Ogłoszenia

Historia

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR KRAKÓW

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się przygoto . . .

65 zł
za 45 min

Robert

Historia - skuteczne zajęcia

Skuteczne i efektywne korepetycje Indywidualny plan pracy z każdym uczniem Doktorant UAM . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Historia na bdb

Doktorant UWr udzieli korepetycji Kilka lat doświadczenia, liczne sukcesy moich podopiecznych . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Historia na 6

Szeroki zakres zajęć – od nadrabiania zaległości po przygotowania do olimpiad. Wieloletnie doświadczenie Doktorant UG . . .

60 zł
za 60 min

Maksymilian

Korepetycje - Historia - ZDALNIE - Skype, ...

Dzień dobry, Udzielam korepetycji z historii i j. polskiego w zakresie materiału szkoły podstawowej i średniej. Chętnie pomogę w powtórkach materiału do egzaminów, w tym do matury. Proponuję zajęcia on . . .

35 zł
za 60 min

Igor

Korepetycje z historii na terenie Bielska-Białej i okolic

Jestem studentem 2-ego roku międzynarodowych stosunków gospodarczych na uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Mam 3-letnie doświadczenie w udzielania korepetycji. Służę wiedzą z historii z zakresu szkoły po . . .

40 zł
za 60 min

Samuel

Korepetycje z historii

Oferuję korepetycje z historii, języka polskiego oraz WOS-u. Moja pomoc w nauce wyżej wymienionych przedmiotów sprowadza się zarówno do powtarzania oraz wyjaśniania materiału szkolnego, jak również udz . . .

50 zł
za 60 min

Anita

Korepetycje z historii

Oferuję korepetycje z historii z zakresu szkoły podstawowej. Dzięki poszerzonej wiedzy, jaką zdobywam będąc w klasie z rozszerzeniami humanistycznymi z łatwością wytłumaczę trudne zagadnienia. Z egzaminu . . .

30 zł
za 50 min

Karina

Ciekawe lekcje historii

Witam!  Twoje dziecko ma problem z historią? Zapamiętywanie da oraz wydarzeń to dla was katorga? Zapraszam! W przyjemny i skuteczny sposób przekaże Twojemu dziecku kompendium wiedzy z historii, bawiąc si . . .

40 zł
za 60 min