu

Oferuję korepetycje z przedmiotów historia i wos w zakresie od szkoły podstawowej do matury . . .

40 zł
za 60 min