Ogłoszenia

Historia

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR KRAKÓW

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się przygoto . . .

65 zł
za 45 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Daniel

Absolwent prawa i aplikant radcowski udzieli korepetycji i p...

Absolwent prawa i aplikant radcowski udzieli korepetycji i przygotuje do matury z historii i WOSu. Historia oraz historia prawa to moja wielka pasja, którą regularnie rozwijam. Brałem udział w licznych olimpiada . . .

30 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Piotr

Absolwent prawa zaprasza na indywidualne korepetycje z histo...

Absolwent prawa zaprasza na indywidualne korepetycje z historii. Zapewniam profesjonalne podejście do zajęć oraz pełne zaangażowanie w osiągnięcie zamierzonego przez ucznia celu. Pomoc w bieżących problemach . . .

40 zł
za 60 min

Aneta

Witam serdecznie, jestem świeżo upieczoną absolwentką jedne...

Witam serdecznie, jestem świeżo upieczoną absolwentką jednego z warszawskich liceów. Korepetycji z historii udzielam od 2 lat. Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego oraz matury na poziomie podstawowym (komple . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Jestem studenką kierunknu ekonomicznego, po liceum o profilu...

Jestem studenką kierunknu ekonomicznego, po liceum o profilu społeczno - prawnym z doświadczeniem historycznym oraz debatanckim. . . .

20 zł
za 60 min

Damian

Uczyłem synów i córki polskich celebrytów i biznesmenów, pro...

Uczyłem synów i córki polskich celebrytów i biznesmenów, prowadzę autorskie zajęcia dla olimpijczyków w jednym z warszawskich liceów. Sam byłem laureatem 3 olimpiad przedmiotowych a obecnie studiuję na pre . . .

55 zł
za 60 min

Maja

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielani...

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji ze wszystkich przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum , także z "trudnymi przypadkami" oraz z osobami z dysleksją i z . . .

20 zł
za 60 min

Rafał

Udzielam również korepetycji z wos, stosunków międzynarodowy...

Udzielam również korepetycji z wos, stosunków międzynarodowych, politologii. . . .

25 zł
za 60 min