Ogłoszenia

Historia

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Doktorant historii prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego pomaga uzyskać satysfakcjonujący wynik maturalny z historii.

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnic . . .

90 zł
za 90 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2022) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do: * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki humani . . .

95 zł
za 45 min

Anna

Historia

Od dzieciństwa pasjonowałam się historią. Na co dzień pracuję w edukacji wczesnoszkolnej, 5 lat temu ukończyłam studia podyplomowe w zakresie nauczania historii.  . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje dla klas 1-8 szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Witam. Jestem uczennicą trzeciej klasy szkoły ponadpodstawowej. Z miłą chęcią udzielę korepetycji dzieciom z klas 1-8 szkoły podstawowej lub pomogę z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty z języka polsk . . .

40 zł
za 60 min

Aleksander

Korepetycje z historii

Udzielę korepetycji z historii na poziomie gimnazjalny, licealnym oraz pomogę w przygotowaniu do matury. Korepetycji udzielam u siebie w domu, ponieważ pomaga to ograniczyć ilość rozpraszających dziecko bodź . . .

50 zł
za 60 min

Marlena

korepetycje z historii na każdym poziomie

Witam, jestem nauczycielem historii w liceum, od kilku lat przygotowuję uczniów do matury. Lekcje prowadzę na platformie Teams. Przesyłam uczniom notatki z zajęć i inne materiały pomocne do nauki. Lekcje pro . . .

40 zł
za 60 min