Ogłoszenia

Historia

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR KRAKÓW

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się przygoto . . .

65 zł
za 45 min

Wiktoria

Pomoc w nauce/ korepetycje

Z ogromną przyjemnością pokażę Twojemu dziecku, że nauka nie jest straszna, a nawet może być przyjemna! Jestem studentką trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna na U . . .

40 zł
za 60 min

Maja

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów.

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Najlepszy historyk w mieście

Udzielę korepetycji z pięknego przedmiotu jakim jest historia na poziomie szkoły podstawowej bądź szkoły średniej, a w szczególności pomogę maturzystom przy zadaniach maturalnych dzięki którym matura z h . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje na terenie Piekar śląskich oraz Bytomia

Hej. Mam na imię Kamila i udzielam korepetycji z: J.Polskiego Wosu Historii Każda pierwsza lekcja jest darmowa. Polega ona na: Poznaniu ucznia Przygotowaniu sposobu indywidualnego nauczania Odpowiadaniu na . . .

30 zł
za 60 min

Gabriela

Korepetycje historia

35 zł
za 60 min

Zuza

Korepetycje z historii

Udzielę korepetycji z historii dla klas podstawowych, gimnazjum i liceum. Jestem absolwentka liceum ogólnokształcącego z rozszerzonym językiem polskim, językiem angielskim i historią. Zdawałam na maturze his . . .

40 zł
za 60 min