Ogłoszenia

Historia

Marlena

matura z historii na 100 %

Witam, jestem nauczycielem historii w liceum, od kilku lat przygotowuję uczniów do matury. Lekcje prowadzę na platformie Teams. Wyświetlam uczniom prezentacje, mapy i inne materiały potrzebne do zajęć. Wysył . . .

60 zł
za 60 min

Bartłomiej

Korepetycje z historii! Wrocław lub forma zdalna na Skype.

Cześć! Nazywam się Bartek, rok temu pisałem mature z historii na której uzyskałem wynik 92 %, WoS, który przydaje się czasem podczas nauki do matury z historii napisałem na 80 %. Prowadzę Instagrama na kt . . .

50 zł
za 60 min

Szymon Król

korepetycje z Historii oraz Języka łacińskiego

Jestem korepetytorem historii oraz języka łacińskiego. W ramach swojej pracy przygotowuje uczniów zarówno do egzaminu maturalnego jaki i bieżących lekcji (sprawdziany, kartkówki). Udzielam również lekcji j . . .

50 zł
za 60 min

Kamil

Do egzaminu zawodowego oraz historia i wos

Witam serdecznie pomogę się przygotować do egzaminu technika żywienia i usług gastronomicznych pomogę w zadaniach oraz testach kontakt email kamilwelnicki811@interia.pl . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Doktorant historii prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego pomaga uzyskać satysfakcjonujący wynik maturalny z historii.

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnic . . .

110 zł
za 90 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

80 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do: * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki humani . . .

95 zł
za 45 min