Ogłoszenia

Historia

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 19-letnim doświadczeniem korepetytora, autor zbiorów zadań maturalnych i publikacji historycznych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. UWAGA! Możliwe są za . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

solidne przygotowanie do matury, zapewniam własne materiały ...

solidne przygotowanie do matury, zapewniam własne materiały autorskie . . .

70 zł
za 45 min

Kinga

Szukasz korepetytora i nie wiesz, jak znaleźć kogoś SPRAWDZONEGO?

Szukasz korepetytora z historii i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam! Współpracuje . . .

90 zł
za 60 min

Ismena

eKOREPETYCJE Z HISTORII!

📢 Ogłoszenie:  eKorepetycje z Historii! Odkryj tajemnice historii poprzez angażujące i spersonalizowane zajęcia online! Pomogę Ci w łatwy i szybki sposób nauczyć się bieżącego materiału oraz pr . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

Historia. Korepetycje dla kandydatów na kierunki humanistyczne :prawo,dziennikarstwo i nauki pokrewne

Oferuję przygotowanie do matury rozszerzonej (Egzaminator Komisji Krakowskiej z Historii i WOS)z dziedziny historii dla kandydatów na kierunki humanistyczne wyższych uczelni .Jestem magistrem historii ,absolwente . . .

120 zł
za 60 min

Grzesiek

Oferuję korepetycje z historii

Dzień Dobry Oferuję korepetycje z Historii na poziomie podstawowym i licealnym. Mogę pomóc w przygotowaniach do sprawdzianów, kartkówek i matury. Ukończyłem studia na poziomie magisterskim o kierunku histo . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje-język polski/ Historia - 7/8 klasa/liceum - studia prawnicze /historyczne

Przygotowuję do matury/egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i historii. Oferuję również bieżącą pomoc w nauce, pracach domowych i pisaniu wypracowań. Preferuję zajęcia w formie stacjonarnej z dojazde . . .

60 zł
za 90 min

Matematikon

KOREPETYCJE HISTORIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji. Indywidualne korepetycje z historii , języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki, geografii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE. Potwierdzona najwyższa zdawaln . . .

87 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z Historii

Oferuję elastyczne podejście dostosowane do wymagań i sposobu nauki ucznia wspomagane materiałami dydaktycznymi. . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

Profesjonalne przygotowanie do MATURY z HISTORII

Nauczycielka liceum. Zaprasza na korepetycje z [* HISTORII - przygotowanie do MATURY 2024, 2025*] Zajęcia indywidualne (online na żywo na platformie Zoom, Meet i stacjonarnie) Jak pracuję? Praca na arkus . . .

100 zł
za 60 min