Cena / za 60 min 80 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Informatyka
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, liceum i szkoły wyższej. Mam też doświadczenie (oprócz prowadzenia zajęć dodatkowych) w nauczaniu wśród młodzieży - Animator w Centrum Nauki Kopernik.


Szczególnie zapraszam na całościowy kurs maturalny z informatyki - pełne przygotowanie nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem oraz/lub nie rozszerzają matematyki w liceum (oczywiście dostosowany do ucznia - nie trzeba zaczynać całej nauki od podstaw). Jak na informatykę przystało, lekcje odbywają się z wykorzystaniem GitHub'a (https://github.com/ - narzędzie używane na co dzień w najbardziej znanych firmach IT) oraz AWS Cloud9 (fantastyczne narzędzie do współdzielenia kodu/projektu przy nauce). Cena lekcji to około 30-40 zł (zależnie od wielkości grupy, miejsca spotkań i sposobu płatności) za 60 min zajęć grupowych - grupy ok. 4. osobowe, ponieważ przy takiej ilości jestem w stanie każdemu poświęcić niemalże tyle samo uwagi co na zajęciach indywidualnych.

Proponuję system łączenia zajęć grupowych z indywidualnymi, np. co 3 zajęcia grupowe, jedne zajęcia indywidualne, dzięki czemu mogę pomóc przy wszelkich indywidualnych problemach w nauce.

Zapraszam do dzwonienia/pisania i umówienia się na darmowe pierwsze spotkanie, na którym po rozmowie wstępnej przedstawię dokładniejszy plan kursu.

Oferuję też zajęcia indywidualne w cenie około 80 zł za godzinę.

Mam bardzo dobry kontakt z uczniami, potrafię zainteresować ich tak, że widząc postępy jakie robią chętnie się uczą i osiągają satysfakcjonujące ich wyniki. Skutecznie przygotowuję do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego, kuratoryjnego konkursu gimnazjalnego, kartkówek i sprawdzianów, jak i kolokwiów, egzaminów oraz prac zaliczeniowych na studia. Uczę także języków programowania: C++, Python, ruby (wraz z frameworkiem Ruby on Rails), Java i inne.