Ogłoszenia

Historia

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomoc . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2022) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

85 zł
za 45 min

Jakub

Korepetycje z historii i WOSu

Oferuję korepetycje z przedmiotów historia i wos w zakresie od szkoły podstawowej do matury . . .

40 zł
za 60 min

Kacper

KOREPETYCJE HISTORIA

Nazywam się Kacper, jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Chętnie pomogę w przygotowaniu do: - sprawdzianów  - kartkówek - matury  Pełna dowolność jeżeli chod . . .

40 zł
za 60 min

Kacper

KOREPETYCJE HISTORIA

Nazywam się Kacper, jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Chętnie pomogę w przygotowaniu do: - sprawdzianów  - kartkówek - matury  Pełna dowolność jeżeli chodzi o pracę zda . . .

40 zł
za 60 min

Maja

Historia - korepetycje

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min

Marcin

Korepetycje z historii

Oferuję profesjonalne korepetycje z historii dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich. Posiadam wiedzę nie tylko podstawową, która jest wymagana do minimum programowego, ale także rozszerzoną ni . . .

50 zł
za 60 min

Damian

Historia - korepetycje

Jestem magistrem historii o specjalizacji nauczycielskiej oraz licencjatem filologii klasycznej. Specjalizuję się w historii starożytnej. Mój licencjat historyczny nagrodzono główną nagrodą w konkursie im. K . . .

50 zł
za 60 min