Cena / za 60 min 35 zł
Lekcje online Nie
Miejsce Dowolnie
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

Jestem studentką (studia magisterskie) Filologii Angielskiej...

Jestem studentką (studia magisterskie) Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, lektorem w szkołach językowych, wychowawcą na obozach językowych, nauczycielem w przedszkolu językowym, korepetytorem oraz przede wszystkim pasjonatką języka angielskiego. Ucząc języka angielskiego staram się stworzyć przyjazną atmosferę aby nauka była przyjemnością a wiedza była szybciej przyswajana. Nauczam osoby na każdym poziomie począwszy od dzieci (od 5 roku życia) po osoby dorosłe, każda lekcja jest przygotowana pod klienta, staram się korzystać z urozmaiconych materiałów aby zajęcia nie były monotonne tylko inspirujące do dalszej, samodzielnej pracy.

Proponuję zajęcia języka angielskiego na każdym poziomie:
*Zajęcia dla dzieci (5-10 lat) learn&play - angielski przez zabawę, zajęcia z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych, piosenek, materiałów wizualnych i audiowizualnych.
*Zajęcia dla młodzieży (12-16 lat) - zajęcia mające na celu pokonanie bariery językowej, skupione na komunikacji, poznanie zasad gramatyki, poszerzanie słownictwa z wykorzystaniem gier i zabaw oraz autentycznych materiałów.
*Zajęcia dla maturzystów (matura podstawowa i rozszerzona) - zajęcia skupione na przygotowaniu do egzaminu, zarówno części pisemnej jak i ustnej, symulacje egzaminów.
*Zajęcia dla osób dorosłych (konwersacje) - skupione na komunikacji, poszerzanie słownictwa, korzystanie z magazynów oraz nagrań anglojęzycznych.

Staram się nie korzystać z podręczników, każdą lekcję przygotowuję indywidualnie pod klienta bazując na jego słabych i mocnych stronach. Na zajęciach korzystam z materiałów wizualnych (karty obrazkowe, prezentacje, plakaty itp.) oraz audio wizualnych.

Zapraszam klientów indywidualnych oraz grupy (cena do negocjacji).
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.