Ogłoszenia

Historia

Matematikon

KOREPETYCJE HISTORIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji. Indywidualne korepetycje z historii , języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki, geografii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE. Potwierdzona najwyższa zdawaln . . .

87 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z Historii

Oferuję elastyczne podejście dostosowane do wymagań i sposobu nauki ucznia wspomagane materiałami dydaktycznymi. . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

Profesjonalne przygotowanie do MATURY z HISTORII

Nauczycielka liceum. Zaprasza na korepetycje z [* HISTORII - przygotowanie do MATURY 2024, 2025*] Zajęcia indywidualne (online na żywo na platformie Zoom, Meet i stacjonarnie) Jak pracuję? Praca na arkus . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 18-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. UWAGA! Możliwe s . . .

90 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje historia wos online MATURA 2024 EGZAMINATOR OKE

Matura tuż, tuż, a Ty się obawiasz, że nie zdążysz przerobić całego materiału? Bardzo dobrze trafiłeś! Mam dla Ciebie specjalne zajęcia które przygotuje Cię do Matury z Wosu lub historii. Jestem nauc . . .

75 zł
za 60 min

Krzysztof

Profesjonalne korepetycje historia Nadrabianie zaległości. Ekspresowe przygotowanie do matury

Zapraszam zarówno na zajęcia online, jak i lekcje stacjonarne. Posiadam duże doświadczenie. Pracowałem zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy celowali w najlepsze i najbardziej oblegane kierunki studiów j . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

przygotowanie do matury

W 2002 roku ukończyłem historię na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie historii nauczycielskiej. Z przyjemnością i zaangażowaniem przygotuję ucznia/uczennicę do matury z historii. Postaram się zainteresow . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje z historii oraz przygotowanie do wojewódzkiego konkursu przedmiotowego.

     Czy znacie historię o tym jak dwunastu Polaków zdobyło samotnie Sztokholm? Albo dlaczego jest spora szansa, że wielu z nas ma jednego wspólnego bardzo sławnego przodka?     . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do: * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki huma . . .

95 zł
za 45 min

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min