Ogłoszenia

Historia

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR KRAKÓW

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się przygoto . . .

65 zł
za 45 min

Remigiusz

Student UJ udzieli korepetycji z historii, także ONLINE

Studiuję historię na Uniwersytecie Jagiellońskim (I rok SUM, specjalizacja nauczycielska). Udzielam korepetycji z historii i WOSu. Chętnie pomogę we wszelkich nurtujących zagadnieniach na każdym etapie eduka . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje Historia/Historia sztuki/Wos/Geografia

Zajęcia z zakresu historii lub historii sztuki (jak również z WOS), powtórzeniowe, poprawkowe, maturalne. Przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych, konkursów, sprawdzianów (mam na swoim koncie wielu l . . .

50 zł
za 60 min

Ania

Korepetycje/zajęcia dodatkowe z historii

Oferuję korepetycje z historii od 4 klasy szkoły podstawowej do 1 klasy liceum. Jestem finalistką konkursu kuratoryjnego z historii oraz uczennicą klasy z maturą międzynarodową w 33 LO Dwujęzycznym im. M. Ko . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Nowość! Korepetycje z historii Polski i świata z użyciem technologi Touch-TV 703'. Uczeń na pewno zapamięta tę lekcję.

Witam;) Trochę o mnie..z wykształcenia jestem magistrem studiów na wydziale humanistycznym, kierunek stosunki międzynarodowe ze specjalizacją politologia oraz nauczycielem języka polskiego z zamiłowania poet . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje z historii dla szkół podstawowych i gimnazjum

Witam. Nazywam się Kacper i jestem pasjonatem historii. Potrafię w bardzo dobry sposób przedstawić wiedzę historyczną. Mogę pomóc w lekcjach i przygotowaniu do egzaminów, ale również mogę pomóc w posze . . .

25 zł
za 60 min

Bartek

Historia - BEZPŁATNE korepetycje online

Uwaga! Uwaga! Uczniowie szkół podstawowych! Pomożemy Wam w zrozumieniu zagadnień, w nauce, przygotowaniu do poprawy ocen oraz w odrabianiu lekcji (ALE NIE ZA WAS!! ) z następujących przedmiotów: - ma . . .

0 zł
za 45 min

Ola

Korepetycje z historii, szkoła podstawowa, gimnazjum

Witam,  Nazywam się Ola, jestem tegoroczną maturzystką i absolwentką klasy prawniczej 1 Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Uczęszczałam do klasy z rozszerzonym, wielogodzinnym programem nauczania . . .

25 zł
za 60 min

Rafał

Zdalne nauczanie z historii, WOS-u i filozofii. Pomoc w zadaniach.

Jestem nauczycielem i doktorantem na IH UWr. Obszarem wiedzy, z którego udzielam korepetycji to: historia, WOS, filozofia. Nauczam obecnie historii i etyki w szkole podstawowej (obecnie kończę awans zawodowy na n . . .

25 zł
za 60 min